Kaprařina

Fishky - Profil | Po 12.8.2013 10:41:58

Bullteriér >> háček má zajímavý a pěkný, celkem "univerzální" tvar, chytat se s ním dá určitě i s pletenkou, používám podobné a doporučením výrobce se vesměs vůbec nedržím, beru to spíš jako informaci jak lze háček také navázat...

    deni 79 - Profil | Po 12.8.2013 10:34:33

    Bullteriér >>Tva Domenka je spravna.

      Bullteriér - Profil | Po 12.8.2013 10:15:06

      Ahoj chlapi...Prosím potřebuji se jen ujistit...Koupil jsem na zkoušku háčky Fox Armapoint SR...Podle výrobce se háček hodí pouze pro Stiff Rigs s plovoucími nástrahy...

      Je má doměnka správná že se hodí pro tuhé návazcové materiály,jako je fluocarbon,navázcové vlasce a možná i svlíkačka když ji nebudu svlíkat??? Znamená to že odpada volba combi a pletenek??

      Stiff si totiž překladám jako tuhy,pevný....
      Děkuji.

        certbert - Profil | Po 12.8.2013 8:56:58

        zdar kaprobijci-:o))Muzete nekdo poradit Ohre 10 Hradec jedu tam prvne predem dik kdyz tak na sz..

          007krivanek - Profil | Ne 11.8.2013 21:19:53

          cukrik >> Mě jednou také lupli věci. Spal jsem. Byla to moje chyba se kterou se nechlubí.
          Za volantem taky nespíš. Tak nespi u ryb a budeš z toho mít i dobrý pocit.

            cukrik - Profil | Ne 11.8.2013 20:30:09

            uz budem vozit 9 mm a budem drzat pod lehatkom

              cukrik - Profil | Ne 11.8.2013 20:28:22

              kuaaa.ja som z toho v prdely.teraz vsetko kupit znova.a ze v holandsku nekradnu.polaci vyjebane

                tuzemak - Profil | Ne 11.8.2013 20:27:55

                cukrik >> co sis vybral,to máš:o)))))

                  cukrik - Profil | Ne 11.8.2013 20:26:48

                  :)))stara mi neda chrapat

                    tuzemak - Profil | Ne 11.8.2013 20:25:34

                    cukrik >> chrápat musíš doma,ne na rybách.o)))

                      cukrik - Profil | Ne 11.8.2013 20:24:45

                      tuzemak >> kamarat tiez chrapal.5 metrov od prutov

                        tuzemak - Profil | Ne 11.8.2013 20:22:41

                        cukrik >> to máš ztoho,že u vody chrápeš.......

                          cukrik - Profil | Ne 11.8.2013 20:21:22

                          Tulo >> u vody.prerezali silon a signalizatory ani tuk.

                            Tulo - Profil | Ne 11.8.2013 20:03:57

                            cukrik >> u vody? nebo z auta?

                              cukrik - Profil | Ne 11.8.2013 19:57:24

                              Ano.kamararovy pruty sportex diamond Carp s daiwou infinity a rodpod s signalizatormi.skoda 2700€

                                007krivanek - Profil | Ne 11.8.2013 18:55:04

                                cukrik >> A to jsi spal u udic ?

                                  cukrik - Profil | Ne 11.8.2013 18:03:09

                                  dneska rano lahsia o tasku jrc aj s vecami.zlodeje vyjebany...

                                    Radek Fox - Profil | Ne 11.8.2013 15:50:39

                                    Nedodrbaní drbani :-))

                                      alda2211 - Profil | Ne 11.8.2013 15:38:12

                                      deni 79 >> ja myslel kloub v koleni.....

                                        deni 79 - Profil | So 10.8.2013 13:05:41

                                        Drinks >> To ani omylem,ale potrebuji kloub na stojan,ktery mam na lodi.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole