Kaprařina

Drinks - Profil | So 10.8.2013 13:04:04

deni 79 >> Na Vrbenské jezero je ho škoda. :-)

    deni 79 - Profil | So 10.8.2013 12:51:51

    Drinks >> jestli je to nerez,tak za dve kila ho beru. Jestli to nerez není,tak bych ho vzal za postovne..... :-))

      Drinks - Profil | So 10.8.2013 12:42:10

      Jestli máte někdo zájem, tak je k mání. Starší kousek, takové retro. :-) Nikdy jsem ho nepoužil. Trochu poladit, a práci Svou zastane. Více do SZ :-)

        l3stat - Profil | So 10.8.2013 10:47:42

        ahoj chci se zeptat chtěl bych děličku dlouhou 3,3m se zátěží 2,5-2,75 lb
        nevíte o něčem nějak se mi nedaří nějakou najít asi sem lama

          deni 79 - Profil | Pá 9.8.2013 21:33:48

          jirisyky >> Jrc specialist s dvoudílnou uhlikovou tyci. ena cca 1300,-

            jirisyky - Profil | Pá 9.8.2013 21:28:17

            Zdar, dal by me nekdo z vas tip na lehky podberak s rsmeny cca 80 do 2000

              Pvl - Profil | Pá 9.8.2013 18:34:08

              pulec7cze >> Samá jízda a nekápne a nekápne .o§)

                pulec7cze - Profil | Pá 9.8.2013 17:52:19

                Chcije a chcije a jizda zadna :)

                  kosvi - Profil | Pá 9.8.2013 16:59:46

                  Tomajo >> To by u nás nesměli mít takový rohlíky, který mi po nahození za minutu klesnou ke dnu :-(

                    deni 79 - Profil | Pá 9.8.2013 16:26:36

                    Zdenal77 >> :-))

                      Zdenal77 - Profil | Pá 9.8.2013 16:24:47

                      deni 79 >> to je jiná...lecos to vysvětluje :-)

                        deni 79 - Profil | Pá 9.8.2013 16:21:08

                        Zdenal77 >> To urcite ne,on je pekař..... :-))

                          Zdenal77 - Profil | Pá 9.8.2013 16:18:40

                          Tomajo >> chceš mi ušetřit peníze že jo :-)

                            Filip. - Profil | Pá 9.8.2013 15:05:34

                            Zdravím.... Tak mi dneska volal táta a nechal mi prut i s navijákem takže supr už se nemůžu dočkat na ryby :D

                              Tomajo - Profil | Pá 9.8.2013 14:46:43

                              Zdenal77 >> má zkušenost, že nejlepší je prostě jen obyčejné pečivo :-)

                                vahaj - Profil | Pá 9.8.2013 14:44:13

                                Poušťák >> Dnes jsem ti poslal 3,50-Kč. Doufám, že ti pomůžou:-)))

                                  Dan.J - Profil | Pá 9.8.2013 14:29:00

                                  alda2211 >> Podle všeho co poslouchám od ostatních,tak ta moje těm ostatním sebrala asi všechnu ohleduplnost-dobrotu-chuť pomáhat zeťákovi atd atd.Proto to u ostatních vypadá tak bledě :-)

                                    Zdenal77 - Profil | Pá 9.8.2013 14:00:54

                                    Oplatí se ted' v létě dipovat plovky v esenci či sladidle ,mám na mysli pro lov amura at' už nade dnem nebo na hladině. jakou máte zkušenost ?

                                      alda2211 - Profil | Pá 9.8.2013 10:59:39

                                      Dan.J >> pokud u tebe je vse jinak tak muj velky obdiv :-)))))) i tchyne maji sve dny ........o))

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole