Kaprařina

El Duffus - Profil | Pá 9.8.2013 10:28:08

Rejdy >> teplej koulíz je teplej koulíz nová marketingová strategie, konec mraženkám, musíš se více vzdělávat ole :-)))

    Rejdy - Profil | Pá 9.8.2013 10:18:42

    El Duffus >> To musíš vědět sám Duffus.. :)

      El Duffus - Profil | Pá 9.8.2013 10:15:03

      Rejdy >> ehm, echm, éééchmmm.... teplý je vždy lepčí, viď :-)))

        Rejdy - Profil | Pá 9.8.2013 10:11:27

        Tomajo >> Pravda, to říct nemůžu.. :))) Teplý tchýně nebrat! :)

          Miras - Profil | Pá 9.8.2013 9:42:42

          Tomajo >> Proč, máš něco proti teplý tchýni?:-)

            Tomajo - Profil | Pá 9.8.2013 9:27:49

            Rejdy >> to stejné ale o tchýni říct nemůžeš :-)))

              dosec - Profil | Pá 9.8.2013 9:16:22

              sto lidí sto chutí

                Rejdy - Profil | Pá 9.8.2013 9:12:43

                alda2211 >> Úplně dobře "nechápu" pořekadlo o tchýni a uzeným.. Aldo, měls někdy čerstvě vyndanej flák z domácí udírny? La-ho-da a nejlepší věc kterou znám.. :)

                  Miras - Profil | Pá 9.8.2013 8:57:30

                  alda2211 >> Víš jakej je rozdíl mezi plačícím miminem a tchýní? Žádný - stačí pochovat a je klid:-)

                    Dan.J - Profil | Pá 9.8.2013 6:15:25

                    alda2211 >> Pokud to u tebe tak je,uprimnou soustrast:-)

                      alda2211 - Profil | Pá 9.8.2013 3:03:31

                      Dan.J >> tchyne a uzeny jedine studeny

                        Dan.J - Profil | Čt 8.8.2013 14:49:51

                        rover >> Zdarec kámo

                          MAXXSKATER - Profil | Čt 8.8.2013 14:24:34

                          Pvl >> Kolegové z práce tam byli. Celkem se Ti divím, že se nechceš mačkat a tahat násaďáčky okolo 35 cm. :-)

                            Pvl - Profil | Čt 8.8.2013 14:19:15

                            MAXXSKATER >> jak to víš?

                              MAXXSKATER - Profil | Čt 8.8.2013 14:18:11

                              Pvl >> Nemáš snad rád počet lidí jako na závodech ?

                                Pvl - Profil | Čt 8.8.2013 14:17:37

                                MAXXSKATER >> Jo ? Tak to tuplem nejedu

                                  MAXXSKATER - Profil | Čt 8.8.2013 13:42:33

                                  Pvl >> Neplkej tady a mazej na Rozkoš, máš tam nasazený ryby.

                                    Pvl - Profil | Čt 8.8.2013 13:38:26

                                    Shu-lin >> ...tak řeči kmene ..

                                      Shu-lin - Profil | Čt 8.8.2013 13:23:25

                                      Pvl >> Nerozumim řeči tvého kmene.:-)

                                        Pvl - Profil | Čt 8.8.2013 13:20:50

                                        Shu-lin >> Já bych rád malou radičku .to se pán ani nenamáhá .. Teď je k přetrhnutí .

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole