Kaprařina

NShu-lin - Profil | Čt 8.8.2013 13:06:33

Wright >> asi vítr.

    NWright - Profil | Čt 8.8.2013 13:05:42

    Shu-lin >> vcera se jeden nepatrne pohnul doleva, opravdu nepatrne, ale pohnul

      NRejdy - Profil | Čt 8.8.2013 13:04:52

      Shu-lin >> Sorry

        NShu-lin - Profil | Čt 8.8.2013 13:03:56

        Rejdy >> ani náhodou, kapři jsou přesně tam.

          NRejdy - Profil | Čt 8.8.2013 12:53:54

          Shu-lin >> S bodem A souhlasím, avšak s bodem B nikoliv.. Ten mi přijde, že by měl být více doleva. ;)

            NShu-lin - Profil | Čt 8.8.2013 12:30:37

            RYBAŘ56 >> V bodě A je to dobrý na bojlís a v bodě B jsou kapři.
            http://www.mapy.cz/s/8e9M
            Šlape to tam na různý druhy boilís, převážně na to kterym budeš krmit.

              NRYBAŘ56 - Profil | Čt 8.8.2013 12:21:05

              ahoj všichni poradili byste my nějaký kaprový vody v čr pískovny rybníky kde to má cenu na bolies kde jsou kapři dejte foto a na jakej bolies to tam šlape rybníky okres ustí nad labem praha

                NFilip. - Profil | Čt 8.8.2013 10:35:41

                Bré ránko :-)

                  NMiras - Profil | Čt 8.8.2013 9:11:36

                  Poušťák >> Pošlu Ti 2 Kč, ať to máš zarovnané:-)

                    NPoušťák - Profil | Čt 8.8.2013 4:53:44

                    vahaj >> když už jsi v tom dobrým rozmaru a rozdávání,tak na mě taky v pátek nezapomešň.....o)))








                    Chci si koupit auto a chybí mi 726 852,-kč....o)))

                      Nrover - Profil | St 7.8.2013 23:15:54

                      Dan.J >> vahaj -
                      Letí pozdrav :-)

                        NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:35:24

                        vahaj >> To ano ale asi né dvoumetrového :-)

                          Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 21:33:02

                          Vikina >> Sumec.

                            NVikina - Profil | St 7.8.2013 21:31:51

                            Kluci, sorry, že vám skáču do diskuze, ale nevíte jestli jsou dravci vhodní ke kaprovi - např štika, aby požrala chcípáčky??

                              NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:31:05

                              Jak říkám,mám suprového tchána a světe div se i tchýni:-)

                                Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 21:29:26

                                Dan.J >> Tak je to správne, tak to ma byť:-)))

                                  NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:28:21

                                  vahaj >> Jen sem mu musel dát do ledice nějaké to orošené:-)

                                    Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 21:26:30

                                    Dan.J >> Tam je fajn.

                                      NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:22:14

                                      vahaj >> U českého ráje,alespoň že mám suprového tchána,je v důchodu a tak mi bude mi po dobu mé dovolené střežit bejvák a starat se o havěť co mají synové.

                                        Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 21:18:18

                                        Dan.J >> Ber to rozumně. Někdo to dělat musí:-)))Kde jsi sehnal chajdu?

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole