Kaprařina

NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:17:58

Filip. >> A votoom to jee:-)

    NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:17:11

    vahaj >> Ok,ale jo jde to.Příští tejden rodiná dovolená na pronajaté chatě s bazénem,jinak v rachotě docela pakárna.Svařovat Al v tomhle pařáku,luxus.

      NFilip. - Profil | St 7.8.2013 21:16:12

      Dan.J >> Toho se bát nemusíš :D .. já nevděčný nejsem :D

        Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 21:14:31

        Dan.J >> Změníme téma. Jak žiješ???

          NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:12:28

          vahaj >> Tak tohle mně tady dávno přešlo,naposled tady jeden mladej brečel že mu prdnul Al stojan.Řekl sem mu že mu ho svařím....zadarmo,hadej co bylo dál.Prej hmm,možná se ozvu :-) Neříkám že Filip je to samé,to ani náhodou.

            NFilip. - Profil | St 7.8.2013 21:10:53

            Pomůže a dost ! :D

              Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 21:07:09

              Dan.J >> Čau plácačko:-))) Jsem v dobrém rozmaru. Tady se na to stějně jen práší a mladýmu to pomůže v rozletu:-)))

                NDan.J - Profil | St 7.8.2013 21:04:41

                vahaj >> Zdar kámo,koukám že jsi dneská nějakej rozdávačnej:-)

                  Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 20:52:35

                  Filip. >> Jasně.

                    NFilip. - Profil | St 7.8.2013 20:51:27

                    vahaj >> došla ti zpráva ? :)

                      Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 20:50:00

                      Filip. >> Fakt mami, fakt tati:-))) Pošli mi asdresu. V pátek ti to zabalím.

                        NFilip. - Profil | St 7.8.2013 20:49:04

                        vahaj >> To jako FAKT !! ?

                          Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 20:43:56

                          Filip. >> Mám doma zbytečnou tuhle. Jestli chceš, pošli mi do SZ adresu a já ti jí věnuju.

                            NFilip. - Profil | St 7.8.2013 20:29:18

                            Tak teda nemám tu knihu no :/ spletl sem si to :D

                              NFosgen - Profil | St 7.8.2013 20:25:51

                              Poušťák >> dobrá kniha ... :-))

                                NFilip. - Profil | St 7.8.2013 20:24:08

                                vahaj >> dobré ... doufám že rohlík bude na hladině protože na přehradě je jich xxx tedy amurů a kaprů a všichny jsou nahladině :D ..je jich tam dost

                                  NFilip. - Profil | St 7.8.2013 20:23:17

                                  Poušťák >> poušťák - 7.8.2013 20:16:36 >> tu knihu mám !! :d

                                    Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 20:19:01

                                    Poušťák >> Jdu do sebe a snažím se působit dobrým dojmem:-)))

                                      NPoušťák - Profil | St 7.8.2013 20:17:08

                                      vahaj >> Těžko říct,tebe je taky dost...o)))))))))))))

                                        NPoušťák - Profil | St 7.8.2013 20:16:36

                                        Filip. >> existuje kniha 1000+1 rad pro rybáře.Tím bych začal.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole