Kaprařina

Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 20:16:05

Filip. >> Stačí. Musíš si to vyzkoušet a přijdeš na to.

    Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 20:14:55

    Poušťák >> Koho máš na mysli??? :-)))

      NFilip. - Profil | St 7.8.2013 20:13:41

      Poušťák >> Nedělám :D i když mi to taky příde domotaný... nerozumím tomu toje to tak se ptám a za 4 dny si mohu jít s radostí nachytat tak už chci trénovat navazování akorát pořád sem se nedostal k odpovědi jestly k tomu stačí volně jezdící olůvko a háček :)

        NPoušťák - Profil | St 7.8.2013 20:09:52

        Tak mě připadá,že tady si někdo dělá asi srandu...o)))))

          NFilip. - Profil | St 7.8.2013 20:02:12

          vahaj >> Nemám nic s PVA říká msem začátečník na povolence mám zaůčtované 2 kapry :) takže mi stačí tam dát olůvko navolno a háček toď vše ? (chytání na rohlík) :) ?

            Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 19:59:33

            Filip. >> Tady máš návod od kolegy,

            N Milda Čt 2.2.2006 14:58:05
            atc24:Pokud použiješ pečivo,tak jde normálně dát na silon průběžné olovo bez zarážky,takže při náhozu je u háčku.Po náhozu nech vyplavat na hladinu.Pokud je tam větší hloubka a chceš zajistit rychlejší vyplavání(bo někdy to nevyplave vůbec)tak stačí k háčku pva nití připevnit kousek suché haluzky,ta zajistí rychlejší vyplavání.

              NFilip. - Profil | St 7.8.2013 19:53:24

              vahaj >> To mám počtené ale zajímá mě montáž neboli tu si udělám ale nevím co tam vše dát :/ tak nato se ptám.

                Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 19:48:13

                Filip. >> Pak ti nezbývá než průběžné olůvko. Vpravo nahoře si zadej do vyhledávání lov na hladině, odentruj hledej text a v diskuzích je spousta návodů.

                  NHawk123 - Profil | St 7.8.2013 19:46:16

                  Filip. >> No však to koupíš v rybářskejch ptřebách, stojí max 3 pětky.

                    NTi Sento - Profil | St 7.8.2013 19:44:39

                    kurna zase jsem nakupoval :::)))) boilies a pelety a hlavne ten futral a neco pro moju na feeder myslim na ni porad a jeste jsem ji prikoupil krabicku lk baits a tu hned stocila ::)))

                      NFilip. - Profil | St 7.8.2013 19:39:04

                      vahaj >> Jo aha tak to nemám právě :/... tak nějaká jiná rada ? :D

                        Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 19:37:21

                        Filip. >>

                        Čiré kulové plovátko, které se používá jako téměř neviditelný splávek připomínající bublinu na vodní hladině.

                        Kulové plovátko lze naplnit vodou, aby mělo hmotnost a dalo se s ním nahodit do požadované vzdálenosti. Je používáno zejména u velmi lehkých nástrah jako jsou červi, mušky, twistery apod. Jedná se o vysoce kvalitní plovátko z prvotřídního plastu s kovovými kroužky pro montáž.

                          NFilip. - Profil | St 7.8.2013 19:37:08

                          vahaj >> :-D a plovátko je teďka přesně co ? :/ nechytám moc dlouho a chlapy mi poradily at vemu prut a jebnu tam rohlík nahladinu tak se ptám no.

                            Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 19:35:58

                            Filip. >> Když chytáš na plovátko, tak ne. To pak ztrácí smysl.

                              NFilip. - Profil | St 7.8.2013 19:34:26

                              vahaj >> no a olovo má cenu dávat ? :)

                                Nvahaj - Profil | St 7.8.2013 19:32:40

                                Filip. >> Dobré by bylo kulové plovátko a v každém případě háček. V pět to cenu má, ale také nemusí.

                                  NFilip. - Profil | St 7.8.2013 19:14:32

                                  Zdravím.Chtěl bych se zeptát co mám vše navázat na vlasec když du chytat pouze na rohlík tedy na hladinu. A jestly to má cenu jít v 5 hod. ráno.? ... Děkuji

                                    NRomero1986 - Profil | St 7.8.2013 18:05:59

                                    Muj první osobáček zabral dne 6.8 2013 v 5.00 nádherný 85cm Kapr cca 10kg chycen na jihomoravským revíru ;-)

                                      NDarcy - Profil | St 7.8.2013 17:17:18

                                      jirisyky >> Místo děje: 50 ha mělký rybník. Nejvíce záběrů kaprů 09.00-10.00 hod. Z hlediska nás rybářů, poněkud nelogické. Ovšem logikou se ryby neřídí.

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole