Kaprařina

NMAXXSKATER - Profil | St 7.8.2013 16:05:42

jirisyky >> Předposlední dva dny kapři brali okolo 15. hodiny, když jsem se jel koupat s rodinou a vyslal jsem to tam více či méně propagačně, tak se v tom pak vyznej. :-) Jinak bych řekl, že by bylo nejlepší ráno nebo večer.

    NFishky - Profil | St 7.8.2013 16:03:56

    jirisyky >> nám valí celý den v kanclu klimatizace, ale lepší jsou určitě rána, to není takový hic.

      Njirisyky - Profil | St 7.8.2013 16:00:47

      tak pratele, jak se vam dari v tech vedrech? lepsi rana, ci noc? me to k vode v tech hycech vubec netahne

        NFilip. - Profil | St 7.8.2013 13:38:05

        Martin M. >> dobroš :-)

          NMartin M. - Profil | St 7.8.2013 13:34:02

          Tomajo >> jebnes to do vody a musis davat pozor, aby ti to neco neujebalo!

            NFilip. - Profil | St 7.8.2013 13:30:01

            Fishky >> oO přísně moudrá rada :-D ze zdravotních důvodů ven bohužel jít nemohu a ten důvod je takový že mám rýmu a zlomenou nohu :D tak si nechám radit a dívám se na videa :D

              NMAXXSKATER - Profil | St 7.8.2013 13:29:03

              Filip. >> Není vůbec zač, tak ať Ti to hlavně bere. :-) Našel sis ten nejkrásnější koníček na světě. =)

                NFishky - Profil | St 7.8.2013 13:26:03

                Filip. >> Psal si, že chceš levnou profi radu - a obdržel jsi ji. Nekoumej u klávesnice - zda to funguje a jak jí ještě zlepšit, venku je pařák a ryby stojí pod hladinou, tak čapni prut a běž ji vyzkoušet. Hlavně ji netuninguj a nedávej k rohlíku ani olovo, ani skořici. V jednoduchosti je často síla a při lovu z hladiny to platí dvojnásob ;-)

                  NFilip. - Profil | St 7.8.2013 13:25:41

                  MAXXSKATER >> Děkuji moc.Bydlím v paneláku takže před panelákem máme takový kus zahrady tak se zeptám paní jestly by mi mohla trochu porít kvůli ížalám no toje jedno každopádně díky za rady :)

                    NFilip. - Profil | St 7.8.2013 13:22:34

                    Martin M. >> A olůvko atd.. nic ? :-) Ale super rada děkuji .. to mě ani nenapadlo jo a ještě co takhle ten rohlík trochu obalit ve skořici ? :)

                      NMAXXSKATER - Profil | St 7.8.2013 13:17:00

                      Filip. >> Žížaly se určitě dají koupit, ale jelikož jsi psal, že hledáš nějaké nástrahy, které nebudou nákladné na finance, tak si je udělej na zahradě nebo někde venku, ne ? Nicméně koupit si je můžeš snad v každém rybářství nebo zverimexu. Stejně tak dobře (někdy lépe, někdy hůře) fungují i masní červi, které taktéž koupíš v rybářství nebo zverimexu. Co se týče lovu na zabahnitém dně, tak doporučuji nějakou foukačku (medovku, chlebovku atd - těch příchutí jsou mraky) - jsou to různě veliké kuličky, které se zvednou nade dno a nezapadávají tak do bahna. Jejich výhodou je i cena, která není nikterak veliká a taky to, že do sebe nevtáhnou tu chuť bahna, která rybám nevoní. Pokud jde o amury, tak ten zobne i třeba výše zmíněnou foukačku nebo je na ně dobrá kukuřice nebo pečivo a to jak ve sloupci, tak v hladině, tak i na dně. Na amury je i dobré chytat pomocí ovoce, které je k dispozici - třešně, špendlíky atd, ale je dobré tím i poměrně dost krmit - článků na toto téma bys zde také měl najít alespoň pár.

                        NTomajo - Profil | St 7.8.2013 13:14:18

                        Martin M. >> jebnes jo?

                          NMartin M. - Profil | St 7.8.2013 13:09:59

                          Filip. >> navazes na konec vlasce hacek velikosti 2/0, na nej das kousek rohliku velky jako velka svestka, na sekundu namocis a jebnes to 20m pred sebe do vody. Pak uz jen cekas, az to spulne kapr nebo amur.

                          Stary clanek zde: http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=427

                            NFilip. - Profil | St 7.8.2013 13:01:41

                            Martin M. >> Nemohu nic najít :-/ mohl by ste mi prosím něco poslat ? Nebo je tady toho hodně ale všude jsou recepty a věci které podle mě ani nepotřebuju na začátek

                              NFilip. - Profil | St 7.8.2013 12:58:49

                              Martin M. >> Dobrá.Děkuji

                                NFilip. - Profil | St 7.8.2013 12:57:22

                                MAXXSKATER >> A ještě jedna otázečka s dovolením.Jsem ze Zlína tady jsou rybníky vcelku bahnité.Chodím na Zlínskou přehradu kde je loď a naní je restaurace toje ale jedno a pak vzadu je rákos sice ho není moc ale je tam.Tak se ptám jestly natom záleží jakou zvolit návnadu a je tu přehnaně moc amurů ... neboli to plave na hladině a žere to jenom listí a jeden pán s kterým občas chytávám tak říká že jsou to amuři.Tak ještě o tuto radu s čím mám chytat jestly ty žížaly atd.:--) děkuji

                                  NFilip. - Profil | St 7.8.2013 12:51:14

                                  MAXXSKATER >> Jo tak díky moc :-) Ale upřímě mě to na plavanou vůbec nebaví jedině na těžko :-D ale jinak ty žížaly se dají koupit že ?

                                    NMAXXSKATER - Profil | St 7.8.2013 12:43:56

                                    Filip. >> Čau, začal bych pečivem a žížalami. Já jsem takhle začínal a poskytuje to takovej přirozenej úvod do té rybařiny. :-) Můžeš to zkusit na splávek nebo na položenou - na oboje Ti postačí úplně jednoduché montáže, kterých třeba zrovna tady na MRKu najdeš plno. Kdybys zjistil od nějakých známých, kdy a kde budou kapry vysazovat, tak by Ti to dost ty začátky ulehčilo. :-)

                                      NMartin M. - Profil | St 7.8.2013 12:41:02

                                      Filip. >> zkus si najit neco o chytani kapru z hladiny na pecivo.

                                        Nholan.pelzer - Profil | St 7.8.2013 12:40:05

                                        Vikina >> neměl by tam chybět lín :)

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole