Kaprařina

NFilip. - Profil | St 7.8.2013 12:34:00

Zdravím.Chtěl bych se zeptát ohledně Kaprařiny jestly by ste mi mohli poradit o nějakém SNADNÉM a taky peněžitě málo nákladném lovu kaprů.Protože jsem před chvílí udělal papíry tak potřebuji rady od vzkušených rybářů.Děkuji

    NHorma - Profil | St 7.8.2013 9:06:58

    Vikina >> mám knížku rybníkářství z roku 1970. Pošlu ti ji jestli chceš:) A můžeš studovat :)

      NVikina - Profil | Út 6.8.2013 23:29:10

      Zdravím,

      měla bych prosbu - potřebovala bych dobrou duši, která by byla tak ochotná a zodpověděla mi pár otázek týkajících se chovu ryb v rybnících. Od nejvhodnějších ryb do rybníků, které ryby jsou vhodné pro soužití s kaprem. Podmínky pro chov kaprů, dotace, experimentální chov, neobvyklé řešení, využití bakterií při chovu ryb a rozklad částí na kyslík, nebo bakterie produkující potravu. Popř. webové stránky. Mockrát děkuji

        NTóny - Profil | Út 6.8.2013 23:20:46

        kobr.d >> že jsi nezavolal,bych ti ho dovezl!!!! .-)

          Nrakosníček - Profil | Út 6.8.2013 20:32:56

          co vy na to? mate stím někdo nějaké zkušenosti..případně libi se vám nebo ne?
          http://www.midas-rybarina.cz/www-midas-rybarina-cz/​eshop/15-1-Podlozky-saky-tazky-na-vazeni/0/5/295-St​rategy-kolebka

            Nalda2211 - Profil | Út 6.8.2013 16:55:06

            kobr.d >> ahoj keramiku vlepit udelas i doma sam jen ji sehnat .......osobne jsem ji jeste samostatne prodavat nevidel ale je pravda ze jsem nepatral :-)

              NSlavík - Profil | Út 6.8.2013 16:42:07

              kobr.d >> to bude na pohodu

                Nkobr.d - Profil | Út 6.8.2013 16:27:30

                Slavík >> Je to prut Fox, velikost očka 35mm.

                  NSlavík - Profil | Út 6.8.2013 16:07:14

                  kobr.d >> záleží na očku, jestli máš klasiku tak pohoda za 20kč mi to vyměnil prodavač, nahřál zapalovačem trochu zakřičel a hotovo, prej to za 20ku stálo :)) Pak mě ruplo první očko 50mm u prutu od Nashe a byl jsem v análu, nikde a nikdo to očko nedokázal v čr sehnat tak jsem musel koupit nové obě očka na oba pruty uplně jiné fuji a nechat převázat. Od té doby když vidim prut s 50mm očkem mam po náladě jen to stálo prachy, spoustu volání a času

                    Ndeni 79 - Profil | Út 6.8.2013 16:06:26

                    Poušťák >> sikovnej to on je a ma i solidni cenu,ale shanet keramiku bez konstrukce je věc jina.

                      Nkobr.d - Profil | Út 6.8.2013 16:00:09

                      Poušťák >> To by šlo. :-))))) Výměnu keramiky dělaj na vrátnici. :-)))

                        NPoušťák - Profil | Út 6.8.2013 15:54:49

                        kobr.d >> do 60-ti káblí..o))

                          Nkobr.d - Profil | Út 6.8.2013 15:50:32

                          Poušťák >> Zkusím to obvolat. Jenom mám strach, aby to nestálo víc než ten prut. :-)))

                            NPoušťák - Profil | Út 6.8.2013 15:45:43

                            deni 79 >> ale určitě by to dokázal,jak je šikovnej.

                              Ndeni 79 - Profil | Út 6.8.2013 15:36:39

                              Poušťák >> co vim,tak Alda keramiku nevlepuje.

                                NPvl - Profil | Út 6.8.2013 15:35:39

                                kobr.d >> Nojooo víš co ? Když to nebylo nic horšího .

                                  NPoušťák - Profil | Út 6.8.2013 15:35:00

                                  kobr.d >> jde tam vlepit jenom výplň Dane a dělá to určitě víc lidí.D.Mikerásek,Pípal,Alda atd.

                                    Nkobr.d - Profil | Út 6.8.2013 15:31:35

                                    Pvl >>Nejlepší na tom bylo, že se mi to stalo, když jsem přijel ráno k vodě. Rezervní prut jsem nechal doma, tak jsem chytal do oběda na jeden a potom si pro ten rezervní dejel 50km domů a zase 50km zpět k vodě. :-))))

                                      NPvl - Profil | Út 6.8.2013 15:24:43

                                      kobr.d >> Týý woe ty jseš zmatlík .o§)

                                        Nkobr.d - Profil | Út 6.8.2013 15:23:43

                                        Zdravím, prosím vás nemáte někdo nějaký kontakt na servis a opravy prutů? Vypadla mi výplň prvního (velkého) očka a rozšlápl jsem si jí. Nevím jestli půjde vyměnit pouze ta výplň, nebo se bude měnit celé očko. Děkuju

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole