Kaprařina

holan.pelzer - Profil | Út 6.8.2013 14:06:05

jarin83 >> se strejdou jsme tam byli loni a můžu doporučit...:) největšího kapra měl strejda 15,5 a já 10 :) skvěle jsme si zachytali :)

    Horma - Profil | Út 6.8.2013 11:41:04

    Ti Sento >> určitě potom řekni jak jsi spokojenej. Taky se my líbí :) asi si ho taky koupim :)

      Přemet:-) - Profil | Út 6.8.2013 10:08:56

      MartinPr >> jak pise Martin, Orlik spada pod Radu, takze na nej muzes s jakoukoliv povolenkou CRS...

        Martin M. - Profil | Po 5.8.2013 23:44:59

        MartinPr >> az nekam po zamek Orlik je to Stredocesky kraj a navic tam plati jakakoliv povolenka CRS :)

          MartinPr - Profil | Po 5.8.2013 23:36:06

          Martin M. >> Orlík je jihočeskej :-) nicméně je to vcelku blízko

            Grasel - Profil | Po 5.8.2013 21:34:45

            jarin83 - 5.8.2013 16:45:49 > Stačí toto? Myslím že když to naštuduješ, budeš mít přehled jak správce revíru :) Je toho pouhopouhých 520 stran, to za večer dáš :)
            http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=623027

              Ti Sento - Profil | Po 5.8.2013 21:24:56

              nemate nekdo pruty prologic tournament carp 360cm a 3 a ctvrt libry mate nejake zkusenosti ???diky

                Turňa - Profil | Po 5.8.2013 20:51:48

                nutrip >> To patří jinam.....

                  Ti Sento - Profil | Po 5.8.2013 19:02:34

                  Horma >> ahoj a kupodivu stoji 950kc je na tri pruty to mi staci mam 396cmpruty tak jeden zalozni k tomu a pohoda docela dobre vypada jak bude nafotim a dam fotky

                    jarin83 - Profil | Po 5.8.2013 16:45:49

                    čau všichni nebyli jste někdo v ostrově nad oslavou

                      Martin M. - Profil | Po 5.8.2013 13:21:23

                      holan.pelzer >> Orlik.

                        holan.pelzer - Profil | Po 5.8.2013 12:44:26

                        Ahoj kluci,
                        nevíte někdo o nějakém pěkném revíru na kapry ve středočeském kraji...?? pošlete prosím odkaz na stránky nebo tak něco... díkes ;)

                          Pvl - Profil | Ne 4.8.2013 19:16:09

                          Tomajo >> Aha :o§)

                            Tomajo - Profil | Ne 4.8.2013 19:12:15

                            sidneyv >> zatim jen sonduju. Letos ho jiste jeste potrebovat nebudu.

                              sidneyv - Profil | Ne 4.8.2013 15:56:53

                              Tomajo >> ahoj, zobral si nakoniec ten bivak od giants fishing, monster bivy, 2,5man? ja nad nim tiez uvazujem.

                                nutrip - Profil | Ne 4.8.2013 11:30:17

                                Ahoj všem, v tomto týdnu jsem chytat na rybníce Florián, který je nedaleko Jeseníku (Písečná). Mohu říci, že příroda krásná a chytačka perfektní. Jistě se tam vrátím jak bude trochu chladněji. Kapříci kolem 70 cm a amuři kolem metru (ty se mě ale nepodařilo tentokrát dostat na podložku - škoda).

                                  Horma - Profil | Ne 4.8.2013 9:37:48

                                  Ti Sento >> nevim ale celkem se my líbí :))

                                    Ti Sento - Profil | So 3.8.2013 19:03:52

                                    ahojte mate zkusenosti s timto obalem dekuji je to behr special 215cm dekuji

                                      MAXXSKATER - Profil | Pá 2.8.2013 14:12:38

                                      Raggo >> Ajajaj. Tak snad se nám za pár let nepromění moderní kaprařina ještě v tohle. :-)

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole