Kaprařina

Filla - Profil | Pá 2.8.2013 13:02:39

Miras >> Peknej polstar, udajne kriticky nedostatkovy zbozi.. kdekdo by ho chtel.
PS: smrt granulakum, necht zije prirozeny vyter .)
PS2: nymslim vyter prdele..

    Shu-lin - Profil | Pá 2.8.2013 12:54:41

    Raggo >> Na tý fotce už jenom chybí jak má jednu ruku v trenkách a ukájí se nad nějakym pěknym kapřím rekordem.

      Raggo - Profil | Pá 2.8.2013 12:06:31

      :)

        Přemet:-) - Profil | Pá 2.8.2013 9:54:31

        El Duffus >> Jo tak to jó, a já už si na něj brousil zuby.. :-) Ještě, že na narozky dorazí náš zubař, se mi na ně bude muset podívat :-)

          Miras - Profil | Pá 2.8.2013 9:17:18

          El Duffus >> Zeptám se na tržnici. Za pár kaček navíc Ťaman určitě nalípne i liščí logo:-)

            El Duffus - Profil | Pá 2.8.2013 9:16:06

            Přemet:-) >> Přemkovi Podlahovi, natočil by o něm reportáž do Receptáře, hold nejni Přemďa jako Přemďa :-))

              deni 79 - Profil | Pá 2.8.2013 9:14:01

              Feroxhunter >> hlavne byl pusten zpet...

                Feroxhunter - Profil | Pá 2.8.2013 9:12:56

                deni 79 >> Jo to je dobrá fotka tohle :o)

                  Přemet:-) - Profil | Pá 2.8.2013 9:12:36

                  El Duffus >> Ten by se mi ale tůze líbil :-))

                    Tomajo - Profil | Pá 2.8.2013 9:12:12

                    Miras >> to já taky :-)

                      Přemet:-) - Profil | Pá 2.8.2013 9:11:42

                      Filla >> :-)))

                        El Duffus - Profil | Pá 2.8.2013 9:10:26

                        Miras >> nedělá se taky s logem Fox? Koupil bych ho Přemkovi k narozeninám...

                          Miras - Profil | Pá 2.8.2013 9:10:07

                          Tomajo >> já mám granuláče taky rád. Po mlynářsku:-)

                            Tomajo - Profil | Pá 2.8.2013 9:07:49

                            Miras >> když on by ale raději toho granuláče :-)

                              Miras - Profil | Pá 2.8.2013 9:02:44

                              Filla >> Tenhle je taky gut.

                                Filla - Profil | Pá 2.8.2013 8:55:08

                                Tomajo >> bzzzz :))) kokotiska

                                  Tomajo - Profil | Pá 2.8.2013 8:54:36

                                  Filla >> tak mazej do Muškaření pakomáre :-)

                                    Filla - Profil | Pá 2.8.2013 8:52:30

                                    Přemet:-) >> mne se vic libi ten potocak .))

                                      Tomajo - Profil | Pá 2.8.2013 8:47:44

                                      RST >> někdo tady někde psal, že prý před úhynem viděl těsně pod vratama rybu na rybě. Doslova hlava na hlavě. Takže asi tam "troubila na poplach" buhužel marně :-(

                                        deni 79 - Profil | Pá 2.8.2013 8:40:39

                                        Filla >> je to podobne tomu,co jsme chytly s kolegou na jedne svazovce :-))))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole