Kaprařina

fishmen17a - Profil | So 15.6.2013 15:42:05

Ahoj,nevíte zda by bylo účinné nadipovat V-popku v melase? Vsáklo by to?

    padre - Profil | So 15.6.2013 15:23:33

    vokounek >> přesně tak,je to vyšší dívčí. :-D

      Martin M. - Profil | So 15.6.2013 15:08:28

      Tomajo >> vida, mne se jej najit nepovedlo. diky.

        MB - Profil | So 15.6.2013 11:53:09

        Mates PB >> divná moucha čéče....

        ahoj ty tu

          Mates PB - Profil | So 15.6.2013 11:44:23

          Zdravím, prosím poradil by mi někdo kde sehnat formičku-přípravek na výrobu pelet? Viz foto.

          Když tak SZ Díky.

            brčál - Profil | So 15.6.2013 11:29:46

            ahoj všem.že vás vyrušuji,chtěl bch se jen zeptat,začínám zkoušet chytat na boilies,jak dlouhé návazce mám mít,nebo kolik by měli mít???stačí 15-18cm???

              Pvl - Profil | So 15.6.2013 9:52:04

              vokounek >> Toho si jsem vědom proto raději sedím tady ,než abych byl hounochyt .o§))

                vokounek - Profil | So 15.6.2013 9:27:22

                padre >> Chce to asi najpr roky štúdia o maku kým sa niečo chytí :)

                  padre - Profil | So 15.6.2013 8:52:21

                  Pvl >> tmavý a z loňské sklizně sušený na ovčím trusu

                    Radek Fox - Profil | So 15.6.2013 8:01:09

                    Kocháč >> Přesně ;-)

                      hraji - Profil | So 15.6.2013 8:00:00

                      Fanu >> ono je to celkem jedno, pořád je to jenom šrot a k němu přidaná chemická vůně. V létě se dá chytat i na šrot bez vůně a taky to bere.

                        Pvl - Profil | So 15.6.2013 7:58:28

                        Fanu >> Já osobně bych to neřešil .

                          Pvl - Profil | So 15.6.2013 7:58:03

                          padre >> Mák musí být letošní ?

                            ladikxxx - Profil | So 15.6.2013 7:50:27

                            Pvl >> U PC to budou asi každé spařené koule.....bude teplíčko!:-)))))

                              padre - Profil | So 15.6.2013 7:48:56

                              Pvl >> na pařenej mák Pavlíku a jen dvě zrnka na háček a nesmí koukat špička

                                Fanu - Profil | So 15.6.2013 6:52:48

                                Dobrý den můžuse naněco zeptat jaký šrot je nejlepší v létě med jahoda a nebo vanilka.

                                  Pvl - Profil | So 15.6.2013 6:29:02

                                  Na co by dnes tak mohli zobat kapři ?

                                    Erva - Profil | Pá 14.6.2013 20:24:30

                                    georg72 - V té cenové kategorii velmi dobrý .Tady si o něm můžeš dost přečíst : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=645441

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole