Kaprařina

georg72 - Profil | Pá 14.6.2013 20:21:38

cao kaprary.podla vas aky je prut nash entiti 3lb.????

    Hermis_s - Profil | Pá 14.6.2013 17:54:18

    jaryn82 >> hrdino

      jaryn82 - Profil | Pá 14.6.2013 17:11:26

      dasty carp >> to se neboj sil mám dost :-) zůstanu tam klidně do neděle ,můžu přespat v autě :-)

        dasty carp - Profil | Pá 14.6.2013 17:03:54

        jaryn82 >> ne setri se na zitrek budes potrebovat dost sil.ha

          jaryn82 - Profil | Pá 14.6.2013 16:38:50

          dasty carp >> dnes tam asi nikdo není co?Mám volný celí víkend.

            dasty carp - Profil | Pá 14.6.2013 16:25:57

            jaryn82 >> super pecka

              jaryn82 - Profil | Pá 14.6.2013 16:11:23

              dasty carp >> Ahoj včera jsem ti volal ale nebrals telefon. Zítra přijedu sice nemám prsačky ale zvládnu to jen v botech :-) .

                dasty carp - Profil | Pá 14.6.2013 14:26:15

                Ahoj přátelé rybáři.Na zítřejší sobotu je plánovaná další akce o záchranu ryb z polí a lagun.Jedná se o větší lagunu a je zapotřebí co nejvíce lidí..Opravdu už je za potřebí co nejvíce lidí,V lagunách začíná být moc teplá voda a ryby by nemuseli přežít.Komu to není lhostejné at dorazí.Prsačky,gumáky sebou..Sraz je opět v 8hod.V Prosmykách směr Litoměřice nový most.Každá ruka vítaná.Zde jsou kontakty na lidi co vác navedou a dají přesné udaje..
                Milan Šturek-728705615
                Krpeš Láda-603753774
                Zde ještě míst srazu..
                http://www.mapy.cz/s/7xbG

                  sidneyv - Profil | Pá 14.6.2013 14:25:08

                  Kocháč >> to si dobre napísal.

                    MichalU - Profil | Pá 14.6.2013 14:23:04

                    Martin M. >> jasne ale obcas se obevi nejaky kolumbus a neco propali, mozna za tech par reviru co jeste sou by to stalo. No a co reklama soukromaku? to uz nevadi?

                      vokounek - Profil | Pá 14.6.2013 13:36:03

                      Kocháč >> Komentáre naivnej lúzy nehrajú rolu či už je to lúza pravičiarska alebo lavičiarska. Ale je krásne keď sa vina nechá na ramenách hlavnej sekretárky. Obetoval svoju nadchádzajúcu a to je k zblití..

                        Klose - Profil | Pá 14.6.2013 13:34:08

                        Fantozi (Aladin) >> To máš pravdu, viděl jsem tam krásný kousky. Dokonce i ve skleníku. Plavalo jim tam v tom rygolu par kapříků a línků. Bohužel nebyli doma, takže už to maj možná spočítaný.(viděl jsem to přes plot, tak jesm nemohl pomoct)

                          Klose - Profil | Pá 14.6.2013 13:24:01

                          domino >> Včera jsem byl čerpat vodu v Počáplech, Kopistech a okolí, tak jsem se byl mrknout na Labe a nešlo tam ani chodit po břehu. Voda už šla pěkně dolů, ale furt je dost rychlá a kalná. A to je ještě na březích cca 5cm mazlavýho bahna. A smrádek:-)

                            Fantozi (Aladin) - Profil | Pá 14.6.2013 13:11:11

                            domino >> na polích se tam určitě chytat dá......uválej ale něco s příchutí bramborové natě.

                              domino - Profil | Pá 14.6.2013 13:04:52

                              čau, A jak vypada labe okolo Roudnice, Litoměřic... ? Dá se tam už chytat? Dík

                                Radek Fox - Profil | Pá 14.6.2013 12:59:07

                                alda2211 >> Já si kupuji dárky sám a jsem moc spokojený :-))

                                  DAVISS - Profil | Pá 14.6.2013 12:06:31

                                  Kocháč >> ... pravda .... ale tenhle se mi líbil ...

                                  Po prostudování dokumentů z Úřadu vlády došla policie k závěru, že další zatýkání je zbytečné a lepší bude rovnou budovu oplotit, zamřížovat okna a poslat tam dozorce.

                                    Kocháč - Profil | Pá 14.6.2013 12:02:32

                                    DAVISS >> Kdyby měli jít bručet všichni co mají v něčem namočené prsty, tak ve vedení státu nezůstane téměř nikdo. Tohle je normální boj mocenských skupin z úplně jiné ligy než jsou ti vepříci co "v malém", tedy v řádech miliard rozkrádají republiku. Mezi ty vepříky počítám v podstatě celou sněmovnu, vládu a všechny kmotry a lobbisty. Současná společnost funguje v těchto kolejích a bylo by bláhové si myslet, že se něco změní. Nezmění se nic a bude hůř. Prdel je, že tahle realita je zažitá ve všech vrstvách obyvatelstva, úplatky, kamaráčovty, něco za něco,...atd. Někde jde o stovky jinde o stovky miliard, ale podstata je stejná. A národ řve a žádá trest pro zloděje, ale zloději a podvodníci jsme skoro všichni :o))) Jediným útěkem od této reality je žít si svůj malej život a s čistým svědomím si vyrazit na ryby :o)) Příští týden mám dovolenou a vyrazím relaxovat a média a jejich hrátky jsou mi u prdele.

                                      DAVISS - Profil | Pá 14.6.2013 11:40:30

                                      Kocháč >> nevěř ničemu a nikomu. Ten humbuk mají na svědomí tajný od imperialistů z USA. ;-))

                                      http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/10708-​za-monstrozni-razii-proti-politikum-mohou-stat-amer​icane-a-boj-o-temelin.aspx

                                        dosec - Profil | Pá 14.6.2013 11:38:48

                                        Kocháč >> jo máš pravdu je to k smíchu.Nejvíc mě rozesmálo,když Nečas řekl jak je možné,že to dozoruje státní zástupce odjinud než z cajzlova.
                                        Do prdele s politikou ať už z prava,nebo z leva je to jedna banda.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole