Kaprařina

rices - Profil | So 15.6.2013 20:30:24

dole klobuk chlapy !

    dasty carp - Profil | So 15.6.2013 20:26:09

    bobrman >> Budu neboj..Já jsem ted na dva dny také mimo práce(((Dělám 12ctky a denní ted takže bohužel,,Ale další volno jsem tam jak na koni ,Dnes jsem toho měl jak buchet)))

      tygřík 27 - Profil | So 15.6.2013 20:25:19

      brčál >> Zkus začít na 20 centimetrech :) pokud ti ryby nebudou padat je to dobrý, ale když jo, prodlužuj. ale záleží taky na vodě jestli je to stoják nebo tekoucí..

        tygřík 27 - Profil | So 15.6.2013 20:21:40

        Zatuk >> Mikbaits patří mezi nejlepší značky v ČR co se týká boile. Tohle boile jsem nikdy nezkoušel, ale nevypadá špatně. Jestli ti můžu poradit, zkus si koupit Nutric Acid od LK Baits, většinou když ryby neberou, dám tam toto boile a hned ryba :)

          dasty carp - Profil | So 15.6.2013 20:21:18

          007krivanek >> Ono nejde jen o kapry,jde o vše živé co v těch lagunách je.Je tam spousta druhů ryb které se snažíme vrátit.

            dasty carp - Profil | So 15.6.2013 20:19:57

            bobrman >> Ahoj Pavliku jasně zdraví má každý jen jedno a já ti přeji brzké uzdravení...

              007krivanek - Profil | So 15.6.2013 19:43:36

              Kéž by to platilo i u povodní.
              Každej zachraňuje ryby, ale kdo byl pomoci lidem ?
              Byl jsem dobrovolně , zadarmo v Dobronicích u Bechyně 7 dní a z naší vsi tam bylo 5 lidí.
              Další 3 byli registrovaní jako dobrovolní.
              Je to smutné, co uděláme pro lidi , a jak si honíme trika , když jde o kapry.
              Chlapi klobouk před Vámi smekám.

                Zatuk - Profil | So 15.6.2013 19:39:20

                Zdravím co si myslíte o tomhle bojlí nebo celkove o tehle značce? a jakou značku a druh by jste doporučily na stojate a tekoucí vody. dekuji
                http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/trvanlive-bo​ilie/spiceman/ak-ananas-n-ba.html

                  dasty carp - Profil | So 15.6.2013 19:37:01

                  RAFAN 1 >> Nechtěl jsem to napsat,,ale mrzí mě sere co lidí říká jen Labe ,Labe a když opravdu o něco jde není tam nikdo((((Je mi z toho smutno.A špatně zároven.

                    vokounek - Profil | So 15.6.2013 19:29:19

                    RAFAN 1 >> Smekám pán kolega..

                      fiam - Profil | So 15.6.2013 19:19:29

                      RAFAN 1 >> to chce klid RAFANE

                        MAXXSKATER - Profil | So 15.6.2013 19:18:42

                        RAFAN 1 >> Respekt Tobě. Kdybych nebydlel tak daleko a nebyl po noční, tak bych hnedka přiložil ruku k dílu. Ať to všechno dobře dopadne a zachráníte co nejvíc ryb.

                          RAFAN 1 - Profil | So 15.6.2013 19:11:07

                          MASAKR!!!!!!!!!! Přatelé rybaři, neni to jen o kaprech. Přijedte kdo mužete, ty laguny sou plný ryb, všeho druhu. Když to ta hrstka kluku nezvladne tak ty ryby zdechnou. Rano tam letim před 7mou smněr Benatky, Letnany, Lovosice, mam dvě mista volný v autě. Kdo má zajem naberu ho na cestě muj tel. 603295953. ŽADÁM VŠECHNY TESTERY CO SI JEZDĚJ DOLU HONIT TRYKA A DĚLAT MACHRY JAK SOU DOBRY, PŘILOŠTE RUKU K DÍLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            georg72 - Profil | So 15.6.2013 18:33:51

                            cao nekdo ma skusenost nash prutom???

                              domino - Profil | So 15.6.2013 18:32:57

                              Jak říká Dasty... Nedá se to ani popsat... Super parta lidí se sešla pro dobrou věc a ještě se u toho udělá i nějaká sranda :-)
                              Dík klukům za organizaci

                                jaryn82 - Profil | So 15.6.2013 18:32:44

                                dasty carp >> Jo stálo to za to :-) zítra zas dojedu :-) nádherné ryby je škoda je tam nechat.

                                  dasty carp - Profil | So 15.6.2013 18:19:46

                                  Ahoj tak to dnes máme za sebou a mohu říct jen jedno,,MASAKR,,Předposlední zátah bylo něco neskutečného,Všichni křičeli radostí co tam bylo ryb a krásných opravdu super))To se nedá ani popsat.Dřina jak prase ale stálo to opět za to..
                                  Jinak zítra 15.6.2013 je opět další akce..Komu nejsou lhostejné ryby které zůstali v lagunách tak at dorazí.Každá ruka je za potřebí..A to doslova...
                                  Sraz je opět v 8hodin ráno...
                                  Milan Šturek-728705615
                                  Krpeš Láda-603753774
                                  Zde ještě míst srazu..
                                  http://www.mapy.cz/s/7xbG

                                    Hadd - Profil | So 15.6.2013 16:50:15

                                    Pvl >> asi jo prave se ptam jestli to nekdo zna a treba i ma

                                      Pvl - Profil | So 15.6.2013 16:46:50

                                      Hadd >> Myslíš ,jako s nafukovací podlahou ?

                                        Hadd - Profil | So 15.6.2013 16:41:47

                                        Ahoj .. mam dotaz koukam po clunu a mam na vas dotaz nezna nekdo nebo dokonce nema clun s podlahou airdeckboden ... dekuju

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole