Kaprařina

NKocháč - Profil | Pá 14.6.2013 11:29:07

Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.6.2013 0:24:12 >> Celkem mě ta situace zajímá a hodně mě baví některé komentáře naivní lůzy. Je to celé k smíchu. Pravice na jedno až dvě volební období skončila než se zase vrátí, protože socani nadělají stejný ostudy v následujících letech své vlády.

    Nalda2211 - Profil | Pá 14.6.2013 8:13:53

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.6.2013 0:24:12 >> tak potom od ježíška už nemáš dárek spoustu let :-( :-)))))))))))

      NRadek Fox - Profil | Pá 14.6.2013 0:24:12

      alda2211 >> Já realista ;-)

        Nalda2211 - Profil | Pá 14.6.2013 0:12:06

        alda2211 >> jsem optimista :-)

          NRadek Fox - Profil | Čt 13.6.2013 23:26:36

          alda2211 >> Nesmysl, nic nepadne !!! Tento momentálně žijící politický organismus, který se přizpůsobí úplně všemu, je dokonale nesmrtelný. Levá ruka myje pravou, nebo naopak, ve finále jsou obě čisté ;-)

            Nalda2211 - Profil | Čt 13.6.2013 23:16:52

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 13.6.2013 23:12:01 >> a hlavně to je jako domino vytáhnou kousek a může padnout všechno

              Nalda2211 - Profil | Čt 13.6.2013 23:15:02

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 13.6.2013 23:12:01 >> no nevím ale že by takovou ostudu udělali z nudy nevím a ještě tam vtáhnout rakušany ..... Uvidíme

                NRadek Fox - Profil | Čt 13.6.2013 23:12:01

                alda2211 >> Není proč se radovat, protože ve finále nebude nikdo z chytřejších gaunerů potrestaný, ti mají již od začátku těžce pod čepicí. Je to akorát komedie pro obyčejné a naivní lidi ;-)

                  Nalda2211 - Profil | Čt 13.6.2013 23:02:09

                  Když se daří tak se daří přeji všem slušným lidem hezkou noc ,,protikorupční policie'' :-))))

                    NBubuKuku - Profil | Čt 13.6.2013 16:45:42

                    Hans, where is my Orangutan!!!

                      Nflekos - Profil | Čt 13.6.2013 16:18:32

                      MarPit >> pššššt, at nás neodpálí:-))

                        NMartin M. - Profil | Čt 13.6.2013 16:17:19

                        MichalU >> tech nebezpecne uvedenych reviru je tam minimum. Vetsinou je to ve spojitosti s beznymi rybami.

                          NMarPit - Profil | Čt 13.6.2013 16:12:31

                          flekos >> Ale je to úsměvný, že ?! :-) Sám má v kartě napsáno houno a od ostatních by to chtěl vědět. :-)

                            Nzezi - Profil | Čt 13.6.2013 16:11:26

                            Kocháč >> lih

                              Nflekos - Profil | Čt 13.6.2013 16:02:53

                              MichalU >> V tom případě podává Rover důrazný protest...viz. plkárna.:-))

                                NMichalU - Profil | Čt 13.6.2013 15:54:54

                                Martin M. >> Ahoj kdyz ste zakazali uvadet boiiles v ml tak se mi to nelibilo. Ted to musim pochvalit, konecne nectu v kazdem prispevku trikrat velkym pismem firmu na kterou kdo cape nebo uz nejsou prispevky typu fotka vyrobce a kulicka :-) konecne se ti kluci rozepsali. Nedavno sme se u vody bavili o tom ze by nebylo spatne taku cenzuru udelat i u reviru? nestacilo by pstruhovka ci mimopstruhovka- komercka? U svazovich vod je to mozna trochu ochrani a u komercek je to vlastne stejna reklama jako u tech kulicek...

                                  NKocháč - Profil | Čt 13.6.2013 15:29:11

                                  zezi >> Dej 10ml, to by mělo stačit. Když jsem používal Aroco, tak jsem 10ml dával. Na jakým je to nosiči?

                                    Nzezi - Profil | Čt 13.6.2013 15:08:00

                                    Kocháč >> diky, je to ananas od firmy Aroco

                                      NKocháč - Profil | Čt 13.6.2013 15:02:25

                                      zezi >> Od 0 do 15ml, taky záleží o jakou esenci se jedná.

                                        Nzezi - Profil | Čt 13.6.2013 14:53:05

                                        Zdarec chlapi, kolik davate esence do kila kouli?

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole