Kaprařina

Npaia - Profil | Čt 13.6.2013 9:26:48

kuBITCHek >> zkoušel jsi i jiný prohlížeč? příčin může být několik - máš napadený počítač nějakým šmejdem, v prohlížeči máš nějaké nastavení, které brání správné funkčnosti, cílový web je napadený a dle nějakých podmínek vrací tuto stránku. osobně bych to viděl na tu třetí variantu, pokud se ti to v jiném prohlížeči chová stejně. ještě bych si zkontroloval kdyžtak nastavení DNS.

    NkuBITCHek - Profil | Čt 13.6.2013 1:57:31

    Martin M. >> Díkes! Aspoň vím, že neharaší jen v mojem počáku :-))

      NMartin M. - Profil | Čt 13.6.2013 1:52:38

      kuBITCHek >> ja web vidim spravne, ale google jej vidi stejne jako ty https://www.google.cz/search?q=fishing+invest

        NkuBITCHek - Profil | Čt 13.6.2013 1:46:26

        rover >> já jsem kámoš s Péé Céé , ale mu se nééchcéé!!
        Todle do mě solí....

          Nrover - Profil | Čt 13.6.2013 1:26:53

          kuBITCHek >> :-) ...chyba jednoznačně na tvé straně ! Ncvz, ...občas to dá zabrat, alespoň částečně pochopit souvislosti elektronického prostředí.

            NkuBITCHek - Profil | Čt 13.6.2013 1:22:35

            rover >> nene, ale bůh ví co je to za hnus velebnosti!!

              Nrover - Profil | Čt 13.6.2013 1:20:45

              brach >> Každá rada drahá, zdá se ! Serfař bez ochrany ... :-)

                NkuBITCHek - Profil | Čt 13.6.2013 1:20:13

                brach >> vypadá to na spamoša :-)) požaduje to zakoupení nějaké ochrany!!

                  Nbrach - Profil | Čt 13.6.2013 1:20:11

                  kuBITCHek >>
                  Víc už nepomůžu....

                    NkuBITCHek - Profil | Čt 13.6.2013 1:19:09

                    brach >> furt nic.....

                      Nbrach - Profil | Čt 13.6.2013 1:16:47

                      kuBITCHek >>

                      http://www.fishinginvest.cz/

                      Zkus si kliknout přímo

                        NkuBITCHek - Profil | Čt 13.6.2013 1:14:33

                        Ať se snažím jak chci.....Píše mi to tuhle slátaninu - generic magic armor.......A pak kotel textu....že by spamíček nebo vireček??

                          Nrover - Profil | Čt 13.6.2013 1:04:24

                          kuBITCHek >> Jedou jak po másle, ... asi máš něco v hlavě, zdá se ... ?

                            Nbrach - Profil | Čt 13.6.2013 1:03:42

                            kuBITCHek >>
                            Ano.

                              NkuBITCHek - Profil | Čt 13.6.2013 1:01:35

                              zdarec, jedou vám stránky fishing investu??

                                Nflekos - Profil | St 12.6.2013 22:03:10

                                sumcarik >> Jsem skoro furt v AT, od 2007 jsem v Česku pruty nesmočil..

                                  NBousis - Profil | St 12.6.2013 21:34:17

                                  PepíkPepík >> Když Pva nečím zaliju, tak má o něco prodlouženou dobu rozpadu. Boster, lososák....

                                    NŠvec - Profil | St 12.6.2013 21:19:44

                                    PepíkPepík >> když nevybereš tady tak nevím :-)

                                    http://www.easyfishing.eu/

                                      NPepíkPepík - Profil | St 12.6.2013 21:13:23

                                      brach >> Já se ale neptám jak dlouho se rozpadá ale jestli je možný tu dobu rozpadu nějak prodloužit... :-)

                                        NPepíkPepík - Profil | St 12.6.2013 21:12:43

                                        Tomajo >> ale zase aby se to rozpadlo!! nene dělám si srandu, carp system mám rád

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole