Kaprařina

PepíkPepík - Profil | St 12.6.2013 21:12:11

Švec >> Existuje?

    Tomajo - Profil | St 12.6.2013 21:11:45

    PepíkPepík >> koupit třeba Carp system :-)))

      Švec - Profil | St 12.6.2013 21:10:45

      PepíkPepík >> koupit PVAčko s delší dobou rozpadu.

        brach - Profil | St 12.6.2013 21:10:27

        PepíkPepík >>
        Josef: Dobrý večer. Měl bych dotaz na tento výrobek například jak dlouho se rozpouští ve studené vodě a naopak jak dlouho v teplé děkuju.
        Dotaz k produktu: Longchuck Funnel Web PVA System met 7 meter PVA

        Nikl Team

        Dobrý večer Josefe,

        PVA materiály od firmy Korda jsou obecně velmi kvalitní a s jejich rozpustností nebývají problémy. Ovšem vyřknout nějaký exatní časový údaj, který by obecně byl schopný blíže určit reálnou dobu rozpustnosti je v podstatě nemožné.

        Na dně jezera či dokonce řeky je totiž taková velká spousta faktorů, které na PVA působí, že není možné určit obecně dobu rozpustnosti. Lze se držet vodítka, které říká - rozpustnost je tím rychlejší, čím více je na dně drobných ryb, čím větší je proudění a čím vyšší je teplota vody.

        Chcete-li znát detailní rychlost rozpustnosti konkrétního materiálu v konkrétních podmínkách, je jediná šance, jak získat přesné údaj - vyzkoušet to s kouskem daného PVA přímo u břehu ve vodě.

        Přejeme pěkný den!

          brach - Profil | St 12.6.2013 21:06:31

          PepíkPepík >>
          Nenamáčet.

            PepíkPepík - Profil | St 12.6.2013 21:05:12

            Nevíte někdo jak prodloužit dobu rozpadu PVAčka?

              BubuKuku - Profil | St 12.6.2013 19:50:08

              Kde je můj orangutan???

                Pvl - Profil | St 12.6.2013 19:09:06

                Ondřej Macků-Maca >> Pozor na vítr :o§) EDIT a´t ti klobouk neulítne :o§) Dej si DELISU a brzy se uzdrav .

                  Ondřej Macků-Maca - Profil | St 12.6.2013 19:04:37

                  Fanax >> Díky, snad se potkáme ;-)

                    TWIN 69 - Profil | St 12.6.2013 18:59:52

                    bih >> Kdybys radši mlčel ty jelito.

                      Fanax - Profil | St 12.6.2013 18:59:49

                      Ondřej Macků-Maca >> U mě vše při starém a v mezích normálu.Přeji Ti aby jsi se dal co nejdřív dohromady a až tu budeš,rád Tě uvidím.

                        Ondřej Macků-Maca - Profil | St 12.6.2013 18:52:54

                        Fanax >> Ahoj, momentálně se nedaří zrovna nejlíp, trávím třetí týden za poslední měsíc a půl v nemocnici...:-( Snad už se z toho brzo vyhrabu a budu moct začít jezdit na ryby. V ČB oficiálně stále studuju, kvůli těm zdravotním komplikacím jsem musel odložit státnice, takže ještě příští rok tam budu...Co ty, daří se?

                          Fanax - Profil | St 12.6.2013 18:51:07

                          Ondřej Macků-Maca >> Ahoj Ondro,rád Tě vidím.Jak se daří,jezíš jěště k nám?

                            Ondřej Macků-Maca - Profil | St 12.6.2013 18:48:43

                            bih >> Nevidím důvod proč by měl Carp Club nějak organizovat pomoc. Organizace se chopili místní a kdo chce a může, ten pomůže, kdo nechce nebo nemůže, tak bohužel. Žádnej spolek k tomu není třeba. Jen jestli nejseš proti CC trochu naočkovanej od jednoho týpka...

                              Ondřej Macků-Maca - Profil | St 12.6.2013 18:46:14

                              Pvl >> Máš ve svém věku mladou mašinu jo? Klobouk dolů :-)))) :-P

                                bih - Profil | St 12.6.2013 18:17:36

                                Tulo >> já zapoměl vy jste jen na ligu . na další reakce vám odpovídat nechci

                                  Pvl - Profil | St 12.6.2013 17:42:06

                                  dosec >> Já zase tak starou "mašinu" nemám a je to taky k prdu .

                                    dosec - Profil | St 12.6.2013 17:24:51

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 17:05:17 >> dík za info.Já se v tom nevyznám vůbec,ale mám starou fenu tak to může být i tím,že pokud M.M.něco upravoval,vylepšoval tak už nestíhá.

                                      Baťour - Profil | St 12.6.2013 17:11:39

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 17:05:17 >> Ahoj Radku mě to maká furt stejně bez sebemenšího problému.

                                        Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 17:05:17

                                        dosec >> Tak jsem zde měl kamaráda, dělá pro velkou firmu správce sítě a moc tomu rozumí. Bohužel strašně spěchal, ale to k tomuto druhu "šílenců" asi patří :-)) Říkal, že dva stroje, které zde mám makají bez jediné chyby, potom přišly na řadu informace v jazyce, který mi vůbec nic neříká :-)) Otvírání obrázků v nějakém "keši", řešení jejich velikosti i velikosti dalších souborů, k čemuž jsou různé úsporné varianty. Nakonec mi z toho selským rozumem vyšlo to, že může mít Mrk.cz pomalý server, což je blbost, tedy asi blbost, nebo to tak "dojebaně" běží z nějakých jiných úsporných důvodů, které bude či musí znát M.M.
                                        PS: Nejdůležitější zjištění je, že problém není na mé straně přijímače, jak tvrdil Flekos, a proto beru zpět své níže napsané zpět :-))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole