Kaprařina

Pvl - Profil | St 12.6.2013 16:56:38

Co se řešilo ? kupa příspěvků : o§)) ..abych se nezdržoval

    Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 16:37:34

    šmudla007 >> Však já to vidím a cítím, že si rád rýpneš, ale nejsi žádný hajzl ;-)

      Poušťák - Profil | St 12.6.2013 16:33:16

      Tulo >> já jo...o)))))))))))))))

        šmudla007 - Profil | St 12.6.2013 16:30:39

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 16:11:43 >> :) dobré to vědět. Dík za info. Článek z kategorie poplašných zpráv.. přeloženo: "Bububu, lidi nechejte ty rybky na pokoji". O dravcí se všeobecně ví že koncentrují škodliviny rtuť a pod ..no a největší delikatesy sumec candát štika, nad kaprem cejnem se ohrnuje nos.
        DastyCapr je reklamní šašek,tos napsal dobře :) Ale Dasty je ten hodnej reklamní , mám ho zaškatulkovanýho jako vcelku rozumnýho kapraře. Držím palce ať se dobře zachraňuje, ono jako něco přežije, to je jisté. Já k těm kaprům nemám takový citový vazby tak bych je prostě radši tak půl napůl zachránil a dorazil(když by ryba vypadala že to nedá-ať se netrápí).

          Tulo - Profil | St 12.6.2013 16:27:44

          bih >> proč by měl pomáhat CC? Ti co jsou z okolí a mají zájem tak pomužou.Nebo snad čekaš dav členu CC z Moravy??

            Paulus - Profil | St 12.6.2013 16:21:13

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 16:11:43 >> Já bych mu osobně vyudil tak tři. Byl by klid o)

              Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 16:11:43

              šmudla007 >> Já Ti říkal, dej si pozor, ani ten kapr +15kg za sežrání nestojí !!! http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=31363

                dasty carp - Profil | St 12.6.2013 15:22:08

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 15:20:06 >> Jo aspon by se ženské osazenctvo pobavilo)Včera tam byly tři slečny v prsačkách-Těm teda klobouk dolů.

                  bih - Profil | St 12.6.2013 15:21:33

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 15:19:16 >> měl , a za tím si stojím .Tady je přeně vidět . Když někdo čekal pomoc ..... a ono nic

                    dasty carp - Profil | St 12.6.2013 15:21:10

                    bih >> To je špatné(

                      Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 15:20:06

                      dasty carp >> Když bych byl v zápalu boje, běhal bych tam bez trenek, tohle bylo pod kontrolou, tudíž s trenkama :-))

                        dasty carp - Profil | St 12.6.2013 15:19:39

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 15:13:55 >> Jo vím neboj kde to začlo vše kde se chytalo atd.Dnes jsou všude na těch místech a né jen tam soukromé pozemky karavany atd.Teda aspon byly.Já vše chápu a vím jak to myslíš neboj)
                        Ted je důležité prostě zachránit co se dá..

                          Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 15:19:16

                          bih >> To jsi sem neměl ani dávat :-((

                            Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 15:13:55

                            dasty carp >> Třináct let už jsem tam pruty nesmočil a nyní jsem se koukal do míst, kde jsem tenkrát pobýval. Byla to jiná doba, jen je škoda, že už se nikdy nevrátí.

                            PS: Bohužel jsme si to dojebali pouze sami, zbytečné slavomanské řeči, fotky, zprávy od vody, atd. Možná to též jednou pochopíš ;-)

                              bih - Profil | St 12.6.2013 15:12:24

                              dasty carp >> Já souhlasím s Radkem . Toto hovoří za vše ..... sleduji to od včerejška kdy se to tam oběvilo ..bez reakce ....
                              http://www.carpclub.cz/www-webareal-cz-carpclub/6-D​ISKUSE-VEREJNA

                                dasty carp - Profil | St 12.6.2013 15:08:52

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 15:02:28 >> Jinak mi říkali jak jsi tam běhal v trenkách v zápalu boje))).Toto já zase ocenuji a hodně.Kord ty který na Labi nechytáš už nějaký pátek.Jo fotku jsem vlastně také viděl)

                                  dasty carp - Profil | St 12.6.2013 15:05:53

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 14:59:25 >> Já to Radku neřeším kdo tam dojede či né.Jak jsem psal.Každého věc.Pokud člověk k té vodě má vztah dorazí.Já jsem nemohl od pátku nikam,Sobota až pondělí jsem smrděl v práci a měl jsem denní a dělám 12ctky,Takže na pikaču.dnes a zítra noční a v pátek po noční hned razím a sobota.Ted už to budu mít s časem lepší ..Obvolal jsem pár kamarádů a hned jak bude další zátah tak se vyrazí,,

                                    Redfish_Brno - Profil | St 12.6.2013 15:03:10

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 15:02:28 >> Ale museli by vědět, že se bude hodně fotit :-)

                                      Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 15:02:28

                                      Red carp >> Redfish_Brno - 12.6.2013 15:00:29 >> To by nebylo v některých případech nic nemožného, už mi to psal i kamarád na jedné ze zdejších diskusí. Třeba by si s sebou vzali i billboardy :-))

                                        Redfish_Brno - Profil | St 12.6.2013 15:00:29

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 14:59:25 >> Třeba se tam objeví - v tričkách a s vlajkama :-)

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole