Kaprařina

Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 14:59:25

dasty carp >> Petře, někteří reklamní šašci by měli mít povinnost tam jet, a to i s plným autobusem svých kamarádů ;-) PS: Jsem rád, že jsi tam dorazil !!!

    dasty carp - Profil | St 12.6.2013 14:56:33

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 14:54:52 >> )))Tak tak,každý dělá jak uzná za vhodné.S tím souhlasím.

      Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 14:54:52

      dasty carp >> Každý řešíme věci svým stylem ;-) K další akci: Bohužel jsem nyní každý den zaneprázdněný, volno budu mít opět až v pondělí po noční, tak uvidíme.

        dasty carp - Profil | St 12.6.2013 14:50:58

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 14:46:43 >> Já vím Radku,osobně bych to neřešil kdo chce dojede kdo né nedojede.Je to vše jen o lidech a to neplatí jen u této akci ale celkově.Včera jsme projeli pár Lagun a je tam ještě dost vody..Taže o víkend bude dle mě dost práce..A nejhorší je že ted budou pařáky a bojím se že co se ted do víkendu nesloví bude špatné(

          Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 14:46:43

          dasty carp >> Peťas, nejsem vůbec zlej, hodl mám hubu nevymáchanou a vždy budu říkat, co si myslím ;-)

            dasty carp - Profil | St 12.6.2013 14:45:37

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 14:43:23 >> Radku nebud tak zlej stejně to nikam nevede.

              dasty carp - Profil | St 12.6.2013 14:44:52

              šmudla007 >> Už jsem to psal v otázce týkající se záchrany.Tak ti to písnu i sem.Včera jsme zatahovali jednu lagunu a bylo tam spousta Oklejí,Které jsme samozřejmě také vracely do Labe.Nějakej perlín cejn a pár sumečku.Vše co se při zatažení stáhne se vrací do Labe.Není to jen o kaprech.Je to o všem živém co je momentálně ve všech lagunách které tam jsou.

                Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 14:43:23

                Shu-lin >> Máš recht, stačí se podívat, nebo zeptat, kolik testérů honících si triko na zimním testerodromu Žalhostice tam nyní pomáhá, vlastně je to škoda slov ;-)

                  Shu-lin - Profil | St 12.6.2013 14:40:23

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 14:37:49 >> Aha.:-))

                    Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 14:37:49

                    Shu-lin >> Oni nemusí, mají své úseky řeky, které nesou navíc jejich jména :-)))

                      Shu-lin - Profil | St 12.6.2013 14:34:59

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 14:27:11 >> My neřikej že takový ikony jako např. Carpkiller tam nejezděj a nezachraňujou svoje milovaný kapry který tam celou zimu chytali?

                        Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 14:27:11

                        šmudla007 >> Počkej, já jsem se tam byl též podívat a zachraňují se všechny ryby bez rozdílu druhu, které v síti uvíznou !!! Že nejsou nikde fotky štik, candátů, sumců, línů, atd. znamená, že prostě nebyly chyceny - sloveny.

                        Ono těch kaprů +15kg tolik odloveno nebylo, já v pondělí neviděl ani jednoho. To chceš za odměnu možná nereálnou cenu. Jedině, že bysme se Ti složili na povolenku v nějaké ZOO a zajel bys ho tam zmasit, však jich na většině těchto vod mají dost, třeba by byl i původem z Labe :-))

                        Možná některé ryby návrat do koryta řeky "nerozdýchají", ale z mého pohledu je to pořád lepší, než je nechat jen tak pochcípat na polích ;-)

                        Bavit se zde o velké většině testérů nebudu, byl bych moc sprostý. Z druhé strany se i mezi nimi najdou slušní a normální lidé, čest jim !!! Jmenovat nebudu, aby jim nenarostly křídla :-))

                          sumcarik - Profil | St 12.6.2013 14:17:55

                          flekos >> Viděl jsem že máš chycené krásné ryby z ONVsi.Už tam nechodíš?

                            šmudla007 - Profil | St 12.6.2013 14:16:06

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 13:45:20 >> jednu rybku za výpomoc, to je prostě moje cena za brodění se blátem a dělání zbytečné práce. Jako zase tak ty ryby rád nemám, abych dělal něco zadarmo..pro cizáky.. a aby testeři měli co předpažovat i v dalších letech, navíc nemám vůbec žádné iluze o přežití poškozených ryb puštěných zpátky. Z fotek je patrné že nadšení zachránců plane pouze nad šupíkama(bo jiné zachráněné ryby je škoda fotit..nebo jiné než šupíci se nezachraňují protože zůstaly v řece- rozumná ryba zůstane v řece). Nám nasadily násadáky tak bude měsíc co lovit, 15ti kiláči u nás nedorostou(jdou z vody jak mají dvě kila-i dřív).

                            My kapraři si musíme pomáhat , to dá rozum.

                              Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 14:13:26

                              dosec >> Je to tak, stále to zlobí :-((

                                dosec - Profil | St 12.6.2013 14:10:45

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 9:06:15 >> zdarec vrátil jsem se z montáže a taky jsem chtěl zkouknout ML a mám stejný problém.Fotky se načítají pomalu a nejen tam,ale i v jiných diskusích.Před devíti dny než jsem odjížděl do hokny to chodilo bez problémů.Předpokládám,že porucha nebude,na našich příjmačích :-)

                                  DAVISS - Profil | St 12.6.2013 13:45:41

                                  flekos >> je to tak - pomalý, ale funguje.


                                  Zatím ..... ;-)

                                    Radek Fox - Profil | St 12.6.2013 13:45:20

                                    šmudla007 >> Jsi tedy téměř šťastný člověk, stránky Ti fachají na jedničku a k plnému proudění Endorfinů Ti zbývá pouze zmasit labáka +15kg :-))

                                      DAVISS - Profil | St 12.6.2013 13:44:33

                                      flekos >> zkouška ...

                                        flekos - Profil | St 12.6.2013 13:31:51

                                        DAVISS >> Ždabec pomalejší, ale funguje..

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole