Kaprařina

NRedfish_Brno - Profil | Út 11.6.2013 20:47:15

milin >> voivod - 11.6.2013 20:44:55 >> Záleží na průměru trysky v hořáku

    Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:44:55

    Co je zajímavý. Dočetl jsem se, že hořák by měl spotřebovat 100 g/hod za hodinu. Takže by ta 2kg bomba měla hořet 20 hodin.

      NPvl - Profil | Út 11.6.2013 20:39:22

      Aleš10 >> Voda ?

        NAleš10 - Profil | Út 11.6.2013 20:38:25

        milin >> voivod - 11.6.2013 20:37:15 >> bude v ní ještě voda takže samotná flaška váži ještě míň

          NPvl - Profil | Út 11.6.2013 20:38:21

          Aleš10 >> Bude vařit asi pro regiment . :o§))

            NRedfish_Brno - Profil | Út 11.6.2013 20:38:11

            milin >> voivod - 11.6.2013 20:37:15 >> Asi tak.

              Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:37:15

              Red carp >> Redfish_Brno - 11.6.2013 20:25:47 >> Aha takže 3,91kg je prázdná + plyn 2kg. Asi tak že?

                NAleš10 - Profil | Út 11.6.2013 20:36:47

                milin >> voivod - 11.6.2013 20:35:08 >> tak ji běž vyměnit a je to 100kč není moc :-) nebo si dej gulášek do termosky :-)))))

                  Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:35:08

                  Aleš10 >> No právě proto, aby mi o víkendu nedošla a nejedl studený gulášek :-))

                    NAleš10 - Profil | Út 11.6.2013 20:30:24

                    Pvl >> čau no tak zajímá mě to :-))))

                      NPvl - Profil | Út 11.6.2013 20:29:10

                      Aleš10 >> Jak ty jseš zvědavej ......... :o§)))))

                        NAleš10 - Profil | Út 11.6.2013 20:26:08

                        milin >> voivod - 11.6.2013 20:23:13 >> a proč je nutný to tak přesně vědět?

                          NRedfish_Brno - Profil | Út 11.6.2013 20:25:47

                          milin >> voivod - 11.6.2013 20:03:45 >> Tak na té co mám v garáži je 3,91kg a váží 4,30kg, což znamená, že si jí v pátek raději vyměním, ať mi to o víkendu nedojde :-)

                            Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:23:13

                            Aleš10 >> Jo ta z pumpy

                              Noskus - Profil | Út 11.6.2013 20:22:59

                              milin >> voivod - 11.6.2013 20:19:36 >> tak to nevím no

                                NAleš10 - Profil | Út 11.6.2013 20:21:46

                                milin >> voivod - 11.6.2013 20:20:24 >> to je ta obyč bomba co koupíš u pumpy? nebo je to kartuše?

                                  Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:20:24

                                  Aleš10 >> Hledám, ale nedaří se. Ale je možný, že je to těch 6,3. Ta moje váží 5,6

                                    Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:19:36

                                    oskus >> To vím, ale není

                                      Noskus - Profil | Út 11.6.2013 20:17:09

                                      milin >> voivod - 11.6.2013 20:12:16 >> btutto a netto jedna je plná druhá je prázdná :-))

                                        NAleš10 - Profil | Út 11.6.2013 20:15:57

                                        milin >> voivod - 11.6.2013 20:12:16 >> a co to je přesně za bombu? strejda googl by nepomohl?

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole