Kaprařina

Nflekos - Profil | St 12.6.2013 11:15:15

Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 9:16:01 >> Nic z5 neber , bud mu to někdo crackl, nebo si to rozrýpal sám.... blne to už pár týdnů...Za 60€ mě na firmě udělali analýzu .... a jde to odsud..

    Nkobr.d - Profil | St 12.6.2013 10:56:45

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 10:55:45 >> :-)))

      NRadek Fox - Profil | St 12.6.2013 10:55:45

      kobr.d >> To není možné, tyhle jsou 100% čisté :-)) www.milovaniskaprem.com

        Nkobr.d - Profil | St 12.6.2013 10:50:14

        To máte z toho, že čučíte na zavirované pornostránky. :-)))

          N1Mara - Profil | St 12.6.2013 10:35:27

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 10:17:35 >> Mě nešly před 14 dny načítat fota vůbec , nechal jsem přeinstalovat celej počítač a už to jde , ale taky to strašně dlouho trvá :-)

            NRadek Fox - Profil | St 12.6.2013 10:17:35

            Rostid >> Dám vědět, co odborník zjistí, díky za reakci ;-)

              NRadek Fox - Profil | St 12.6.2013 10:12:44

              Hope >> Ahoj Petře, volal jsem kamarádovi a ten mi řekl, že mám kvůli aktualizacím PC restartovat. Trochu se to zlepšilo, ale před cca čtrnácti dny to běhalo zcela jinak. Dnes se mi sem na to přijde mrknout, tak uvidím. Díky za reakci ;-)

                NRostid - Profil | St 12.6.2013 9:57:32

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 9:16:01 >> dělalo mi to taky, ale teď koukám, že je to už ok.

                  NHope - Profil | St 12.6.2013 9:38:22

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 9:16:01 >> Ahoj Radku,mám podobný problém jako ty a to na více počítačích.Tak bych řekl,že to bude někde jinde než v tvém přístroji.
                  U mě je nejhorší načítání fotek ve všech sekcích-musím dlouho čekat než se mi zobrazí.

                    NRadek Fox - Profil | St 12.6.2013 9:16:01

                    Martin M. >> Beru zpět a omlouvám se, chyba je zřejmě na mém přijímači ;-)

                      NRadek Fox - Profil | St 12.6.2013 9:14:50

                      Tomajo >> Díkes, už to řeším ;-)

                        NRadek Fox - Profil | St 12.6.2013 9:14:30

                        deni 79 >> Musím tedy zavolat PC lékaře, díky za Tvoji reakci ;-)

                          NTomajo - Profil | St 12.6.2013 9:09:57

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 9:06:15 >> me taky na pohodu

                            Ndeni 79 - Profil | St 12.6.2013 9:08:17

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 12.6.2013 9:06:15 >> me to jde normalne.

                              NRadek Fox - Profil | St 12.6.2013 9:06:15

                              Martin M. >> Čau Martine, nechci prudit, ale dnes je to běs :-(( V sekci Můj lov jsem zkouknul cca deset zpráv a raději jsem je opustil. Celé se to seká, obrázky se načítají po částech, fakt hrůza :-((

                                NMAXXSKATER - Profil | Út 11.6.2013 21:36:26

                                preparátor >> Klasika a neuděláme s tím bohužel nic ... :-/

                                  Npreparátor - Profil | Út 11.6.2013 21:22:29

                                  Dnes-
                                  Právě jsem potkal v Brandýse nad Labem chlápka na kole, který vezl kapra cca 85cm+. Zastavil jsem ho a ptám se odkud ho má? a on že od kámoše rybáře? já : a ukážete mi od kterého! On už odjel a zas tak dobře ho neznám, rybu jsem dostal a tak je moje. Jo ČR! :)

                                    Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:55:58

                                    Red carp >> Redfish_Brno - 11.6.2013 20:52:19 >> Aha. No já zatím používal starý dvouplotýnkový a ten stíhal. Tento budu zkoušet až teď, takže pak posoudím. Ale my na rybách spíš jen ohříváme párky, guláš atd. a kafe, na to snad bude stačit.

                                      NRedfish_Brno - Profil | Út 11.6.2013 20:52:19

                                      milin >> voivod - 11.6.2013 20:48:32 >> No a uvnitř se dá vyměnit tryska. Mám podobnej, ale jelikož to málo hořelo a maso se pomalu opékalo, místy dusilo, koupil jsem větší trysku a dá se tím nyní pohánět i horkovzdušnej balon. V tu chvíli to asi 20 hod nevydrží.

                                        Nvoivod - Profil | Út 11.6.2013 20:48:32

                                        Red carp >> Redfish_Brno - 11.6.2013 20:47:15 >> Koupil jsem tento.
                                        http://www.eva.cz/zbozi/53083/varic-plynovy-meva-so​lo-2153-jednohorakovy/

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole