Kaprařina

voivod - Profil | Út 11.6.2013 20:12:16

fiam >> Hovno tam jde přečíst je dost odřená. Kromě toho co jsem psal níž.

    fiam - Profil | Út 11.6.2013 20:07:41

    milin >> voivod - 11.6.2013 20:00:06 >> maš to napsany na bombe

      voivod - Profil | Út 11.6.2013 20:03:45

      Red carp >> Redfish_Brno - 11.6.2013 20:01:04 >> Je tam propan 2 kg, butan 2,5 kg a pak je tam nějakých 6,3 kg. Tak nevím. Možná, že těch 6,3 kg je plná

        Redfish_Brno - Profil | Út 11.6.2013 20:01:04

        milin >> voivod - 11.6.2013 20:00:06 >> Bývá to na ní napsané

          voivod - Profil | Út 11.6.2013 20:00:06

          Chlapáci mám takový dotaz. Nevíte někdo kolik váží plná, nebo prázdná plynová 2 kg bomba?

            ph3 - Profil | Út 11.6.2013 8:53:18

            Kolegovia, nemáte niekdo skúsenosti s Shimano Exage BX STC Travel Specimen 3.00lb LR alebo 2.75lb? Chcem prút na kratšie večerné "cyklorybačky". Rád by som ho provnal s lepšími teleskopmi (nemám rád teleskopy...), ale nikde v kamennej predajni som ho nevidel. Budem vďačný za informácie z praxe :)))). Ďakujem.

              Skraff - Profil | Po 10.6.2013 22:13:51

              Kocháč >> Presne to som myslel! Dík. Skúsim to nájsť na nete, resp. na niektorom SVK e-shope :)

                Skraff - Profil | Po 10.6.2013 22:11:32

                Ondřej Macků-Maca >> Nie nemyslel, ale toto riešenie sa mi celkom pozdáva! Odpadá starosť s vlasom atď. Super inšpirácia. Dík moc!

                  Skraff - Profil | Po 10.6.2013 22:07:53

                  Martin M. >> Myslel som, že je to gumička. Ďakujem za objasnenie! :)

                    Poušťák - Profil | Po 10.6.2013 21:09:15

                    zaxxx >> šel bych raději do Starbaitsu,ale 1+1 je nějaká levá a tomu já nikdy nevěřím,takže bych to nekupoval ani jedno.

                      # Mara # - Profil | Po 10.6.2013 21:07:27

                      Ahoj, nevíte někdo jak vypadá Labe pod Veletovskym jezem? Je to už chytatelný nebo je voda ještě vysoko? Předem díky.

                        zaxxx - Profil | Po 10.6.2013 21:01:45

                        Zdravim, co by jste vzali z tehlech prutu? Rovex a nebo StarBaits? Chci dva pruty do 2. tis. Chytam hlavne na feeder a privlac, ale obcas bych to zkusil s koulema a nebo krmitko a posedet u ty vody. Ten rovex se mi libi, vypada pekne stihle, nechci zadnou tycku k rajcatum, ale vim, ze za ty prachy nic extra cekat nemuzu. Jen abych si polepsil oproti 10 let starym teleskopum :)
                        http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/rybarsk​e-pruty/kaprove-delene-pruty/prut-rovex-nitrium-ii-​carp-3-6-m-3-lb-akce-1-1-zdarma-
                        NEBO
                        http://www.tropicliberec.cz/kaprove-delene/prut-sta​rbaits-starshooter-kii-3-6m-3-0lbs-akce-1-1-zdarma

                          Darcy - Profil | Po 10.6.2013 17:44:30

                          valenda >> Máš úplnou pravdu. Jinak nad Carp Spiritem jenom slintám. Jinak na vláčku a plavačku používám Stroft a občas Colmic. Na kaprařinu jsem dlouho používal Sufix Synergy, ale některé šarže byly méně kvalitnější nebo v poslední době šla kvalita dolů.

                            Turňa - Profil | Po 10.6.2013 17:25:05

                            jirkamrvík >> Jiříku, dávej fotky na lov, tam to patří - jinak fajn...

                              jirkamrvík - Profil | Po 10.6.2013 17:14:23

                              ještě jedna

                                jirkamrvík - Profil | Po 10.6.2013 17:13:09

                                včerejší 71cm asi 8-9kg

                                  Erva - Profil | Po 10.6.2013 17:06:18

                                  valenda - Jo přesně ten , na řeku mám 0,35 mm a na přehrady a pískovny v 0,31mm

                                    Kapr555 - Profil | Po 10.6.2013 16:49:19

                                    PepíkPepík >> Já si o něm myslim že je druhý a že sou na něm určitě pořádný jeseteři :-))

                                      MAXXSKATER - Profil | Po 10.6.2013 16:47:21

                                      PepíkPepík >> Nic, protože to tam neznám ... :-))

                                        PepíkPepík - Profil | Po 10.6.2013 16:37:20

                                        Co si myslíte o místě č. 2 na Roudnici?

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole