Kaprařina

deacon - Profil | Po 10.6.2013 15:55:26

Ahoj Všem. Prosím o radu. Kaprařím na Lipně a uvažuji o změně. Rád bych zkusil rybaření na Hněvkovicích okolí Jaroslavic s tím, že bych tam přetáhl loď a pověnoval se kapříkům. Prosím kdo může poradit jak to tam vypadá popř. podělit se o nějaké úspěchy. Děkuji

    MAXXSKATER - Profil | Po 10.6.2013 15:41:40

    Pvl >> Počasí se ustaluje, teďka už to vypadá podobně jako loni právě. Uvidíme, jak se to vyvrbí a vyjde na ty osudové dny čtvrtek - sobota. =)

      Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:32:55

      MAXXSKATER >> Ale počasí " trochu" jiný :o§))

        MAXXSKATER - Profil | Po 10.6.2013 15:32:11

        Pvl >> Kdybychom se s kámošem trefili do těch velkých jako loni, když tam šli cejni všechno mezi okolo 45 - 55 cm, tak by to nebylo vůbec špatné. :o) Bylo to skoro přesně před rokem touhle dobou, ale bylo v přehradě méně vody, tak uvidíme.

          Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:30:25

          Fishky >> Já a kopnout ? Se svou nezměrnou dobrotou ? :o§)) EDIT a navíc do tebe ? No to bych si v životě nedovolil :o§)

            Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:29:30

            MAXXSKATER >> Tak cejn bude zachraňovat reputaci (eventuelně )

              Fishky - Profil | Po 10.6.2013 15:29:10

              Pvl >> je mi to jasný, dám dotaz s prosíkem o pomoc a ty si ještě kopneš :-)

                alda2211 - Profil | Po 10.6.2013 15:28:59

                Pvl >> přesně tak :-)

                  MAXXSKATER - Profil | Po 10.6.2013 15:28:18

                  Pvl >> Možná to tak dopadne, jestli mě vyšplouchnou, ale při nejhorším to převážu na klasickou položenou na cejny, aby mě případně zachránili od nuličky. :-)

                    Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:27:27

                    Fishky >> Prd , dělal jsem si legraci :o§))

                      Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:26:51

                      alda2211 >> Já ?? Pravda , nejdřív povinnosti a potom zábava :o§) Peěkně popořadě :o§))

                        Fishky - Profil | Po 10.6.2013 15:25:54

                        Pvl >> obvinit někoho takhle veřejně, to by byl celkem blbej špás, no ni? Na druhou stranu nevěřím, že jsem v tom sám, resp. jedinej, kterého natáhli.

                          alda2211 - Profil | Po 10.6.2013 15:25:10

                          Pvl >> ty si ještě pockáš :-))))

                            Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:25:08

                            MAXXSKATER >> Jo díííííívat říkáš :o§) mm

                              MAXXSKATER - Profil | Po 10.6.2013 15:23:33

                              Pvl >> Tomu nevěřím. :o) Teďka se 3 dny budu dívat na Seči na zoubek tamním pupíkům, tak uvidíme.

                                Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:22:53

                                MAXXSKATER >> Pvl - Ne 9.6.2013 20:21:29
                                Aleš10 >>...... zatím jen teoretická příprava ...ale počkej až do toho šlápnu :o§)

                                  Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:21:02

                                  MAXXSKATER >> Jdou ..ale jiným :o§)

                                    MAXXSKATER - Profil | Po 10.6.2013 15:21:00

                                    šmudla007 >> Tady sadili, ale šikovně velikosti 45 - 55 cm. Od čtvrtka do soboty bude pokus o nějakého urostlejšího na přehradě.

                                      MAXXSKATER - Profil | Po 10.6.2013 15:19:45

                                      Pvl >> Tak jak jdou pupíci ? :-)

                                        šmudla007 - Profil | Po 10.6.2013 15:18:41

                                        Fishky >> prodej tu výhru v bazaru.. třeba se slevou :)
                                        Kdybys nic nevyhrál tak nemáš starosti. Gratulace k amurům, bych si dal amura a voni nenasadili, jenom násadáky a ty moc nemusím.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole