Kaprařina

Pvl - Profil | Po 10.6.2013 15:16:15

Fishky >> Že si zase vymýšlíš jako s "tloušťákama" :o§)

    Fishky - Profil | Po 10.6.2013 15:12:32

    Protože MRK ví všechno, rád bych se zeptal, zda někdo neví, co se děje s firmou Best Baits? Před rokem jsem vyhrál "zboží" za šest tisíc a do dnešního dne nemám ani "ň" /prostě se stále vymlouvají, že zboží není.../ :-) je tu ještě nekdo, komu se stalo něco podobné? :-)

      Luky61 - Profil | Po 10.6.2013 13:10:59

      Martin M. >> No taky si myslím, že jde hlavně o oděr, od toho se odvíjí další vlastnosti, jako třeba životnost a pevnost..

        koralovec1 - Profil | Po 10.6.2013 13:06:52

        valenda >> U toho sufixu je značená nosnost v uzlu a také nemá pamět . Za mně sufix

          Martin M. - Profil | Po 10.6.2013 13:00:16

          Luky61 >> a o co jineho nez o oder vlastne jde? Stejne pouzivame naddimenzovane vlasce, ktere na otevrene vode nemohou prasknout.

            Luky61 - Profil | Po 10.6.2013 12:56:39

            valenda >> Jo a ty AWA SHIMY jsou taky dobré, ale daleko dřív se odírají..Alespoň u mě.

              Luky61 - Profil | Po 10.6.2013 12:55:16

              valenda >> Já ho mám v 0,31 a a je to nejlepší vlasec, co jsem kdy měl. Když si dáš o něm něco vyhledat tady na mrku, nenajdeš na něho jedinou negativní reakci.. Ověřený, odolný, bez paměti a jde krásně vidět a dlouho vydrží.

                valenda - Profil | Po 10.6.2013 12:16:50

                Darcy >> takze kdyz si veberu hodne kvalitni znacku silonu tak vubec nevadi kdyz 35mm bude mit jen 10kg? je fakt ze nejake levne silony jak jsem se dival tak nejakych 1000m silonu 25mm za nejakych 200kc bude smejt ze :)

                  Darcy - Profil | Po 10.6.2013 12:12:54

                  valenda >> Také doporučuji Carp Spirit. Nosnost bych řešil pouze u vlasců "no name". Je řada důležitějších vlastností. Otěr, kroucení, stárnutí, pevnost v uzlu atd.

                    valenda - Profil | Po 10.6.2013 12:10:01

                      Erva - Profil | Po 10.6.2013 12:03:46

                      valenda - Ahoj ,někteří výrobci ale uvádějí pevnost vlasce v tahu a někteří v uzlu ,nosnost až tak extra důležitá není , hlavní je odolnost proti oděru , za mě Carp Spirit :-)))

                        valenda - Profil | Po 10.6.2013 11:59:29

                        koralovec1 >> predtim jsem mel od awa shima na 15kg myslim 32mm hodne pevny vlasec ale u toho sufixu jsem kolikrat nasel 30mm na 7kg tak nevim

                          Kapr555 - Profil | Po 10.6.2013 11:59:12

                          valenda >> Já sem si na tuhle sezonu koupil tenhle http://sportcarp.sk/obchod/vlasce/vlasce/vlasec-flo​roclear-1000-m.aspx 30mm a zatim je supr...

                            koralovec1 - Profil | Po 10.6.2013 11:54:57

                            valenda >> koukni se na značky Sufix nebo awa-shima jsou jedy z nejlepších

                              valenda - Profil | Po 10.6.2013 11:50:53

                              Luky61 >> nebude moc hruby ta 35mm na 10 kg?

                                deni 79 - Profil | Po 10.6.2013 11:50:11

                                Luky61 >> chtěl zluty razici,nebo cerveny......... :-)))

                                  valenda - Profil | Po 10.6.2013 11:39:50

                                  zdravim vsechny, potreboval bych poradit ze silonem na vetsi kapry prez 10kg jaky by byl asi dobry silon mam namysli takove ty zlute razici silony nebo ty cervene znate nejakou dobrou znacku?

                                    Kocháč - Profil | Po 10.6.2013 10:20:30

                                    Skraff >> nemyslel jsi toto od Kordy?

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole