Kaprařina

Martin M. - Profil | Po 10.6.2013 10:09:54

Skraff >> vetsinou to delaji z pletenky, ale pokud ches nejakou gumicku, tak jine nez ten typ, co jsem uvedl, asi nesezenes. Nedovedu si predstavit, jake jine vlastne ocekavas.

    Skraff - Profil | Po 10.6.2013 9:59:44

    Martin M. >> Niečo takéto som myslel. Autorovi sa ospravedlňujemhttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/149/886617_13940.j​pg

      Skraff - Profil | Po 10.6.2013 8:38:32

      Martin M. >> Ďakujem! O týchto viem, tie aj používam. Ale videl som aj také montáže s pop-up, že tie pop-up sú do toho krúžku, resp. gumičky navlečené. Tá gumička je po obvode boilies. Ale to bude zrejme len ďalší módny "hit"! :D Ešte raz dík!

        Hadrák - Profil | Po 10.6.2013 7:13:55

        Skraff >> váže se to dentální nití

          Skraff - Profil | Ne 9.6.2013 21:49:38

          Ahojte, pošle mi niekto, prosím Vás, link na tie gumičky, do ktorých sa navliekajú pop-up boilies napr.: pri montáži D-rig?! Alebo je to len obyčajná gumička na montáže a do pop-upky je narezaná drážka? Vopred ďakujem!!!

            Radek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:31:07

            Hele, trochu se to zlepšilo - najíždění do nové otázky, nebo mám halušky ???

              Erva - Profil | Ne 9.6.2013 21:27:41

              Tomajo - To najíždění je to nejhorší :-(((

                Radek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:27:01

                Tomajo >> Tohle není žádné vylepšení, kéž by to vrátil zpět ;-)

                  Erva - Profil | Ne 9.6.2013 21:26:46

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - No uvidím jak se bude chovat dál , ale předpokládám že na nějakou očistu stejně pude :-)))))

                    Radek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:25:13

                    Erva >> Třeba jsem Ti ušetřil zbytečně vyhozené prachy za PC lékaře :-)) To víš, já jsem huba plechová :-))

                      Tomajo - Profil | Ne 9.6.2013 21:24:08

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.6.2013 21:21:05 >> je pravda ze je to i neprijemne jak to blika pri najizdeni. Treba se nad nama Martin slituje. Ne vzdy je kazde vylepseni krok v pred.

                        Erva - Profil | Ne 9.6.2013 21:22:04

                        roce - Tož to jsme 2 :-))))

                          Radek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:21:05

                          Tomajo >> Nechci to zde hrotit, ale vážně mne z toho bolí oči a některé otázky z toho důvodu ani "neprojíždím", i když je otevřu.

                            Erva - Profil | Ne 9.6.2013 21:20:54

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - Já to nemám kde porovnat a v práci se k PC dostanu jednou za uherský rok , tak jsem si říkal že budu muset zanést PC k lékaři a raději jsem držel hubu ,abych pak nebyl za blbce ,ale zase je pravda že mě pomalu načítají i jiné stránky nejen mrk , tak je možné že to mám i nějak zavirované či co , ale tady na mrk-u jsem si toho zlomu všimnul tuším někdy minulí týden .

                              Tomajo - Profil | Ne 9.6.2013 21:18:05

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.6.2013 21:14:29 >> me to na PC jede jeste priatelne ale na telefonu vubec a to tam travim asi vice casu nez u pocitace. Rekl bych ze v dnesni dobe, kdy kazdy pouziva internet v telefonu a tablety je to velky krok zpet.

                                Radek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:15:20

                                Ondra (tloušťák) >> Ty se máš, hned bych si to s Tebou vyměnil :-))

                                  roce - Profil | Ne 9.6.2013 21:14:47

                                  Erva >> no tak už je nás víc,sem takovej eskamotér,tak sem myslel že sem to opět někde doku.vil :-((

                                    Radek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:14:29

                                    Erva >> Já si zase říkal, že je systém přetížený a čučí zde v určitou dobu mnoho lidí ;-) Mám k dispozici více PC a dojebané to bylo na všech, tak jsem technickou závadu na své straně vyloučil.

                                      Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 9.6.2013 21:13:16

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.6.2013 21:11:23 >> Mě to jede všechno naprosto normálně ...

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole