Kaprařina

NErva - Profil | Ne 9.6.2013 21:11:48

Radek Ráliš >> Radek Fox - A já myslel že mám nemocný počitač :-)))

    NRadek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:11:23

    Tomajo >> Jestli to bude takto fungovat dále, skončím za pár týdnů u očního :-))

      Nroce - Profil | Ne 9.6.2013 21:09:52

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.6.2013 21:05:41 >> jsem tu po víkendu již asi hodinu a odepisování,není taky o.k.,jsme asi jenom dva.

        NTomajo - Profil | Ne 9.6.2013 21:09:22

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.6.2013 21:05:41 >> taky z teto upravy nejsem vubec odvarenej. Ba naopak. Hruza :-(

          NRadek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 21:05:41

          roce >> Vždyť se to seká i při posouvání obyčejného textu bez fotek, fuj :-((

            Nroce - Profil | Ne 9.6.2013 21:02:06

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.6.2013 20:57:00 >> taky se mi to líbilo,jak bylo nastaveno dříve :-((

              NRadek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 20:57:00

              Martin M. >> Jsou to Tvoje stránky a Tvoje věc, ale z mého pohledu je to hnus a krok zpět :-(( Když si chci prohlížet fotky např. v sekci Můj lov, po chvíli mi z toho slzí oči.

                Nladikxxx - Profil | Ne 9.6.2013 20:53:08

                Pvl >> Styď se!!!:-))))

                  NMartin M. - Profil | Ne 9.6.2013 20:47:55

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.6.2013 20:32:50 >> je to tak schvalne, abys nemusel stahovat fotky, ktere ani neches videt - zobrazi se ti jen ty, na ktere se na strance posunes.

                    NPvl - Profil | Ne 9.6.2013 20:44:51

                    MAXXSKATER >> Hubou určitě :o§)) EDIT je pravda , že poslední rok jsem už nebloudil :o§)

                      NMAXXSKATER - Profil | Ne 9.6.2013 20:43:20

                      Pvl >> Nekecej, Ty to znáš snad všude ve východních Čechách. :-)

                        Nalda2211 - Profil | Ne 9.6.2013 20:38:59

                        Pvl >> jen se nedělej :-)

                          NRadek Fox - Profil | Ne 9.6.2013 20:32:50

                          Martin M. >> Ahoj Martine, poslední dny je načítání snímků strašně zpomalené, co se děje ??? Díky za odpověď R.

                          Dodatek: připojení mám v pořádku a dost rychlé ;-)

                          Průměrná rychlost připojení: 89,32 Mbit/s
                          Průměrná rychlost stahování dat: 11,16 MB/s

                            NJettys - Profil | Ne 9.6.2013 20:06:44

                            Pvl >> prostě jsi legenda ze štítu

                              NPvl - Profil | Ne 9.6.2013 20:05:57

                              Jettys >> Hajzlíku

                                NPvl - Profil | Ne 9.6.2013 20:05:00

                                ma3tas >> Já ne

                                  NJettys - Profil | Ne 9.6.2013 20:04:56

                                  ma3tas >> odborník na štít je tu tenhle pán

                                  http://www.mrk.cz/clen.php3?id=3167

                                    Nma3tas - Profil | Ne 9.6.2013 20:01:08

                                    Zdravím ma někdo nejaké zkušenosti se štítem A ? Jedu tam ve čtvrtek a na internetu jsem moc info nenašel . Diky

                                      NErva - Profil | Ne 9.6.2013 19:09:53

                                      chuan - Nejsem si jistý že jej v Rybolovu mají , ale snad už opět naskladnili , já kupoval snad poslední nebo jeden z posledních .

                                        NJTr - Profil | Ne 9.6.2013 19:07:19

                                        Ondra (tloušťák) >> Že si nedáš pokoj...o))) http://videoton.cz/video-ucastnici-zajezdu-187/

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole