Kaprařina

Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:46:49

chuan >> zdarec vsem zatim cus

    Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:44:05

    Erva >> v pohode dik asi se jeste stavim mrknout do rybarstvi a pak ho poridim

      NErva - Profil | Ne 9.6.2013 18:41:40

      chuan - Jako zimní přehoz ?? Ten mám taky ,ale přemýšlím že dokoupím tu vnitřní ložnici , tu nemám .

        Nladikxxx - Profil | Ne 9.6.2013 18:41:18

        chuan >> Vejdou se i tři....přehoz se dá dokoupit....

          Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:40:50

          Erva >> tak ok kdyz se tam vejdou v pohode

            Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:39:53

            Erva >> a prehoz pres to neni mozny,jak to vypada se dvema lehatkama,uvnitr skus to a ozvi se jestli mas tu moznost

              NErva - Profil | Ne 9.6.2013 18:36:53

              chuan - Popravdě jsem jej taky bral na doporučení a po zhlédnutí v terénu nebylo co řešit ,dobré je že se dá dokoupit i vnitřní ložnice -moskitiéra , 2 léhátka tam vlezou v pohodě a ještě zůstane dost místa na cajk :-))

                Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:36:34

                ladikxxx >> cus jezdis nekdy aji ve dvou jak to vypada se dvema lehatkama uvnitr,myslim prostor atd

                  Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:34:56

                  diky vsem za reakci mrknu na to a uvidim co a jak

                    Nladikxxx - Profil | Ne 9.6.2013 18:34:34

                    chuan >> Ta předsíň u terry je k nezaplacení,nejen na sezení ale i na vaření v nepříznivém počasí.....

                      Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:33:20

                      Erva >> tak to otestuj a ozvi se diky

                        Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:32:15

                        ladikxxx >> chci jezdit ve dvou a premyslim co a jak

                          NPišta27 - Profil | Ne 9.6.2013 18:29:33

                          Ondra (tloušťák) >> Doufám že ten s nočním vyděním-:))) Pak tě budu prosit abys my ho pučil.

                            Nladikxxx - Profil | Ne 9.6.2013 18:28:14

                            chuan >> Mám G2 A a kolega challenger,první je větší a variabilnější,druhý je dvouplášť a je taky dobrý.....záleží na tobě co využiješ a v kolika lidech chceš jezdit....

                              NSlavík - Profil | Ne 9.6.2013 18:25:19

                              chuan >> kouzelné okénko Mrku vždy napoví .... http://www.mrk.cz/search.php3?kde=otazky&kw=starbai​ts+g2

                                NErva - Profil | Ne 9.6.2013 18:23:48

                                chuan - Hojec pokud vydržíš tak terru testnu za 3 týdny , ze zvědavosti jsem ji postavil doma a opravdu variabilita je super , ostatní uvidím až při ostrém testu , bohužel zatím jsem se dostal k vodě vždy jen na pár hodin .

                                  NPvl - Profil | Ne 9.6.2013 18:22:15

                                  Ondra (tloušťák) >> Vanovej průzkumník :o§))

                                    Nalda2211 - Profil | Ne 9.6.2013 18:20:31

                                    chuan >> zadar měl jsem challenger a variabilita perfektní ale G2 neznám tak nemám srovnání.

                                      Nchuan - Profil | Ne 9.6.2013 18:16:07

                                      zdarec nevite nekdo o poradnem bivaku.premyslim o G2 A nebo challenger poradte kdo vlastnite diky

                                        NTulo - Profil | Ne 9.6.2013 18:11:31

                                        Ondra (tloušťák) >> ty taky musíš mít všechno:))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole