Kaprařina

Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 9.6.2013 18:04:35

Pišta27 >> Už jsem to objednal z Ravenu :)

    Pišta27 - Profil | Ne 9.6.2013 17:40:34

    Ondra (tloušťák) >> Voe ti to udělám z plexi a starýho hrnce zadáčo-:))

      koralovec1 - Profil | Ne 9.6.2013 15:11:58

      ahoj nevíte jesi povodně zase vypláchli Toušen ?

        Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 9.6.2013 14:59:49

        Pvl >> Jasně, na koupání s přítelkyní :D

          unudle - Profil | Ne 9.6.2013 14:56:03

          Ondra (tloušťák) >> :)))))

            Pvl - Profil | Ne 9.6.2013 14:55:39

            unudle >> To má domů do vany :o§)

              Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 9.6.2013 14:54:16

              unudle >> taky to na našich vodách používat nechci ty hovne :)

                unudle - Profil | Ne 9.6.2013 14:52:24

                Ondra (tloušťák) >> V našich vodách s tím stejně uvidíš hovno.

                  deni 79 - Profil | Ne 9.6.2013 14:42:31

                  Ondra (tloušťák) >> Něco podobneho nabízí Raven pod značkou X2

                    Ondra (tloušťák) - Profil | Ne 9.6.2013 14:39:59

                    Nevíte jestli se dá někde v čechách kopit aquaskop? Nikde jsem to nenašel :(

                      Martin M. - Profil | So 8.6.2013 22:38:50

                      Výzva všem slušným rybářum!! www.mrk.cz/bleskovky.php?id=31344

                        JTr - Profil | So 8.6.2013 20:26:48

                        Pvl >> Nezmýlil..ještě že se mám kde poradit..o)) Co jsem slyšel , tak zmizely jen tak tak. Mělo to tam vlítnout v noci ,tak už jsou v Hamburku.Takhle se asi co nevidět vrátí.

                          Pvl - Profil | So 8.6.2013 19:38:56

                          JTr >> Jsi se zmýlil ne ? :o((( (co se týká sm.) :o§)))

                            JTr - Profil | So 8.6.2013 19:36:54

                            Koudy.T >> Řekl bych že zmizely karavany..o)) http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=618612

                              pulec7cze - Profil | So 8.6.2013 18:04:53

                              Koudy.T >> Taky me to zajima az dorazim z dovci zajedu se tam podivat.

                                snipe - Profil | So 8.6.2013 15:06:42

                                Neco pro zpestreni sobotniho odpoledne. Zatim nej ryba Hobby-G Carp Cupu na Rosnicce - kapr 86 cm a 12.7 kg. Tak jako vzdy, je to zatim o par rybach...

                                  Turňa - Profil | So 8.6.2013 13:42:18

                                  Koudy.T >> Máš člun? Že by ses tam vypravil od Mělníka.

                                    Pvl - Profil | So 8.6.2013 12:38:34

                                    ladikxxx >> I kdeže .o§))

                                      Koudy.T - Profil | So 8.6.2013 11:23:55

                                      Ahoj nevíte někdo jak to vypadá po povodni na Barabě ?

                                        ladikxxx - Profil | So 8.6.2013 10:01:57

                                        že by byl Pvl na štítě?:-))))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole