Kaprařina

Nm&k@k - Profil | Pá 7.6.2013 20:11:12

Petrův zdar, je tu nekdo od Kladna a neví,jaka je aktualni situace na Turynskem rybnice(zaplavách),pry praskly nebo co...

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 6.6.2013 23:22:59

    Gustav >> Čau, občas tam jezdím ke kámošovi, chytá jen on, protože já mám krajskou u nás a nic takového neříkal, takže bych spíš řekl, že nebyla.

      NFilip Štrunc - Profil | Čt 6.6.2013 21:46:19

      Gustav >> Ahoj jsem z liberce a co ja vim tak nebyla.

        NGustav - Profil | Čt 6.6.2013 21:19:42

        Vanous >> Jde ale jestli to máš z ptačích zobů tak ráno bude tvrdý :)))

          NGustav - Profil | Čt 6.6.2013 21:14:47

          Hoj bejci.Potřeboval bych od někoho zjistit jestli byla Harcovská v Liberci v posledních 10 letech někdy vypuštěná.Moc děkuju za ochotu a at to šlape :)))

            NPvl - Profil | Čt 6.6.2013 15:16:04

            Vanous >> Nzc

              NErik T - Profil | Čt 6.6.2013 7:32:03

              Potřeboval bych poradit s výběrem kaprářských teleskopů. Cena prutu by se měla pohybovat okolo 1000kč. Délka 3,60m.Jde mi hlavně o to aby měl co jak nejmenší skladnost. Díky za typy.

                NBrani - Profil | St 5.6.2013 23:11:27

                Vanous >> jasne ziadny problem len to daj do chladku

                  NSven - Profil | St 5.6.2013 21:19:36

                  b_u_r_t_o_n >> já bych to vyřešil takovými,
                  http://www.geofashion.cz/zbozi/neodymovy-magneticky​-hacek-25-mm
                  plus dvě velké podložky s antikorozní úpravou z nejbližšího železářství :-)

                    Nb_u_r_t_o_n - Profil | St 5.6.2013 21:08:43

                    Sven >> Dík

                      NVanous - Profil | St 5.6.2013 21:06:24

                      Pvl >> díky

                        NPvl - Profil | St 5.6.2013 20:21:31

                        Vanous >> Je to možné , zabal jej do folie nabo dej do mikrot. pytlíku Dobré je dát do chladna

                          NVanous - Profil | St 5.6.2013 20:15:14

                          Zdravím :) chci se zeptat, jestli možu nechat těsto na boilie nechat odležet 24 hodin. díky

                            NP.S. - Profil | St 5.6.2013 16:11:27

                            Strop 330 >> Dobry název AKVARKO napiš raději VANA nebo do akvárka se můžeš podívat i z boční strany.

                              Nslavina - Profil | St 5.6.2013 15:39:14

                              Filla >> On je nejtvrdší z měkýšů:-)

                                Nslavina - Profil | St 5.6.2013 15:29:53

                                Filla >> :-)))

                                  NFilla - Profil | St 5.6.2013 15:28:06

                                  slavina >> on sosa betain a vydrzi na tahu i nekolik dni v kuse... je to rebel! .)

                                    Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole