Kaprařina

NMaxwell - Profil | St 5.6.2013 15:26:04

Red carp >> Redfish_Brno - 5.6.2013 15:11:59 >> tak to jsem zřejmně nedomyslel :-)

    NMaxwell - Profil | St 5.6.2013 15:25:45

    Tulo >> nicméně tvá angličtina je velmi plynulá :-)

      Nslavina - Profil | St 5.6.2013 15:18:48

      Filla >> tak to vydržel dlouho do půlnoci.:-) po půlnoci bych ho tipoval tak na znakovku.

        NFilla - Profil | St 5.6.2013 15:13:08

        slavina >> nekeca, v Breclavi po pulnoci rikava kazde kofole "Aj lav jú end aj vona fak jú"

          Nmscarp - Profil | St 5.6.2013 15:12:19

          Luky61 >> ne tak úplně.Sice z areálu Letu,ale u jiné firmy ( já jen malé sportovní éra )

            NRedfish_Brno - Profil | St 5.6.2013 15:11:59

            Maxwell >> Jestli všichni nemají spíš strach ze zahraničního styku do řiti :-)

              NMiras - Profil | St 5.6.2013 14:58:20

              Tulo >> Ty mluvíš snad všemi jazyky:-)

                Nslavina - Profil | St 5.6.2013 14:57:53

                Tulo >> kecale!!!!!

                  NTulo - Profil | St 5.6.2013 14:54:46

                  Maxwell >> sem tam také mluvim anglicky ale psát jsem ještě nezkoušel :))

                    NMaxwell - Profil | St 5.6.2013 14:51:19

                    neřikejte, že jedinej anglicky mluvící superkaprař je Netipa...to půjde zahraniční styk do řiti :-)

                      NMike - Profil | St 5.6.2013 14:22:41

                      Miras >> Chudák Ginner:-)

                        Nkabo - Profil | St 5.6.2013 14:14:56

                        Miras >> Nebo něco v anglickém stylu, Duck Lakes... :-)

                          NMiras - Profil | St 5.6.2013 14:03:47

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >>A co teprve New Mills nebo Little Eagle :-).

                            NAndor - Profil | St 5.6.2013 13:55:28

                            BOBIKA >> diky za info

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 5.6.2013 13:53:13

                              Miras >> Vsak Shield je mezi kaprari legenda:-)

                                NMiras - Profil | St 5.6.2013 13:49:17

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak na Shield jezdíš - ty jsi vůl:-)

                                  NStrop 330 - Profil | St 5.6.2013 13:07:16

                                  Caute byl nekdo na Koblove? Chystam se tam tak by me par veci zajimalo. Vim ze je to akvarko tak to i beru))))

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 5.6.2013 12:47:33

                                    Ginner >> hi ginner. I have my own carp Team and If you want to touch the sky or reach the heaven in carpfishing,you are welcome.i often go carpfishing to Roudnice or Shield

                                      NBOBIKA - Profil | St 5.6.2013 10:55:56

                                      Andor >> Není na 7 je naopak snížená hladina oproti minulém týdnu o cca 20cm v sloupci. Voda se ochladila a záběrů poskromnu (0).

                                        NAndor - Profil | St 5.6.2013 9:54:39

                                        hraji >> však to mi je jasny :D , ale myslel sem to tak jestli není Mušov rozlitej

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole