Kaprařina

Nhraji - Profil | St 5.6.2013 9:50:05

Andor >> já nepsal o tom, že něco chytíš, ptal ses na to, zda se tam dá chytat.

    NLuky61 - Profil | St 5.6.2013 9:45:44

    mscarp >> Leťák?:)

      NAndor - Profil | St 5.6.2013 9:42:13

      hraji >> ok moc díky , abych tam nepřijel a nestalo to za hovno abych nemusel sedet nekde v poli ;)

        Nhraji - Profil | St 5.6.2013 9:40:39

        Andor >> jasně že se tam dá chytat.

          NAndor - Profil | St 5.6.2013 9:36:43

          Zdar borci mam dotaz potřeboval bych vedět jak to vypada na Mušově jestli se tam da chytat když jsou všude ty povodně chci tam vyrazit zitra , díky za každy info. :)

            NGinner - Profil | Út 4.6.2013 23:53:46

            Ahoj, are there any English speaking carp fisherman out there that is looking for a friend to do some fishing trips. I am sorry but my Czech is not so good. I have been carp fishing for many years but it is only the last 3 years that i have come back into this beautiful sport and i am looking for new lakes to fish. At the moment i have only fished Sebkuv, Pansky Rybnik and Jezero Vrbensky, i would like to find more places to fish.

            Thanks


            Lee

              NBest Carp - Profil | Út 4.6.2013 21:22:41

              mscarp >> hoj, dobrá práce to už je na furt. na konec sem to sehnal za 28kč :))

                Ndeni 79 - Profil | Út 4.6.2013 20:52:30

                mscarp >> ale moc pekny to mas

                  Nmscarp - Profil | Út 4.6.2013 20:46:19

                  Best Carp >> Stejná situace jako já,to nikdy nijak neopravíš,aby to vypadalo slušně a koupit se to nedalo,alespoň před třemi lety.A tak přišli na řadu mé ručičky a v bývalém zaměstnání jsem si udělal z duralu ;)

                    Nhraji - Profil | Út 4.6.2013 16:01:30

                    Fanu >> ano, já vím a počítám s tím.

                      NFanu - Profil | Út 4.6.2013 15:56:35

                      hraji >> děkuju hrají zítra ti napíše ráno táta.hrají mi jsme bili dneska se
                      podívad na tu svratku 4.

                        Nhraji - Profil | Út 4.6.2013 15:51:27

                        Fanu >> 25 cm, ale na to ses mohl podívat do soupisu revírů co máš v batohu s rybářským vybavením Fando

                          NFanu - Profil | Út 4.6.2013 15:49:16

                          Dobrý den můžuse na něco zeptat jakou míru podouustev na svratce 4.

                            Nflekos - Profil | Út 4.6.2013 14:46:56

                            Dalas >> Vitaj Smradištáku :-))) ja ti je kůpim daj sem adresu a velikosti --možno v 1,2,4,6,8,10, ta firma do Zemanofska nezasílá. Daj mě to do SZ. PS: vyrovnáme to nekdy ´´u Čerpačkyˇˇ......:-)))

                              Nfraja - Profil | Út 4.6.2013 14:02:43

                              Turňa >> díky, chystám se tam na 5 dnů, tak uvidím jak to bude opadávat

                                NTurňa - Profil | Út 4.6.2013 13:45:12

                                fraja >> Chytat se dá, přes přepad jde cca 70 cm výška vody, potok Kačák je ale rozvodněný, kapři plavou i na hřišti.

                                  Nfraja - Profil | Út 4.6.2013 13:41:11

                                  Zdar, jak to vypadá aktualne s Turynskym rybníkem ? kvuli velké vode

                                    NFishky - Profil | Út 4.6.2013 12:04:07

                                    007krivanek >> ctrl + F4

                                      N007krivanek - Profil | Út 4.6.2013 12:03:10

                                      ctrl + F5

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole