Kaprařina

MAXXSKATER - Profil | Út 4.6.2013 10:27:08

kabo >> Zkus vymazat kompletně historii, někdy to pomůže.

    vahaj - Profil | Út 4.6.2013 9:58:14

    kabo >> Stále jdou.

      kabo - Profil | Út 4.6.2013 9:31:20

      Hmmm... to je divné, mi to nejde... chyba bude tedy někde na mojí straně. Dík

        Kapr555 - Profil | Út 4.6.2013 9:22:44

        kabo >> Mě taky dou.

          MAXXSKATER - Profil | Út 4.6.2013 9:20:40

          kabo >> Ano, normálně se načetly.

            kabo - Profil | Út 4.6.2013 9:16:19

            Fungujou Vám stránky www.fishinginvest.cz ?

              Poušťák - Profil | Út 4.6.2013 7:33:05

              Dalas >> napiš SZ kámošovi s nicke Radek Fox,ten ti poradí,nebo to najde na netu.

                Dalas - Profil | Út 4.6.2013 7:27:11

                Zdar kapraři, prosim nevite někdo, kde by se daly ještě koupit háčky Fox serie SX velikost 6 ?? dík

                  Bláža - Profil | Po 3.6.2013 22:35:23

                  Fishky >> Ať napíše Bachymu, už tady dlouho nebyla řádná estráda. ;o))))

                    carpson - Profil | Po 3.6.2013 21:07:19

                    Pítr >> přesně tak je to ta nejlepší odhozovka,co jsem kdy měl ..... a porad je bez problému k dostani ....naštěstí :))))

                      carpson - Profil | Po 3.6.2013 21:04:54

                      Fishky >> ze si nedáš pokoj :)

                        Ti Sento - Profil | Po 3.6.2013 20:12:03

                        ahojte mate nejaky zkusenosti s boilies big carp psycho jestli ho nekdo mate

                          Sedloš - Profil | Po 3.6.2013 17:32:16

                          kosvi >> Jojo lidí tam bylo prej dost ale toje vše co vím...

                            kosvi - Profil | Po 3.6.2013 17:22:17

                            Sedloš >> Taky by mě to zajímalo, moc jim nezávidím, jestli tam v tom počasí vůbec někdo byl.

                              Sedloš - Profil | Po 3.6.2013 17:08:41

                              Zdarec nevíte někdo jak dopadly víkendové závody Rybina v kempu Brodský u Náchoda????Zdase něco vtomhle počasí chytilo?Díky...

                                Fishky - Profil | Po 3.6.2013 15:48:29

                                fána8 CZ >> povídej, jsem jednou ucho :-))

                                  fána8 CZ - Profil | Po 3.6.2013 15:42:28

                                  Ahoj je tady nějáké vlákno na kaprařské závody týmů???? hledám partáka pro takové závody

                                    Pítr - Profil | Po 3.6.2013 12:59:04

                                    b_u_r_t_o_n >> já ji kupoval v průměru 0,20mm a to byl problém, netvrdím, že třeba zase nebude skladem, nevím .... u nás v Brně mi v jedné prodejně právě tvrdili, že je se Sufix Matrixem problém, že již nebude, tak nevím, jinak opravdu za mě asi to nejlepší na odhoz co jsem měl

                                      MAXXSKATER - Profil | Po 3.6.2013 12:28:38

                                      Pítr >> Do toho Sportcarpu jezdím jako do kamenného obchodu, mám to zhruba 5 kilometrů od domu a pořád to tam mají. Možná nějaký typ je momentálně vyprodán, ale určitě jim to zase dodají do skladu, tak neboj.

                                        b_u_r_t_o_n - Profil | Po 3.6.2013 11:34:48

                                        Pítr >> Aha aha na sportcarpu by je měli pořád mít

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole