Kaprařina

Pítr - Profil | Po 3.6.2013 10:50:25

b_u_r_t_o_n >> stejný názor jako macháček pepa - super , ale je problém, že není moc k sehnání, jestli se už nevyrábí ???

    MAXXSKATER - Profil | Po 3.6.2013 1:45:23

    domino >> Kaprů bude vždycky dost kvůli jejich ohromnému vysazování. Navíc ono jich asi tím přirozeným výtěrem na svazových revírech moc nepřežije a tím spíš na řece.

      FSnevajs - Profil | Po 3.6.2013 0:58:39

      VL.K. >> jen at skonci,bude jim tam lepe :)

        MAXXSKATER - Profil | Ne 2.6.2013 22:58:14

        chesper >> Moc pěkný, gratulace. Líbí se mi hlavně ten amur. :-)

          VL.K. - Profil | Ne 2.6.2013 22:56:14

          domino >> copak tření, hlavně,aby neskončili v NDR :-))

            domino - Profil | Ne 2.6.2013 22:39:56

            doufám že se kapři nestačili vytřít v řekách... :-(

              chytden - Profil | Ne 2.6.2013 22:07:23

              ahoj kluci, nevíte kde se dá sehnat trubička cca 8-10mm silnostěnná? Nejlépe v 1m a delší, ideálně v okolí Brna, Třebíče. Děkuji.

                machacek.pepa - Profil | Ne 2.6.2013 21:46:25

                b_u_r_t_o_n >> je skvělá vydrží dlouho, nic jiného nepoužívám, vydrží vše

                  Karel K70 - Profil | Ne 2.6.2013 21:04:26

                  chesper >> Tak konečně?Já byl na naší vodě,nic moc 2krát 60plus.A jeden vyplej padák.Voda v sobotu šla o 15cm za 5 hodek nahoru.Kačák to tam valil že to nestačilo odtékat,šlo to přez všechny prkna,a Ivanovo bylo pod vodou.

                    Maxi Sob - Profil | Ne 2.6.2013 19:41:43

                    Best Carp >> http://kokas.hyperlinx.cz/ostatni.html je to na konci stránky snad se bude hodit.

                      chesper - Profil | Ne 2.6.2013 19:13:35

                      víkendové počasí bylo na prd ale ty ryby za to stojí

                        Švec - Profil | Ne 2.6.2013 14:33:06

                        TonikKK >> ok

                          TonikKK - Profil | Ne 2.6.2013 14:20:41

                          Švec >> tak tahle odpověď je uplně výborná :-) díky moc, to jsem fakt potřeboval :-)

                            Švec - Profil | Ne 2.6.2013 13:49:28

                            TonikKK >> Dovolím si překopírovat Mirase :-)

                            Miras - ® Čt 13.9.2012 16:52:21


                            Číslo v librách (1 lb = 0,454 kg) představuje testovací křivku prutu. Je to zátěž, která je potřeba k tomu, aby se špička odchýlila od osy prutu o 90º. U třílibrového prutu je to tedy:
                            3 x 0,454 = 1,362 kg. Nic moc údaj, co? Od testovací křivky však můžeme odvodit jiný, o trochu užitečnější, avšak ryze orientační údaj – ideální vrhací zátěž prutu v gramech. Je to hmotnost zátěže, s kterou by se mělo dosahovat nejdelších hodů. Nebudu vás zatěžovat vzorcem, proto uvedu rovnou orientační, opakuji orientační tabulku:

                            Testovací křivka prutu Ideální vrhací zátěž
                            2,25 lb 57 g
                            2,50 lb 64 g
                            2,75 lb 70 g
                            3,00 lb 77 g
                            3,25 lb 85 g
                            3,50 lb 91 g

                              TonikKK - Profil | Ne 2.6.2013 13:27:48

                              možná budu za blbce, ale dneska už se neudává u kaprařských prutů nějaká vrhací zátěž? :)) místo toho se píše akce? 2,75 lb? nějak se v tom nevyznám :)) http://www.mivardi.cz/produkty/akcni-balicky-mivard​i/infernum-carp-1-1-zdarma/infernum-carp-360m-2-2-7​5-lb-akce-1-1/

                                kosvi - Profil | Ne 2.6.2013 11:20:47

                                zezi >> Není zač ;-)

                                  zezi - Profil | Ne 2.6.2013 11:16:35

                                  kosvi >> diky, nebyl jsem si jisty

                                    MatesJ - Profil | Ne 2.6.2013 11:15:24

                                    Best Carp >> u nas prodavaji ten plast normalne v rybarskych potrebach za 20kc
                                    ,prodavaji verzi na fox i esox

                                      kosvi - Profil | Ne 2.6.2013 11:13:48

                                      zezi >> Do směsi

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole