Kaprařina

zezi - Profil | Ne 2.6.2013 10:37:16

Zdarec rybari, kdyz koulite davate robin red do smesi nebo do vajec?

    zezi - Profil | Ne 2.6.2013 10:36:12

    Best Carp >> cusek, taky se mi to stalo, tak jsem zasel do ryb. potreb a koupil nahradni, delaji je univerzalni!!!

      Filipkos - Profil | Ne 2.6.2013 10:30:56

      Best Carp >> Veď to vravím to sú swingre jak sa patrí, ale ja som už aj tak prešiel na inú značku trochu do inej cenovej kategórie ale to len z rozmaru.

        Best Carp - Profil | Ne 2.6.2013 9:54:41

        Filipkos >> ahoj, klasiky od esoxu mám 8 let a v pohodě dnes je beru jako náhradní :)

          b_u_r_t_o_n - Profil | Ne 2.6.2013 9:50:13

          Zdar chlapi, máte někdo zkušenost s toudle odhozovkou Sufix Matrix Pro black?? díky za info
          http://www.sportcarp.cz/obchod/navazcove-materialy-​snury/snury-na-navijak-a-odhoz/pletena-snura-matrix​-pro-black.aspx

            Filipkos - Profil | Ne 2.6.2013 9:48:31

            Best Carp >> Ahoj mne sa stalo kedysi to isté zalepil som to na tvrdo, tak že sa to nedalo oddeliť tak som pri preprave musel demontovať celý swinger ale po čase to zase poddalo. Ak swinger od esoxu tak jedine ten klasický.

              Best Carp - Profil | Ne 2.6.2013 9:20:57

              Aleš10 >> ahoj, to mě taky napadlo díky !

                Aleš10 - Profil | Ne 2.6.2013 9:19:25

                Best Carp >> zkus se zeptat v bazaru třeba někomu doma leží jinak poškozený tak ho koupíš za pár kč

                  Best Carp - Profil | Ne 2.6.2013 9:15:21

                  zdar , praskla mi výsuvná patice u swingeru esox viper nemá někdo nějaké info kde by se dala sehnat ? díky.. ale už to stejně vidím tak že budu muset koupit kvuli tomu kosku plastu celý swinger foto mrk

                    Pvl - Profil | So 1.6.2013 18:47:53

                    certbert >> Zdr

                      certbert - Profil | So 1.6.2013 18:46:51

                      Pvl >> jdu chrnet nekdo to pecivo musi dovezt cau ozvu se

                        Pvl - Profil | So 1.6.2013 18:44:06

                        certbert >> To víš že né .

                          certbert - Profil | So 1.6.2013 18:41:14

                          Pvl >> ty jeste neberes duchod -o? tak to se omlouvam cmodi uz ho maji nez se narodi a nemusi pracovat -O (((((((






                            Pvl - Profil | So 1.6.2013 18:32:18

                            certbert >> Jaký dotace ??

                              certbert - Profil | So 1.6.2013 18:31:17

                              Pvl >> jo ja si jeste na dotace od statu musim pockat-?o)))))

                                Pvl - Profil | So 1.6.2013 18:27:00

                                certbert >> Já zase prachy tolik nepotřebuju 14 -15hod :o§)

                                  certbert - Profil | So 1.6.2013 18:21:44

                                  Pvl >> se nenudis pod se mnou po nocich a dnech vozit pecivo 14-15 hodin neni problem za kormidlem-:o(((( te sranda prejde jinak

                                  ziju dobre na ryby neni cas tloustnu a starnu-:o)))) jo pristi wekend jedu do Krkonous schazovat prezrani pecivem maso je drahy a kapry pod 70 nezeru


                                    Hadd - Profil | So 1.6.2013 17:07:26

                                    domino >> dik to jsem chtel slyset :-)

                                      domino - Profil | So 1.6.2013 16:50:25

                                      Hadd >> úplně stejně jako na ostatní :-)))

                                        Pvl - Profil | So 1.6.2013 16:14:48

                                        certbert >> Nazdar ušmudlanej ..jak jde život ? .o§) EDIT chlapi by fut žvanili ..:o§) Taky tady nemohu sedět věčně -mám také nějakou práci ..

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole