Kaprařina

certbert - Profil | So 1.6.2013 16:13:09

Pvl >> Cau Kamo uz jsi dokecal-:o))))))

    Hadd - Profil | So 1.6.2013 16:06:43

    Chlapy chyta nekdo na koule od Black label ? jak to nane jde dekuju

      vahaj - Profil | So 1.6.2013 9:00:48

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.6.2013 0:44:06 >> Moc to tady nerozebírejte, nebo krteček dopadne jako bobr:-)))

        Pvl - Profil | So 1.6.2013 7:11:52

        MAXXSKATER >> "pěkný" .. :o§)

          MAXXSKATER - Profil | So 1.6.2013 7:08:18

          Pvl >> To já taky. Já chtěl jít / jet na řeku, ale šoumeni mě překecali na rybník ... Výhoda je v tom, že když ho*no chytneme, tak to mám aspoň na koho svézt. :-)

            Pvl - Profil | So 1.6.2013 7:06:49

            MAXXSKATER >> Jsem zvědav na výsledek "akce" . Na ryby v poledne už nechodím , buď hned ráno nebo nic :o§)

              MAXXSKATER - Profil | So 1.6.2013 7:03:56

              Pvl >> :D Na sobotní pracovní den je poměrně dobrá nálada a večer jedeme na ty úhoře, jak jsem Ti už říkal posledně. :-)

                Pvl - Profil | So 1.6.2013 7:02:38

                MAXXSKATER >> Ty "starosto" ......:o§)

                  MAXXSKATER - Profil | So 1.6.2013 7:02:02

                  Pvl >> Neplkej tady, kapříci už čekají ve vodě, až jim tam něco hodíš. :-)

                    Pvl - Profil | So 1.6.2013 6:38:41

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.6.2013 6:28:31 >> D. r. --jak pro koho :o§)) Jáká přejícnost ? V kontextu to tak vyznělo .já za to nemůžu ,že umím " chodit mezi kapkama" :o§) Kdo je v tom případě TEN přející ? :o§)

                      Radek Fox - Profil | So 1.6.2013 6:28:31

                      Pvl >> Dobré jitro, pověstná česká přejícnost se v Tobě po ránu nezapře :-))))

                        Pvl - Profil | So 1.6.2013 6:14:35

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.6.2013 0:44:06 >> "na zahrádce " ... ale u souseda :o§)

                          Radek Fox - Profil | So 1.6.2013 0:44:06

                          alda2211 >> Přesně, krtek je milé zvířátko a zejména na zahrádce :-))

                            Radek Fox - Profil | So 1.6.2013 0:41:41

                            vahaj >> :-)) Omyl, velké pouští a malé žere, tím dodržuje K-70, je to prostě borec :-))

                              Rastacarp - Profil | So 1.6.2013 0:03:44

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> zdar kamaráde,ty jsi kolík .Já sice klinik ani kardiostimulátor nepoužívám ani nelovím na Labi a ani na Roudnici,tudíž bych nemoh být členem tvého týmu ale líbí se mi tvůj styl ,jsem milovník lovu Kaprů a i nadšenec nových trendů v tomhle oboru ale ty mne vždy tady dokážeš kvalitně rozesmát .Ať se ti daří ;-)

                                pulec7cze - Profil | Pá 31.5.2013 23:04:07

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> ahoj premeslim o tvym carp teamu, su od roudnice kousek, chtelo by to ale i pruty od sponzoru, ja muzu taky pomoct mam kontakt na krevni konzervy, dokoce dokazu sehnat i lokalni zubarskou anestezii, aby to vyndavani pritihrotu nebolelo, neni problem to dovalim.

                                  Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 18:23:45

                                  Šlapeto >> Proč by se měl zakusovat kamínek ? Do čeho se nezakousne ?

                                    RYBAŘ56 - Profil | Pá 31.5.2013 16:48:47

                                    ahoj chci se zeptat jezdíšte nikdo na chlumec 2 poradte my co mam vzít sebou bolies pelety a jaký místo zvolit pište do zprav

                                      alda2211 - Profil | Pá 31.5.2013 12:07:54

                                      Šlapeto >> ver tomu ze nerez je top

                                        Šlapeto - Profil | Pá 31.5.2013 12:00:34

                                        Jaromírek >> Já jsem na ně koukal, ale jde mi právě jen o jeden vnitřní závit, takže mi přijde lepší si ho někde nechat udělat... Toho nerezu se spíš bojim z toho důvodu, že se mi v něm zakousne kamínek a už ho nerozdělám.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole