Kaprařina

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 30.5.2013 23:16:08

alda2211 >> To, co tady píšeš je dnes už samozřemostí. Klinik, obvazy a kapří kardiostimulátor je základ každého mladého kapraře.
Háčky bez protihrotů jsou dnes již překonány a loví se na samotný protihrot.
Gps, zavážení, tyčovky, zavážecí jachta, světlice a tak dále, to je taky jasná páka

    alda2211 - Profil | Čt 30.5.2013 23:11:27

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak aspon naznacim:

    1. pece o kapra klinic a podobme
    2.hacky bez protihrotu zakaz bananu je nesetrny
    3.zavazeni+gps zadna boje rusivy element

    zkratka cesta kterou chces kracet kapito..............?

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 30.5.2013 23:00:29

      alda2211 >> Co by tě jerště zajímalo? Podle mě jsem to celkem obsáhle popsal. Důležitý body:
      Chyť a pusť
      Roudnice
      Roll ball
      Noční rybolov není zločin

        alda2211 - Profil | Čt 30.5.2013 22:51:22

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> tatko trochu to rezepis jsem na vahach dekuju

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 30.5.2013 22:47:00

          Díky kluci za reakce. Určitě se nějak dohodneme

            domino - Profil | Čt 30.5.2013 22:41:35

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> budu klidně nástěnkář :-)))

              Tomajo - Profil | Čt 30.5.2013 22:34:04

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> vzal by jsi me prosim do teho tvojeho karp teamu prosiiiiiiiim ?

                domino - Profil | Čt 30.5.2013 22:31:31

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> su sice kluk z moravy ale tady den konopek vi o čem to kurnik je :-) a to by bylo aby to nebylo... Já du... nebo jedu :-D

                  Alov_na_MRK_rezignuj - Profil | Čt 30.5.2013 22:30:07

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ty si hrozné prase :-)))

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 30.5.2013 22:26:37

                    ahoj rybáři a kamarádi kapra. Zakládám carp team a sháním několik pohodových lidiček, co mají rádi přírodu, kaprařinu a nejsou to v žádném případě MASAŘI!!!!!
                    Se svým carp teamem bych rád jezdil hlavně na kapry na Labe a na Roudnici. Spíš na tu Roudnici do chatky, když už budem ten carp team. Jakmile založíme carp team, začneme vyjednávat podmínky s výrobci bojlísu ohledně testerství a jakmile podmínky dojednáme, budeme testeři a budeme se moct fotit s pupíkama s vlajkou v pozadí (v pozadí jako za kaprem, nikoliv v pozadí jako ánu, i když...)
                    Taky bych se s naším carp teamem rád zúčastnil kaprařských závodů, abychom o sobě dali vědět a v tý kaprařině kurnik časem taky něco dokázali a věřte, že pokud budeme carp team, tak v tý kaprařině toho dokážeme spousty.
                    Auto mám svoje s velkým kufrem, takže není problém na jednodenní výpravy jezdit každý ve svém autě, popřípadě ve více autech než je členů týmů. Rollball mám svůj a koule si válím taky sám, ale klidně budeme jako tým chytat na komerční koule, když nás bude někdo sponzorovat, v tom problém nevidím. Pokud v tý kaprařině něco dokážeme, tak nás budou sponzorovat všichni kdo v tý kaprařině taky něco znamenaj a budeme jedna velká rodina, co vzájemně mezi sebou něco znamená a všechno pak bude lepší.
                    Pokud máte zájem o členství v mém carp teamu, pište prosím SZ a nebo zasílejte své fotografie na mail.
                    S heslem Noční rybolov není zločin vás zdraví Dominik a těší se na společné chvíle v bivaku

                      domino - Profil | Čt 30.5.2013 21:31:16

                      máte někdo podobnou loď jako JT na chytání kaprů???

                        BuBu99 - Profil | Čt 30.5.2013 21:18:18

                        Poušťák >> Vendo nebud rozmazlenej,jsme zvykli na prútok 1800 tak te 500 nerozhodi,ja teda jedu:-)

                          Kapr555 - Profil | Čt 30.5.2013 19:49:12

                          Hele jak tady psal pepík to s tou dírkou v hlásiči tak já sem to používal na svítící swingery ale nějak my to přestalo fungovat vypadá to jako blbej dotyk občas se to na chvilku rozsvítí ale nefunguje to jak by mělo nevíte někdo čim to je ?

                            Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 19:11:11

                            alda2211 >> Jo, tak takový jsem jááááááá .o§)

                              alda2211 - Profil | Čt 30.5.2013 19:08:22

                              Pvl >> vazim si toho dekuju

                                Poušťák - Profil | Čt 30.5.2013 18:40:05

                                Fanax >> ahoj Fany,mě už se nechce nic zvedat....o)))

                                  Fanax - Profil | Čt 30.5.2013 18:35:56

                                  Poušťák >> Ahoj Václave,proč bys nejel.Zvedne se voda,zvedneš pruty.

                                    Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:30:57

                                    alda2211 >> " dělám " to pro tvé dobro :o§)

                                      alda2211 - Profil | Čt 30.5.2013 18:29:10

                                      Pvl >> ja uz se smat nebudu :-((

                                        Jettys - Profil | Čt 30.5.2013 18:28:31

                                        Poušťák >> beztak bys chytil houno

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole