Kaprařina

Nladikxxx - Profil | Čt 30.5.2013 18:27:16

Poušťák >> Buď radši doma,víš že ti to nedělá dobře na to reuma.....:-))))))

    NPvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:26:13

    alda2211 >> Jen na oko :o§)) EDIT : Čt 30.5.2013 18:25:35 --aby se ti něco nestalo ....... :o§)

      Nalda2211 - Profil | Čt 30.5.2013 18:25:35

      slavina >> :-))))))))))))))))

        NPoušťák - Profil | Čt 30.5.2013 18:25:29

        díky kluci,asi teda nikam nepojedu.

          Nalda2211 - Profil | Čt 30.5.2013 18:24:56

          Pvl >> ty musis bejt porad v pohybu :-)))

            Nbrach - Profil | Čt 30.5.2013 18:22:51

            Poušťák >>
            Koukni na Cidlinu - pokud se zvedne, zvedne se se zpožděním i Štít. Na písácích stačí sledovat nejbližší řeku.

            http://hydro.chmi.cz/hpps/popup_hpps_prfdyn.php?seq​=307212

              NPvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:21:22

              PepíkPepík >> Píše se --- nejlepší :o§))))

                Nslavina - Profil | Čt 30.5.2013 18:20:33

                alda2211 >> Si tak možná posunul francouzký hole dědek:-)

                  NPepíkPepík - Profil | Čt 30.5.2013 18:20:14

                  Pvl >> šak to by taky bylo nejlepčí :-)))))))))

                    NPvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:20:11

                    alda2211 >> Jo ale v garáži .....z místa na místo :o§)))))

                      NPvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:19:08

                      Poušťák >> Se spolehni !! A nebylo by to prvně .

                        Nalda2211 - Profil | Čt 30.5.2013 18:18:58

                        Poušťák >> ahoj asi jo PVL uz dvakrat posouval bivak :-)))))))))

                          NInsurance - Profil | Čt 30.5.2013 18:18:57

                          ladikxxx >> to spíš D.Honsová. :))

                            NPvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:18:39

                            PepíkPepík >> Ježiši ..... já už ani nemůžu nic napsat :o§)

                              Nladikxxx - Profil | Čt 30.5.2013 18:18:06

                              Poušťák >> Pvl to zjistí....

                                NPoušťák - Profil | Čt 30.5.2013 18:16:36

                                nevíte jestli se taky nezvedne voda po deštích na Štítu ?..o))

                                  NPepíkPepík - Profil | Čt 30.5.2013 18:16:06

                                  Pvl >> o5 ironie? :D

                                    NPoušťák - Profil | Čt 30.5.2013 18:15:20

                                    slavina >> oo)))))

                                      NPvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:14:54

                                      PepíkPepík >> Dobře děláš . Od toho tady MRK je .o§)

                                        NPepíkPepík - Profil | Čt 30.5.2013 18:13:22

                                        deni 79 >> no to sem právě nevěděl tak jsem se tady zeptal...

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole