Kaprařina

Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 10:00:25

MAXXSKATER >> Je to s nima celkem v pohodě !

    MAXXSKATER - Profil | Pá 31.5.2013 9:59:36

    Pvl >> Ty dneska potřebujou všichni. A kapitalistické firmy tím spíš ... :o)

      Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 9:57:36

      MAXXSKATER >> Jo to určitě (peníze ) - firma to potřebuje :o§)

        MAXXSKATER - Profil | Pá 31.5.2013 9:55:49

        Pvl >> Ty jsi ale pracant, to bude peněz na koule, pelety atd ... :-) Musím konstatovat při pohledu z okna, že tento způsob počasí se mi zdá poněkud nešťastný.

          Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 9:53:05

          MAXXSKATER >> Jsem docela na šrot :o§(( Předevčírem od 2 a včera od "12"

            MAXXSKATER - Profil | Pá 31.5.2013 9:51:09

            Pvl >> Tak můžeš vyrazit, aspoň Tě ten déšt' umyje ... :o)

              Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 9:49:27

              MAXXSKATER >> Rozkoš je doma -teď jsem přišel z práce :o§)

                MAXXSKATER - Profil | Pá 31.5.2013 9:45:55

                Pvl >> Takže Rozkoš zase nic ... ? :-))

                  Pvl - Profil | Pá 31.5.2013 9:29:12

                  kobr.d >> on to nick předhoní .o§)

                    kobr.d - Profil | Pá 31.5.2013 9:26:59

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ještě to chtělo pár hrubek. Takhle to nevypadá moc důvěryhodně. :-)

                      alda2211 - Profil | Pá 31.5.2013 9:17:31

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.5.2013 0:50:25 >> no neco to do sebe ma lepsi kdyz bude kazdej KRTEK nez vostrej kaprar.................... :-)

                        MAXXSKATER - Profil | Pá 31.5.2013 8:30:40

                        vahaj >> Že by krtek dezertoval od C&R k masařům ? :o)

                          vahaj - Profil | Pá 31.5.2013 8:08:46

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.5.2013 0:50:25 >> Já mám jiné informace:-)))

                            Miras - Profil | Pá 31.5.2013 7:52:39

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Slíbil jsem Ti, že Ti dám vědět, až se zase budeš chovat jako hlupák. Ta chvíle právě nastala.

                              MAXXSKATER - Profil | Pá 31.5.2013 7:01:36

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.5.2013 0:50:25 >> :-)) Aneb tak tady to všechno začalo a krtek byl první oficiálně zdokumentovaný C&R. =)

                                Poušťák - Profil | Pá 31.5.2013 6:46:39

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.5.2013 5:06:32 >> jj.teplej žabák Břéťa...o))

                                  Radek Fox - Profil | Pá 31.5.2013 5:06:32

                                  Poušťák >> Myslíš toho žabáka v barvě Korda ??? :-))

                                    Poušťák - Profil | Pá 31.5.2013 1:11:56

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.5.2013 0:50:25 >> celej Filda,taky pohádkovej příběh....o)))

                                      Radek Fox - Profil | Pá 31.5.2013 0:50:25

                                      alda2211 >> Pouštět se musí, už i krtek se to naučil ;-))

                                        Rybatorstr - Profil | Čt 30.5.2013 23:26:27

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jsou připravené i krevní konzervy a plazma ?

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole