- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilís a jeho složení
Zajímalo by mě, zda používáte na výrobu vlastního boilís ingredience zakoupené v rybářských prodejnách nebo je nahrazujete možná i podstatně levnější ovšem plnohodnotnou surovinou z nerybářských prodejen.
Autor diskuse: Kocháč - , 11.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
bik kapr - Profil | Pá 28.11.2008 21:15:10
Kyselinár >> tak to maš možná pravdu v určitejch situacích,ale už nekolikrat jsem se přesvědšil že na tom záleží, spíše souhlasim z nazorem petr 12
Kyselinár - Profil | Pá 28.11.2008 20:59:17
petr12 takto to funguje u ludi...myslis ze aj u ryb?????????????????????????????????????
petr12 - Profil | Pá 28.11.2008 20:33:48
Kyselinar-to jo,ale určitou TEČKU to v sobě má...čerstvý chlebíček s voňavou uzeninou je ňamina,pro kterou se otočíš několikrát,ale když ti tu voňavou uzeninku vrazím na chleba z pilin,tak to polkneš jen jednou...
Kyselinár - Profil | Pá 28.11.2008 20:28:09
bik kapr zmes nie je za kazdych okolnosti to co rybu chyta...zjednodusene:zmes to drzi len spolu ))))))
bik kapr - Profil | Pá 28.11.2008 20:00:36
zatím používam veci od JT ,ale příští rok pujdu i do těch levnějších.U vody strávim dos času a skrmim dost koulí a leze to moc do peněz ,ale funguje to.PANI KAPRAŘ pozna kapr levnou směs a drahou asi ne??....ma význam davat betain nebo GLM extrakt pochybuji že kapr je tak dobrej chemik to jsem zvědav na vaše nazory............................
Kyselinár - Profil | Pá 28.11.2008 19:01:58
V rybarskych obchboch kupujem uz len zriedka a aj to uz davam dost pozor na cerstvost...mam moznost kupovat veci v UK.tak sa snazim vyuzt tuto cestu.Tiez cena je dost zaujimava pri akom kolvek mnozstve...
Cucák - Profil | Út 13.12.2005 22:46:14
Koloušek : Je to tak, laktalbumin za příjemnou cenu je minulostí, protože ho používám do několika svých mixů, tak jsem se začal poohlížet po adekvátní a finančně dostupné náhradě a našel jsem. Jedná se o zahušťovač jogurtů, mléčný prášek s dobrými pojivými vlastnostmi. Pídil jsem se po tom, o jakou látku se jedná ale nevím. Má dobrou chuť a příjemně voní, vyzkoušeno, funguje. Zdroj - mlékárna.
Koloušek - Profil | Út 13.12.2005 22:19:28
karči: možná to bude znít blbě, ale JT přestal dovážet zmetky loni a zdražil ze 70 na 210 Kč a Nikl letos a nasadil konkurenční cenu?! Škoda že nenechali i ten starý produkt a nenapsali na něj shit! Stejně bych si ho koupil. Oo)) No budu se muset obrátit na pana Čapka.
Honza M - Taky se snažím shánět věci co nejlevněji, ale za esenci od MK klidně 600 Kč dám. Podařilo se mi na ni letos chytit dva dvacetikilové kapříky. A věř tomu, že jsem hodně šetrný, už pár let spávám na spartakiádním lehátku za dvě kila! (prostě na to není :-)
Honza M - Taky se snažím shánět věci co nejlevněji, ale za esenci od MK klidně 600 Kč dám. Podařilo se mi na ni letos chytit dva dvacetikilové kapříky. A věř tomu, že jsem hodně šetrný, už pár let spávám na spartakiádním lehátku za dvě kila! (prostě na to není :-)
Michal Kučera - Profil | Út 13.12.2005 21:55:22
Bass - možná se přehlídl, já jsem těch 40 a více% z konečné ceny psal jako provize distributora, z které žije on (tj. rozvoz) a obchodník na prodejně. Můj zisk je pro tvoje info u většiny položek mnohem menší. Vím, že v jiných odvětvích jsou marže mnohem nižší, ale rybařinu nikdo na krám s 15% nevezme a za 5% je nikdo nebude rozvážet. Co se týče dlouhodobosti zkoušení, tady nesouhlasím. Myslím, že pokud se na věci intenzivně chytá na různých vodách, dá se i během necelé sezóny velmi dobře vypozorovat, co funguje a co ne. Když máš 20,30,50,... informací o každém výrobku z různých vod, ať už kladných nebo záporných, tak to přeci není náhoda. Nesouhlasím i s Honzou M, že anglické esence jsou drahé proto, že si na nich každý napálí cenu kvůli jejich renomé. To je nesmysl. Prostě se kupují dráž, je tam položka dopravy a u originálně zabalených od renomovaných firem platíš i značku. Co je pro mě důležité, jsou mnohem účinnější než ty co se dají sehnat tady, alespoň co se týče velkých kaprů. Ještě tam padla poznámka k cenám v KL. Je třeba si uvědomit, že v Německu jediný krám prodá co tady celá republika dohromady a od toho se odvíjí i ceny.
karči - Profil | Út 13.12.2005 21:35:00
Koloušek: Myslím, že ta cena souhlasí v katalogu ho má Nikl za 190, -Kč, dodavatel přestal dodávat ty smetky za 70 Kč a Vápnovi asi zbylo něco z let minulých....
Koloušek - Profil | Út 13.12.2005 21:30:36
Chci se zeptat? Nevíte někdo za kolik má Karlos laktambumin? Dnes jsem byl v ryb. potřebách a měli ho tam za 195 kč. No kamarád z Pelhřimova za 210 kč dřív ho mívali myslím za 74 a 68 kč. Jediný kdo drží cenu je Vápno a toho jsem zkusil už jednou a naposledy! Dal jsem ho do stejné směsi jakou dělám a pěkně mě to nasr......... Dal jsem to kámošovi, který to dával do krmítka!
Nechci nikoho obviňovat, ale rabat 200%?
Marsip: "Vodní prase" souhlas. Ale stejně nejkrásnější!
Nechci nikoho obviňovat, ale rabat 200%?
Marsip: "Vodní prase" souhlas. Ale stejně nejkrásnější!
Honza M - Profil | Út 13.12.2005 17:52:07
Aleš V: OK, přijímám! Už se těším, jak porovnáme patroony... Doufám, že se k tomu postaví kladně i sponzoři :-))))
Marda: Musíš se domluvit s oraganizátorem soutěže, ale místo ještě volné asi bude :-)))
Marda: Musíš se domluvit s oraganizátorem soutěže, ale místo ještě volné asi bude :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDalešice ??8160
NLov z nafukovacího člunu1187
NDomácí swinger - výroba624
NLithiové baterie - srovnání1546
NHradec Králové a slepá ramena22
NJak na odlévání olova?856
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










