Boilies TandemBaits

Obchody jsou plne produktu teto znacky.Mate s nima nekdo zkusenosti,pripadne jake prichute preferujete?Dekuji
Autor diskuse: dusik - Profil , 2.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

Lubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 15:00:40

m.kindl-tak to v najblizsej sezone naprav..je fakt skvela..a chyta stale cely rok..iba s malou obmenou aditiv..:o)

    m.kindl - Profil | Út 6.12.2005 14:48:15

    Lubos Zabcik : Dokonce jsem někde četl od Hutchiho že je to jeho nejoblíbenější směs,trochu se stydím že jsem jí nikdy nezkusil :-))

      Lubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 14:38:02

      Jaro-nemas zac,inak je to fakt vyborne,ale ked som tam bol tak som tam bez privesu neisiel a z tej druhej strany je to tak na bivak..bolo to tam viac menej o dovolenke nez o rybacke:o)ale z tej druhej strany je to fakt skvele..pri kratkej prechadzke so sonarom som tam nasiel vela flekov napr:popadane stromy a hrana koryta je odtial pomerne blizko..ak mas este nejake otazky sem snimi.:o)

        Lubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 14:34:35

        m.kindl-so si ani nevsimol tvoj prispevok o zemsiach typu 50/50..mas uplnu pravdu stym mytom..zacal vsetko Teso velkou reklamnou kampanou na lacne gule zo zmesi 50/50..Tieto cisla fakt neudavaju mnozstvo pouzitych mucok,ale malo by to byt precentualne vyvazenie zmesy uhlohydratov a proteinov..typycka zmes 50/50 od hutchieho pozostava z 50%kukuricnej mucky,25%sojovky+25%ryzovej muky.A mozete si zlozit velmi jednoduchy a ucinny recept.

          m.kindl - Profil | Út 6.12.2005 14:29:40

          duro : poukazuju na to že tady vzniknul mýtus že každá smes 50/50 je levná varianta k výrobě hotovek.

            m.kindl - Profil | Út 6.12.2005 14:28:22

            duro : A co třeba promix 50/50 od Roda Hutchinsona ? Mám takovej dojem,že v začátcích se soja jevila jako jedinej známej zdroj vysokého podílu proteinu a kukuřice jako pravý opak,teprve potom ze začalo experimentovat s mléčnými proteiny a teprve se začala rýsovat dnešní podoba boilies.

              jirka | Út 6.12.2005 14:25:07

              většinou každe boili od koho koli obsahuje směs 50/50 takže co řešite vemte směs 50/50 a přidejte ptači zoby rybi moučky a hotovo receptu je strašna spousta je třeba hledat

                duro | Út 6.12.2005 14:16:47

                m:kindl: tiez som patral po nete co je to mix 50/50. urcite to neudava podiel proteinov. nazov vznikol od zmesy f.Richworth, ktora bola zlozena 50-soja,/50-krupice, obohatenej o vitaminy a mineraly, ryby chyta stale...

                  Jaro - Profil | Út 6.12.2005 10:58:46

                  Chlapci díky. Luboš - chcem chytať na druhej strane pod lesom, je tam kľud a staré koryto, tak uvidím.

                    Cucák - Profil | Út 6.12.2005 10:54:00

                    Luboš : Ten fakt vypadá, že je trochu větší a nevěřím, že je jedinej :)

                      Lubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 10:48:29

                      diky cucak..no a mame to tu..:o))a ten 50cm urcite nema..

                        Lubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 10:44:54

                        jaro-nakolko domasu dost dobre poznam,mozem ti povedat tolko,ak tam chces byt uspesny pri love velkych kaprov nieje to o tom rozhadzat tam vela krmiva aby ti to kapre na tak velke ploche nasli..musis vo vode najst dobry flek a potom k nemu hodit fakt max PVA pancuchu,s par gulkami..a rozhadz do priestoru tak 5guliciek.Ako spravne miesto mi tam vzdy bola hrana koryta,ci potopeny strom,alebo taka balvanova akokeby hradza..proste vzdy nejaka anomalia ktora sa vo vode vyskytne a drzi sa na nej potrava..ty fakt velky kapry na domasi su uz vychcani a vlkym krmnym miestam,ci prevonanim gulkam sa vyhybaju zdaleka.alebo spravit odlakavaciu bojku tak ako m.kindl napisal..sprav si tycku hod okolo nej tak 10 extremne tvrdych guly,20-xymm a zakrm tak partiklom tak 20m od nej..ale poriadny zasyp..takto mi to vsak fungovalo len par krat..

                          Cucák - Profil | Út 6.12.2005 10:32:39

                          Dusik : http://www.mrk.cz/Data/NejNej/544.jpg
                          Počítám, že je řeč o přehradě Plumlov. Tahle ryba z trofejí je důkazem toho, že tam asi nějakej větší kapr bude ...

                            Lubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 10:31:53

                            palcat-ja to nikomu neberiem ani sa nesnazim vyvracat ze su tam mali..ale urcite sa pomedzi nimi najdu aj vacsie ryby a to uz je zase treba vyselektovat malu..co je mnohokrat velmi tazke..

                              m.kindl - Profil | Út 6.12.2005 10:29:03

                              Jaro : Myslím že ty největší kapři se stahujou špatně (jestli vůbec) a jako nejlepší taktika myslím je udělat si dvě lovná místa.Jedno třeba na 50 metrech a tam nakrmit partiklem,peletama a třeba krmítkovou směsí s boiliem a druhé třeba na 80 metrech a tam použít metodu větší tvrdší boilie v malém množství s menším množstvým aromat.Přirozeně bude procento záběrů k poměru velikosti ryb.Tohle jsem párkrát zkusil a zafungovalo,ale každá voda je jiná,např na Hněvkovicích nás byla velká parta meli jsme nakrmený dlouhý pás asi 80 metrů od břehu a tahali všichni stejný ryby asi do sedmi kg,potom jsem udělal jednu bojku asi o dvacet metrů dál a dal tam jen PVA a pár kuliček 20 mm rozhodil okolo,Do hodiny jsem měl dva kapry přese deset kilo.Ale jak říkám,každá voda je jiná a např na Velkých Bílovicích mi zrovna tohle moc nefunguje :-)

                                Jaro - Profil | Út 6.12.2005 10:16:32

                                Luboš, m.kindl - ako dotiahnuť na lovné miesto veľké kapre na tak veľkej vode akou je Domaša, cca 2000 ha ? Pokiaľ zakrmiš niekoľkými guľami boilies, podľa mňa je len minimálna šanca, aby to veľké kapre našli. To tam môžem byť kľudne mesiac bez záberu.
                                Dalo by sa použiť pre začiatok/napr. 1-2 dní/ nejaké aromatické kaprové krmivo, natiahnuť tam menšie ryby, za ktorými by mohli prísť väčšie ?
                                Potom už len dokrmovať peletami, alebo boilies.
                                Díky.

                                  m.kindl - Profil | Út 6.12.2005 10:10:50

                                  Jinak co se týká směsi 50/50 tak mám na to svůj názor.Není pravda že tahle směs musí vždy být levná,je to jen číslo které udává poměr proteinu a uhlohydrátu.Když přišel pan Těšínský se směsí 50/50 tak z toho vlastně vzniknul mýtus že tahle směs je ekonomická a levná.Není to pravda,když vezmu nejlepší mléčné proteiny,mořské předtrávené proteiny,červené a žluté ptačí zoby tak v určitých poměrech umíchám směs která bude mít vyvážený poměr proteinů a uhlohydrátů,je to levná směs ?Samozřejmě že ne,dokonce myslím že většina špičkových vyvážených směsí bude mít poměr vyvážený a nedá se říct že jde o levné směsi typu shit :-)

                                    Palcat - Profil | Út 6.12.2005 10:07:52

                                    Na plumluv jezdí spolupracovník každý rok na dovolenou a tvrdí to samý malý , malý , malý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                      Kocháč | Út 6.12.2005 10:03:45

                                      Lubos Zabcik - ® : nevím co to TB stojí, znám jen název :-)