Boilies TandemBaits

Obchody jsou plne produktu teto znacky.Mate s nima nekdo zkusenosti,pripadne jake prichute preferujete?Dekuji
Autor diskuse: dusik - Profil , 2.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 10:02:20

Vojta : Pěkná vobludka :-)
Kocháč : Hotovky SBS jsem zkusil jen párkrát a nijak mě nenadchli,ale RM 30 Madocks je bomba,zkoušel jsem ho přes léto v teplé vodě a šli mi na něj jen větší kapři,určitě větší než na Tutti Frutti od Richworthu.

    NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 10:02:05

    kochac-hovoril som v cenovej relacii..:o)))

      NVojta | Út 6.12.2005 9:56:58

      m.kindl: Mrkni na toto kapří stvoření http://www.mikbaits.cz/foto_detail.aspx?foto_id=44&album_id=6

      Dost dlouho co mi to řekl Radek jsem na ten obrázek koulel oči ...

        NKocháč | Út 6.12.2005 9:54:04

        m.kindl - ® : a co hotovky od SBS ? je to 50/50+aroma nebo i něco víc? :-)

          Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 9:52:43

          Lubos Zabcik : Já se v nich nevyznám,viděl jsem jen že na to někdo chytá ale osobní zkušenost žádná.Možná je to dobré,ale je toho už dneska tolik že se v tom přestávám orientovat.

            NKocháč | Út 6.12.2005 9:50:42

            dusik - ®: Na příští rok jdu taky do domácích receptu a max. do hotových mixů. Ničeho se neboj a do toho:-) Hotovky fungujou, ale domácí je domácí:-) máš tam mail s pár receptama co jsem dostal od ševce:-) A ty velký ryby tam určitě budou, dědové s krmítkama a foukačkou na trofejní mazáky nemaj:-)jestli se přehrada neslovuje:-)

              Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 9:50:25

              dusik : Jak často se ta voda slovuje a jak je velká a hluboká ?

                NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 9:47:20

                dusik-skus mi napisat normalne tvoje meno,nech ta neoslovujem tak super nikom:o))
                Ja fakt neviem o co ti teda v konecnom dosledku ide..ci o to,ze chces lapat kapre tak kolo tych 50cm,alebo sa chces cez ne prepracovat k vacsej rybe,ktora si myslim,ze tam s urcitostou je..

                  Ndusik - Profil | Út 6.12.2005 9:44:36

                  Jenze mam strach,ze nebudou dost dobre a nic nechytnu a odradi me to.Chtel bych se to naucit.Nemam cas vysedavat u vody cele dny.Proto ty hotovky.

                    NVojta | Út 6.12.2005 9:42:31

                    dusik: Omlouvám se ti tedy.
                    Pokud chceš začít chytat s boilím, nemusíš hned kupovat drahé hotovky z obchodů. I tady na mrku najdeš spousty levných receptů, které ti na takové vodě přinesou poměrně stejný úspěch.

                      Ndusik - Profil | Út 6.12.2005 9:37:13

                      Pro Vojtu-Ja si letos odnesl 2ks kapra.to se teda navazis do nepraveho!

                        NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 9:35:04

                        dusik-m.kindl mal pravdu to skus radsej nejaku fukacku,alebo si kup pelety prevrtaj a tak ich nachytas tolko ze nebudes vediet co snimi..ako je ta priehrada stara a ako je velka?

                          NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 9:32:40

                          m.kindl-Tak ja vam teda trosku napoviem ako to s TB v skutocnosti je...o))ze to niesu "posr..."poliaci ktory sa ta snazia vzdy na vsetkom o....t.Majitel ma anglicky povod a jeho rodina sa zaobera vyrobou boilie u nich doma..on sa prestahoval do PL,oni mu tiez dodali stroje,recepty a on vyraba..cize v podstate su tie recepty z angl.
                          Nehovorim,ze je toto naj,nieje.Ale ak si mam trebars porovnat bobule inych vyrobcov v tejto cenovej relacii,
                          ktora sa pohybuje od 180-360Sk,tak si myslim,ze obsahom maju viac ako len zmes 50/50+aroma.Teda okrem rady euro..ta je robena presne na ekonomicke ucely,podla toho aj cena..ale gule impact a Top editon,zdaleka neobsahuju len 50/50.

                            NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 9:24:34

                            Radek-na squid octopuss od Solaru mam osobak spred 2rokov..myslim,ze vcelku vydarena zmes,no prizna sa na Mereney som neskusal.
                            v com si myslis ze to teda mohlo byt?

                              NVojta | Út 6.12.2005 9:24:34

                              dusík: Správný rybář by měl od vody odnést ročně aspon 40kousků viď? Kolik jsi jich odnesl Ty?

                              Pokud chcete na Vaší přehradě chytat větší ryby... měli by jste se nad sebou zamyslet a uvažovat co je asi "špatně".

                                NKocháč | Út 6.12.2005 9:21:12

                                dusik - ®: Ty kapry jsi chytal na foukačku? :-)nebo i na boilis?

                                  Ndusik - Profil | Út 6.12.2005 9:17:15

                                  Prijed na Plumlov na tyden a uvidis.Ja zde letos chytl 3 kapry nad 50cm,15 nad40cm a cca 300ks pod 40cm.Urcite budes uspesnejsi,ale zazraky to nebudou.

                                    Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 9:11:57

                                    dusik : Chceš mi říct,že ta voda o které mluvíš a na které se nevyskytují větší kapři než 50 cm je přehrada ?

                                      Ndusik - Profil | Út 6.12.2005 9:01:31

                                      Panove,tak vam dekuji.Ale asi se na nasi prehrade vratim zase k foukackam!

                                        Nmikdandy - Profil | Út 6.12.2005 8:55:36

                                        dusik- mam znamyho ktery chyta s tandemem na Jizere a neco chyt, ale mam kamarada kterej tam chyta se Solarem a Nutrou a chyt mnohem vic:-)