Boilies TandemBaits

Obchody jsou plne produktu teto znacky.Mate s nima nekdo zkusenosti,pripadne jake prichute preferujete?Dekuji
Autor diskuse: dusik - Profil , 2.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 18:50:16

seeky : Bohužel nemám, ani jsem nikdy neměl :-(
Carp Max : Taky jsem od Pana Těšínského četl o lekáži.Tohle slovo znamená : Poškození vodotěsnosti plavidla, unikání kapaliny vinou netěsnosti obalu, máš pocit že je to rozhodující faktor při volbě návady ?Určitě ne, je to možnost jak vylepšit boilie kvůli lepšímu uvolňování atraktorů, ale když nebude kaprovi chutnat tak tam můžeš dát třeba perlovej prášek a je ti to na prd :-)

    Nseeky | Út 6.12.2005 18:41:14

    m.kindl: zdravím, prosímtě, nevíš, zda nemá někdo staré zásoby "Worm with crab" od Hutchiho, byla to limitovaná série asi před 3 roky

      NCarp MAX - Profil | Út 6.12.2005 18:19:22

      Cucák: Nejdůležitější je v první řadě lekáž a následně chut'. Výživnou hodnotou se moc nezabejvám.

        Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 18:16:27

        duro : To je těžký,taky jsem si myslel že to nepozná.Ale na druhou stranu je fakt že kapr nemá inteligenci ale instinkt,to znamená že by teoreticky měl poznat co žere a proč to žere.Vím že touhle teorií se pouštím na tenkej led,ale nedá mi to :-)
        Myslím že to z čeho se skládá směs je to nejdůležitější protože každá přísada má svou specifickou chuť.Když je směs složená z kvalitních mouček tak se to zákonitě musí na chuti projevit,to samé s mléčnými proteiny.Jsou nesmírně lahodné kaprům chutnají tak proč je do směsi nedat ? Podle mě je pro kapra důležité jestli mu boilie chutná nebo ne a teprve potom dokáže vyhodnotit výživu.Mám zkušenost že i přes stejné přísady lepší a samozřejmě dražší směsi chytají podstatně líp.Například směs Robin Red od JT je super ale Klub Red je neskutečnej shit.Myslel jsem si že ušetřím a budu mít stejná aditiva (Mulbery) ale ten rozdíl je propastný.Proč je nejlepší Oliheň ?protože moučka z olihní kaprům chutná a to pozná hned jak sežere první kuličku,taky poznám po prvním soustu jestli mi chutná nebo ne :-))

          NCucák - Profil | Út 6.12.2005 17:49:32

          Duro, CM : Nepozná složení ale chuť je odlišná. Asi jako rohlík se šunkou a rohlík se šunkovým aromatem :) Toť můj názor.

            NCarp MAX - Profil | Út 6.12.2005 17:40:43

            duro: To je každopádně pravda, nepozná. A pokud používáš 5ks návnady k montáži, tak to nepozná ani za 3 týdny.

              NJaro - Profil | Út 6.12.2005 17:33:02

              Lubos - jasné a zrozumiteľné :-)

                Nduro | Út 6.12.2005 17:22:12

                m. kindl: osobne si nemyslim, ze kapor rozozna zmes 50/50 prepchanu atraktormi a aminokyselinami od drahej vysokoproteinoveho mixu na baze rybych, mliecnych a rastinych protreinov v priebehu par hodin, mozno aj dni co sme na rybach. aky mate na to nazor???

                  NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 16:31:30

                  Jaro-aj si si z toho nieco zobral?

                    Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 16:29:37

                    Lubos Zabcik : No jo,ale tady jsme v čechách a pro mě je důležitý stálý přísun.Dá se říct,že Solar má kompletní sortiment a víš přesně jak složit správnej recept.U Hutchiho si přečteš jen povrchní popis že to je směs,nebo že toje boilie.Myslím že výrobky takového jména si zaslouží víc než jen zařadit mezi ostatní jako nějakej doplněk.

                      NPetr.P - Profil | Út 6.12.2005 16:29:09

                      Lubos Zabcik - nemáš prosim tě adresu, kde se to dá v anglii objednat? dik

                        NJaro - Profil | Út 6.12.2005 16:08:44

                        Luboš - vyčerpávajúce.

                          NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 16:04:56

                          m.kindl-v angl sa dostanes na takuto a este mensiu cenu..co si myslim,ze sa uplne v pohode da..

                            NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 16:03:13

                            Jaro-jednu som daval hned pod hranu koryta,teda do hlbky a druhu k stromom..lebo tych vyvysenin moc na domasi nenajdes:o))Co sa siravy tyka..system krmenia na podobnych nadrziach som uz publikoval v niektorom z casakov RRR..Ide len o to kde budes lapat..z ktorej strany..ak budes mat pred sebou volnu vodnu plochu tak mozes skusit 2systemy..1-hviezda..t.j.jedna bojka v okoli ktorej porozhadzujes bobule a spravis k nej aj 60m krmne cesty zo smerov pripominajucich hviezdu..
                            2-neviem kolki budete,ale najlepsie je zastavit velku cast vodnej plochy..t.j.jedna bojka cca 200m do brehu druha 300m od brehu tretia 400m od brehu a popripade ich tiez prepojit krmnymi cestami..tieto 2 systemy su uspesne v pouziti hlavne na rovnorodom dne..ktore na vela miestach na sirave je...ak najdes alebo pojdes do miest kde je nejaka nerovnost tak davaj tak ako som ti hovoril uz pred tym..cca 10guli velkost od 20-x mm extremne tvrdych a pod hak tiez 1 alebo 2x tuto bobulu a do zaberu..Alebo ak ti nebude fungovat toto tak uplne opacny extrem zmensit gule na 14-16mm a viac za sebou pod hacik.

                              Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 16:01:23

                              Carp Max : Divný na tom není nic pokud se vyjadřuje o svý směsi.
                              Lubos Zabcik : No já nevím,ale 10kg Solar stojí asi 3 000kč a Hutchiho asi 4 300kč. Alespoň teda na českým trhu,stejně tak ingredience a přísady.

                                NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 15:55:26

                                Carp Max-nepisu nikde kolko MA stat,ide len o to ze sme vysvetlovali co to oznacenie v skutocnosti znamena aby sa ludia vyhli omylu,ze je to percentualne zastupenie mucok v nej obsiahnutych..
                                a ekonomicky byt ,ale vobec nemusi...

                                  NLubos Zabcik - Profil | Út 6.12.2005 15:51:17

                                  m.kindl-si robis so mna srandu,ze?:o)))))))z ekonomickych dovodov chytas na solar?:o)))zmes 50/50 od hutchiho 15kg kyblik sa da zohnat kludne za 70libier..co je tak 233 Sk na kg..ak mas este lecnejsi solar tak mi bez vahania objednaj..:o)

                                    NCarp MAX - Profil | Út 6.12.2005 15:49:21

                                    m.kindl: co je divný na tom, že JT píše o mixu 50/50 že je ekonomický? Je to označení základního neutrálně vyváženého mixu. Někde píšou kolik má stát?

                                      NJaro - Profil | Út 6.12.2005 15:29:44

                                      Luboš - budem to dávať na hranu, alebo nejakú vyvýšenú lavicu. Zaujíma má ešte otázka do akej max. hlbky to ukladať. Chcem si leto rozdeliť na Domašu a Šíravu, Domaša hlavne kôli dovolenke, pretože prostredie je omnoho krajšie, Šíravu hlavne kôli kaprom, preto ak môžeš, skús ešte k tej Šírave niečo.

                                        Nm.kindl - Profil | Út 6.12.2005 15:19:55

                                        Lubos Zabcik : Čistě z ekonomických důvodu chytám na Solar,ale kdyby se dala ta směs sehnat za slušnej peníz tak do toho půjdu.Mám kompletní přísady Mulbery od hutchiho ale dávám je do směsi Dairy cream od Solaru a myslím že to není ono,tak uvidím.