Boilies SBS-M1

Chtěl bych vědět,jestli máte někdo zkušenost s boilies od K.Nikla - M1! Koupil jsem si je letos a jaký byl můj údiv,když jsem je porovnal s boilies,které jsem koupil vloni.M1-čka,která se prodávala vloni,má krásnou načervenalou barvu,příjemná vůně.M1 koupené letos jsou jen takové nějaké světlejší kuličky bez vůně a bez zápachu!Je to můj názor,ale přijde mi to jako kdyby to oproti loňsku bylo něčím "říznuté",naředěné!No,ale je to můj názor!A nakonec,loňská M1-čka chytala ,ale letošní ta vůbec nefunguje!No už mám objednaný mix SBS M1 tak uvidím,co vlastně chodí přímo z Anglie!!
Má někdo podobnou zkušenost,nebo jsem si toho všimnul jen já?
Autor diskuse: Ondra - , 4.10.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

Petr Nahodil | Po 10.10.2005 15:56:07

To all: - Vážení účastníci této diskuse, pečlivě jsem si přečetl všechny příspěvky a i když zastupuji firmu, která obchoduje s rybářskými potřebami a příspěvkům do těchto diskuzí se vyhýbáme, zde cítíme potřebu vyjádřit svůj názor. Jelikož s panem Niklem obchodujeme už poměrně dlouhou dobu a prošla nám rukama spousta jeho zboží, jsme 100% přesvědčení o tom, že on je ten poslední, který by byl schopen nekalých praktik, o kterých zde někteří přispívající hovoří. Nechceme zde nikoho přesvědčovat o pravdivosti našeho názoru, ale chceme jen poukázat na to, že není nic jednoduššího, než v takovýchto diskuzích pošpinit jméno kohokoliv. Věřte, že zde tímto příspěvkem chceme jen vyjádřit panu Niklovi podporu a ne zvyšovat prodejnost jeho zboží. To co je kvalitní si stejně najde své příznivce bez ohledu na nějaké anonymní diskuze.
Za Rybářskou speciálku Zábranský -
Libor Zábranský a Petr Nahodil

    jerzyy - Profil | Po 10.10.2005 15:15:52

    Není se čemu divit.Pan Gutman se nechal nachytat svou vlastní nastrahou.Chtel někomu zničit jméno ale má asi po obchodování on sám.Věřte tomu že to nejsou jenom tyhle věci.Věci od Karla spolehlivě chytaly,chytají a myslím že budou ještě dlouho chytat.Nehledejme vždy vynu v nástraze.

    Jarda:Pravé koule mají i jiné obchody kam Karel zboží dodává a kde není důvod se bát.

      CARP-PRO | Po 10.10.2005 14:54:33

      Otakar Muj kamarad z Musova si koupil dip od Roda H scopex a byl zredeny.Koupil si jeste jeden od JT a nebylo co resit,dip byl uplne jiny a hustsi a uplne jinak vonel.Nechci jmenovat tu firmu ale je to ta o ktery pises:-)

        Jarda - Profil | Po 10.10.2005 14:45:24

        no prostě je to jednoduchý, někdo to doma ušoulal na koleni a dělá z toho M1 jiná varianta není..

          Otakar - Profil | Po 10.10.2005 14:41:45

          Jakoby nikdo nechtěl vyslovit Gutmanovo jméno. Samý šuskání a nikdo to neřekne naplno, pravda by se přece tutlat neměla nakonec to ublíži nekomu kdo za nic nemuže!!!!!!!

            Jarda - Profil | Po 10.10.2005 14:28:04

            no nevím nevím, ale myslíms i že to není M1 od Karla, protože ta je supr a letos chytí možná i líp než minulý rok.Chceteli někdo ty pravé koule tak je nekupujte v krámě, ale jen od Karla Nikla

              Korda | Po 10.10.2005 13:36:02

              Kain:No na to tady už čekáme a nějak to utichlo s tím kdo za tím je!:-(Nejdřív silná slova a teď se zase se mlčí:-)

                Kain | Po 10.10.2005 13:22:29

                Mam takový pocit že někteří, pokud ne většina, z nas už davno ví od kud vítr fouká a kdo že to má prsty ulepené od zminovaných kuliček, jen zřejmě čekáme až to jméno vysloví ten kdo na to má největší právo a to právě p.Nikl s čímž také souhlasím. Pokud se ale někomu chce tak to napište na rovinu.

                  Cucák - Profil | Po 10.10.2005 12:39:30

                  Mě osobně jako nezaujatýmu rybáři je jedno, kdo za touto otázkou stojí. Obchodní hry konkurenčních výrobců nástrah mě vůbec nazajímají, jen bych rád věděl, jak to s tou M 1 vlastně je. Že je letos jiná je jasný.

                    Dominik - Profil | Pá 7.10.2005 22:21:14

                    Tak mi dejte par kouli z lonska a letos a jeden z kramu v řepych to pozna jesli je to to samé jmenuje se Ondra moc se vyzna v boilie on snad nepotřebuje rozbor..Fakt na Chem.rozbor nazavisle at se pozna pravda,ale každy si uděla svuj obrazek a to je duležite.Nebo tam zajed Repy konečna tramvaji praha 6.Dominik

                      Klikař - Profil | Pá 7.10.2005 18:34:29

                      Ja sice zhruba vím oč jde ale jak říká KORDA proč to neřekneš veřejně když si to nakousl.Teď,tady a narovinu a basta

                        Korda | Pá 7.10.2005 16:48:28

                        Petr Klásek:Když to tady tak pročítám,tak by mě zajímalo kdo teda zatím vším stojí,když už tady na to narážíš!Mě a ostatní by to třeba zajímalo.Když už něco tady několikrát takového vypustíš z úst ,tak to tady klidně řekni,když teda má být vše narovinu.

                          Josef - Profil | Pá 7.10.2005 11:37:51

                          Nakonec jsem si jich pár přečetl - typická česká závist. K.N. není darebák ani zlatokop a osočovat někoho přes web je zbabělé a hloupé. I já se těším na oficiální vyjádřění k M1. Ale pomlouvat někoho ?!

                            Josef - Profil | Pá 7.10.2005 11:18:55

                            Omlouvám se všem, že jsem nečetl všechny příspěvky - ale moje osobní skušenost: od Nikla vždy boilie vysoké kvality, spolehlivě dodány dle domluvy.
                            Když jsem nenachytal - udělel jsem něco špatně !!!!!!
                            Nejčastěji špatné místo - že jsem včera nebo vloni tady chytil, nic neznamená. Dále nevhodná nástraha. Faktorů je více.

                              Ján Pečo - Profil | Pá 7.10.2005 10:57:45

                              Pana Nikla poznam osobne."Upiekli" sme spolu par obchodov.Nim dodany tovar mal vzdy pozadovanu a deklarovanu kvalitu. Nemyslim si ,ze podozrenie o pajcovani mixu je pravda!!!!!!

                                profo - Profil | Pá 7.10.2005 7:43:52

                                Petr Klásek : myslím si, že jsem snobacka pochopil, jak to myslel, a i podle toho co tu napsal pode mnou mi to jen potvrdil. Pokud se chce někomu omlouvat tak je to jen jeho věc a určitě to nesouvisí s jeho názorem (na který má právo), ale s tím, že pro některé to měl napsat jinak, protože asi potřebují trochu rozjezd než jim to doklapne (nic proti tobě, každý přemýšlí jinak a proto i výklad je pojmut jinak). Toť pouze odpověď tobě z mé strany.
                                Rád si tu přečtu názory jiných a pak teprve dělám závěry zda je chyba u mě nebo někde jinde. Opět ale opakuji nemyslím si, že KN něco pajcuje, ale je vidět už na první pohled je vidět rozdíl mezi loňskou a letošní M1. Kde se tenhle rozdíl vzal, tak na to si počkám do příštího týdne na vysvětlení od SBS a KN.

                                  marsip | Pá 7.10.2005 7:05:53

                                  snobacek: Z toho už se nevysekáš, zrno je již naklíčené... :o)))

                                    snobacek | Čt 6.10.2005 23:13:15

                                    Petr Klásek- karlovi se omluvim i za to ze jsem zasel semeno pochybnosti o nem a ne proto ze by neco redil

                                      snobacek | Čt 6.10.2005 23:07:00

                                      Petr Klásek - omlouvam se za nepochopeni ale nikdy jsem nerekl ze karel smesi redi. prosim precti si poradne co jsem napsal. divam se na to z pohledu manazera a taky jsem napsal ze to je jen dalsi marketingovy krok. je mi liti ze jsme se nepochopili. prosim ozvi se mi na moje cislo v karte a muzeme si to rict osobne a poznas me jinak. neschovavam se za internet je to pro me jen forma komunikace. mimochodem karlovy komponenty rad a uspesne pouzivam

                                        boyscout - Profil | Čt 6.10.2005 15:36:04

                                        No pokud někdo má doma ještě loňskou M1 tak proč nedá pár kuliček loňské a letošní na rozbor a bude mít jistotu jak na tom je....takto jsou to jenom řeči kdo komu věří nebo nevěří, teorie o temném spiknutí konkurenčního výrobce bobků...atd...dejte to na rozbor a máte jistotu....:-)