- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilies SBS-M1
Má někdo podobnou zkušenost,nebo jsem si toho všimnul jen já?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ntomfisherman - Profil | Čt 6.10.2005 14:26:08
A pokud výrobci či prodejci cokoliv ředí, tak to stejně nepřiznají, to by byli sami proti sobě.
Zde je jediná šance -posouzení třetí nezávislé a neovlivněné osoby!!
Takže stejně zůstaneme u svých oblíbených druhů a značek a pokud zrovna přestanou fungovat, tak se musí zkoušet něco jiného.
Njerzyy - Profil | Čt 6.10.2005 14:22:57
Nšošon - Profil | Čt 6.10.2005 13:33:57
ps. Když smažíte řízky,jsou vždycky všechny stejně osmažený??Já mám některý světlejší a některý tmavší a stejně je nakonec sežeru všechny :-)))
To je můj názor
NKocháč | Čt 6.10.2005 11:52:42
NKocháč | Čt 6.10.2005 11:32:56
NKocháč | Čt 6.10.2005 11:00:57
NGolem - Profil | Čt 6.10.2005 10:41:27
NKocháč | Čt 6.10.2005 10:34:37
CARP-PRO: Chtěl bych tě opravit. Mne názor Petra Kláska zajímá.
Nebude lepší počkat, než tady spekulovat?
NCARP-PRO | Čt 6.10.2005 10:30:37
NKocháč | Čt 6.10.2005 10:08:44
NGolem - Profil | Čt 6.10.2005 9:53:27
K veci: Pokud od nekoho neco koupim a nema to pozadovanou kvalitu, tak mne nezajima kdo to vyrobil. Prodejce by mel byt zodpovedny za to co prodava. A pokud prodava koule, ktere jsou uplne jiny nez koule z lonska pod stejnym nazvem, tak mne logicky napadne, ze neco neni v poradku a jak sem rekl je to problem toho od koho sem to koupil. Ten si ma pohlidat co prodava. A pokud vedel, ze se jedna o "jinou serii", tak to mel dat alespon nejakym zpusobem vedet.
NPetr Klásek - Profil | Čt 6.10.2005 9:08:07
Martin M.- asi se budeš divit, až se dozvíš co všechno za touto otázkou stojí,kdo jí zadal a proč. A nebudeš se divit jen ty, ale myslím si že se budou divit všichni- A HODNĚ!
profo- když si myslíš, že ho neosočil(snobacek), tak pročnakonec píše, že se mu omluví? Pokud by osočil jen firmu SBS, tak by se měl omluvit formě SBS a ne KN.
Nšeptal - Profil | Čt 6.10.2005 8:03:18
NTomáš Holec - Profil | Čt 6.10.2005 7:34:27
NKvětoš - Profil | St 5.10.2005 19:44:07
Nrangemaster - Profil | St 5.10.2005 18:29:36
Když bych chytal na vodě, na který mi před rokem M1 bezvadně fungovala, většinou bych na ní chytal i příště. No a když tohle udělá víc lidí, tak by kapři teoreticky mohli M1 prokouknou a mohli by se jí začít "bát" (nemusí to být jenom směsí, ale třeba esencí nebo jakoukoliv jinou složkou).
Tohle dobře znám, stalo se i to s Bioenzymem+Losos, třikrát fungovala perfektně a po čtvrtý naprosto bez zájmu. A po obměnění jedný složky začala zase fungovat. Určitě vím, že to nebylo třeba počasím nebo něčím jiným, protože jsem zkoušel i boilie s úpravou a bez na jednom místě a jasně vyhrálo to s úpravou.
Jinak 100% nevěřim tomu, že by to KN něčim ředil, ani tomu, že by SBS schválně tu směs lehce něčim řízla, to se mi zdá logičtější, že se jí na tenhle rok snažili ještě vylepšit a moc se to nepovedlo...
NAleš V. - Profil | St 5.10.2005 17:52:59
NMartin M. - Profil | St 5.10.2005 17:01:47
Nwright - Profil | St 5.10.2005 14:18:27
Chytám na M1 a jednoznačně lze říci pouze to, že barvou a vůní se loňskému modelu nepřibližuje. Dále mohu potvrdit, že i já mám zkušenost takovou, že letošní model M1 "tolik nechytá" jak ten loňský. Víc informací nemohu poskytnout, jelikož by to byly pouze spekulace. Nevidím jako férové napadat ať už výrobce, nebo distributora za šizení směsi, myslím si že postup je zvolený správně a tedy, oslovení výrobce s žádostí o vyjádření k danému problému.
Vyčkám nyní na toto vyjádření a zachovám se podle svého vlastního názoru.
Petr K: chápu co jsi chtěl svým příspěvkem říci a souhlasím
Klikař: Nejde o omezení na Netu jde o přesně stejné vyjádření jako je to tvoje a totiž o osobní názor. Petr K. napsal svoji zkušenost s KN a svou zkušenost s částí neregistrovaných uživatelů MRKu. Předpokládám, že na tom kus pravdy je, protože již delší dobu tu páni „Kapraři“ mnoho příspěvků nedávají. Nemají totiž zapotřebí neustále odpovídat na nejapné otázky okolo váhy jimi ulovených ryb či o způsobech jejich lovu, nebo o prodejních či sponzorských praktikách. Nebráním nikomu ve vyjádření názoru, nechytejme se však za slovo, protože nám pak uniká podstata.
Nprofo - Profil | St 5.10.2005 13:15:01
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










