Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 15:15:02

bremic >> :-)

    Nbremic - Profil | Ne 2.2.2014 15:14:12

    viceroy >> Každou zimu je ta kaprařina strašně dramatická :)) Než ledy povolí..:))

      Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 15:12:32

      bremic >> po dvou letech jsou kaprari lepe vybaveni a nenavist pproti RS se stupnuje :-) logicke vyusteni situace

        Nbremic - Profil | Ne 2.2.2014 15:09:43

        kritik >> :)) Loni tohle téma bylo určitě čtivější :))

          Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 15:08:13

          dosec >>Je přijatelné za zatahání za vlasec střílet,mlátit? ano nebo ne?

            Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 15:07:32

            Každoročně je na březích našich vod zastřeleno několik desítek členů RS a dalších rybářů, kteří se neopatrně přiblížili ke stojanům a vidličkám biwakujících rybářů..... :-))
            Dobrá manéž tady :-))

              NMíraP - Profil | Ne 2.2.2014 15:06:34

              viceroy >> dobrý :))

                Nbremic - Profil | Ne 2.2.2014 15:06:25

                shiro utsuri >>Napřed se oháníš pistolí a potom svojí ženou...už víš proč Tě nebere nikdo vážně?

                  Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 15:06:00

                  shiro utsuri >> kdyz na pruty vidis tak jsi s nema v kontaktu tam neni definovano ze na neho musis dosahnout .............hm ?

                    Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 15:05:50

                    nofish >> už se s tema 30m uklidni. V tehle diskuzi padlo co bylo tázáno. A kdyby se to díky rejpalům posralo, že si nebudu moci na sebe obléct ani pláštěnku, tak si bivak postavím na svém pozemku, který jsem si z těchto důvodů koupil u svých dvou nejoblíbenejších revírů i když mi to bylo proti srsti.

                      Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 15:04:51

                      viceroy >> technické zařízení kterým by někdo pruty na dálku manipuloval jsem u vody nepotkal... pokud máš pocit,že při poslouchání příposlechu manipuluješ s pruty a při jízdě na eskalátoru levituješ tak jsi asi i víc než kaprař:-)

                        Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 15:04:39

                        splávkař >> odpověděl jenže ty tu odpověď nechceš vidět.A za druhé já rybáře nedělím podle kasty.

                          Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 15:03:15

                          viceroy >> nevím sluchem ani zrakem se manipulovat nedá, ale pokud nejsi David Kaprfild. Manipulovat udicí mužeš rukou, nohou atd... A to na ni musíš dosáhnout.

                            Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 15:03:13

                            shiro utsuri >> chlape bacha .......aby ses nedivil jeste :-)

                              Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 15:02:15

                              shiro utsuri >> takže ok. RS sbírá pruty, protože je tam někdo nechal, nikdo se neozýval, domnívá se, že vyplašil pytláka, nikde nikdo není. Je to na hraně. Možná, že je tam i má nechat, ale postaví to na předpokladu, že se jimi pytlačí. Nemá povinost hledat tě 30m od nich v bivaku, ve vysoké trávě. Přiběhneš s plynovkou, použiješ ji. Umíš si představit ty následky co poneseš?....

                              Pánové, tohle je jak v ústavu u dr. Chocholouška. Stačilo by, aby se lidi chovali rozumně... ale to né...

                                Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 15:01:07

                                bremic >> A ty jsi nekdy videl moji ženu???

                                  Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 15:01:06

                                  splávkař >> ještê chvíli budeš mlet o střílení a tu flintu si z preventivních důvodů koupím :-)

                                    Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 15:00:45

                                    splávkař >> pozor jedna vec v RR je definovano tak aby s nema mohl manipulovat .....problem je v tom se neni definovano cim .....rukou ? Kdyz mam priposlech tak s nemamanipuluji sluchem .....kdyz lezim v bivaku a vidim na pruty manipuluji zrakem .......myslim ze az tak tezke neni dat presne do RR slovicko .. Rukou .. A bude klid a takhle je to stejne s bivakovanim

                                      Nbremic - Profil | Ne 2.2.2014 15:00:11

                                      shiro utsuri >> obhajuješ neobhajitelné. Tvoje manželka je při denním nakupování 100x ohroženější než Ty na rybách. Taky ji vybavuješ gatlingem pro případ potřeby?

                                        Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 14:58:35

                                        nofish >> S plynovkou se nemíří, protože kdyby jsi mířil, tak druhý vytáhne kvéra a zastřelí tě. Plynovka se ihned použije když ji vytáhneš. Každá situace vyžaduje individualní řešení.