GLM extrakt - domácí výroba

Poradí mi někdo jak GLM extrakt udělat doma?
Autor diskuse: Ludvík - Profil , 27.2.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

Nzajda f - Profil | Čt 16.1.2014 20:27:14

kobr.d >> Dane když hořej prdy tak hovno určitě taky-))).

    NTaky - Profil | Čt 16.1.2014 20:26:54

    jaryn82 >> za 3 kila se můžeš rozsoupnout, když nebudeš nakupovat u zlodějů;-) i ten extrakt by se tam vešel ;-)

      Njaryn82 - Profil | Čt 16.1.2014 20:25:37

      alda2211 >> ale já chci zkoušet koupit směs umí každý

        Njaryn82 - Profil | Čt 16.1.2014 20:25:05

        Díky všem za ochotu debatovat a škoda že se vždy ukáží i ty co neporadí a jen si ze všeho dělaj prdel jdu do práce čus

          Nalda2211 - Profil | Čt 16.1.2014 20:24:22

          jaryn82 >> za ty penize koupis club mix od solaru a nemusis nic zkouset

            Njaryn82 - Profil | Čt 16.1.2014 20:22:10

            Taky >> ale do 3 stovek za kg se vejdu snad a budu vědět co tam je

              NTaky - Profil | Čt 16.1.2014 20:20:49

              jaryn82 >> pokud to má bejt nutričně hodnotný, atraktivní, a použitelný celoročně, tak i bez extraktů to nebude úplně levný..

                Njaryn82 - Profil | Čt 16.1.2014 20:20:04

                Píňas >> jasný mám limit do třech stovek za kg hotovích gulí a nějakou směs se pokusím udělat

                  NMichal1 - Profil | Čt 16.1.2014 20:19:52

                  Slavíček >> záleží taky na tom,co chce chytat jako cílovou rybu..

                    Nalda2211 - Profil | Čt 16.1.2014 20:19:52

                    jaryn82 >> to jsi si spatne precetl......

                      NPíňas - Profil | Čt 16.1.2014 20:19:46

                      Taky >> to víš,dvě děti,pupek,kašel atd.... ale to už není ke GLM

                        NSlavíček - Profil | Čt 16.1.2014 20:19:12

                        jaryn82 >> To není úplně pravda znám lidi kteří krmí místo od jara do podzimu kukuřičí a bobem . Z hlediska nutriční hodnoty nic moc a ryby to žerou celý rok ! Nemusí to bejt tak výživný jak tvrdí samé reklamní pohádky . Chce to optimální dávky esence a dalších složek .

                          NPíňas - Profil | Čt 16.1.2014 20:18:06

                          jaryn82 >> jestli se ti to povede tak budeš bohatej a rozhodně chci kilo na zkoušku

                            NTaky - Profil | Čt 16.1.2014 20:17:40

                            Píňas >> prej pro nás starší:-D..dědečku :-)

                              Njaryn82 - Profil | Čt 16.1.2014 20:17:15

                              Taky >> tak myslím že to jde i bez předražených extraktů

                                Nkobr.d - Profil | Čt 16.1.2014 20:16:39

                                kritik >> :-)))) Konečně pádný důkaz. Doteď to byly jenom dohady.

                                  NTaky - Profil | Čt 16.1.2014 20:16:24

                                  Píňas >> :-)

                                    NTaky - Profil | Čt 16.1.2014 20:15:02

                                    jaryn82 >> tak v tom případě se nesnaž ušetřit za každou cenu;-)...

                                      NPoušťák - Profil | Čt 16.1.2014 20:14:53

                                      kobr.d >> akorát je osol ať vynikne chuť a vůně..o)

                                        NPíňas - Profil | Čt 16.1.2014 20:14:39

                                        Taky >> No pro nás starší už je i ta třicítka mladá :-)