Deváté vtipy na Mrku.

Protože legrace není nikdy dost, je zde další diskuze s tématem vtipů-z politiky, rybaření, přírody, černého humoru a života vůbec.
Vtipů z podstaty vtipných, kterými chce přispěvatel hlavně pobavit, nicméně třeba takové ty nesmyslné koláže z oblasti politiky zde vítány nejsou, ty mají své místo v jiných diskuzích.
Autor diskuse: Řízek 5,125 - Profil , 26.8.2025 všeobecné - příhody, kuriozity
Dále moderuje: Michal Profil

Chcete za příspěvek dávat " Poděkování"?

A) Ano14%

B) Ne86%

Od 26.8.2025 hlasovalo 51 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMichal - Profil | St 24.6.2026 20:34:50

😄

    NMichal - Profil | Út 23.6.2026 14:45:50

    😎

      NMichal - Profil | Út 23.6.2026 14:45:33

      😉

        NMichal - Profil | Út 23.6.2026 14:40:56

        😉

          NMichal - Profil | Út 23.6.2026 14:40:44

          😁😁

            NMichal - Profil | Út 23.6.2026 14:40:35

            🙂

              Nrazisdas - Profil | Út 23.6.2026 11:37:59

              .

                Nrazisdas - Profil | Út 23.6.2026 9:22:26

                .

                  NBosanac - Profil | Po 22.6.2026 21:55:59

                  Союз нерушимый республик свободных
                  Сплотила навеки Великая Русь.
                  Да здравствует созданный волей народов
                  Единый, могучий Советский Союз!

                  Славься, Отечество наше свободное,
                  Дружбы народов надёжный оплот!
                  Партия Ленина — сила народная
                  Нас к торжеству коммунизма ведёт!

                  Сквозь грозы сияло нам солнце свободы,
                  И Ленин великий нам путь озарил:
                  На правое дело он поднял народы,
                  На труд и на подвиги нас вдохнови

                  PLUS Vladni zmaštěnec .

                    NLuigi_Lasagne old - Profil | Po 22.6.2026 19:23:25

                    razisdas >> on fakt vypadá jak dětský narozeninový kouzelník😆

                      Nrazisdas - Profil | Po 22.6.2026 18:18:31

                      Pikle kujme 😆

                        NBosanac - Profil | Ne 21.6.2026 18:29:10

                        Takové vděčné téma

                          NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 17:38:39

                          Někdo to Filípkovi opravil 😉

                            NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 17:38:14

                            😉

                              NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 14:08:50

                              😎

                                NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 14:08:42

                                😏

                                  NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 14:08:17

                                  Nic nového pod sluncem. U nás takto běžně žijí voliči současné vlády. 😉

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Ne 21.6.2026 10:52:48

                                    To sedlo:-)

                                      NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 9:53:49

                                      Andersen byl amatér 😉

                                        NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 9:38:59

                                        😄

                                          NMichal - Profil | Ne 21.6.2026 9:38:49

                                          😁

                                            Červené karty: Maňas, rybobuch, mlaďoch, Frogsnake