Nálepkujete rybáře podle toho, jak je oblečen?

Červené tričko, oranžové tričko, rybář na břehu či zabrozen. Další reflexní oblečení na místech, kde nic nehrozí. Nálepkujete či škatulkujete? Vadí vám to u vody?

Naleš vavřina - Profil | So 24.5.2025 10:58:58

Mates PB >> ještě ti chybí krocátko, ... 😂

    NVévoda z Wellingtonu - Profil | So 24.5.2025 10:58:33

    u x a >> ano kreténi jsme všici, protože k vodě se má chodit, jak správně poslal Rudina.
    Ostatní jsou jenom spodina :-)

      NVévoda z Wellingtonu - Profil | So 24.5.2025 10:54:59

      pajagogo >> v současnosti cca 100 příspěvků, takže obecenstvo zaujalo, a jestli sis nevšimnul, děláme si z toho tady legraci. MRK je manéž, jak mě kluci naučili. Proto přístup tvůj nebo uživatele hrajiho mi nic neříká, jste pro mě životní suchaři (já pro vás možná šašek, ať to napíšu za tebe).
      A budeš se divit, pamatuju si naprosto přesně z dětství, že můj rybářský guru v životě neodešel k vodě v ničem jiném, než minimálně v nenápadných tlumených barvách.

        Npajagogo - Profil | So 24.5.2025 9:11:17

        Vévoda z Wellingtonu >> diskuze naprosto o ničem, pokud chytáš od mala, tak si vzpomneš jistě, kdo tě začal zasvěcovat do tajů rybřiny a možná si vzpomeneš (i přez u nás starších, nastupující cementózu), na první tipy a triky, který tě dovedly k prvním a nejúžasnějším zážitkům a úlovkům, ale za co dám ruku do ohně, tak si určitě nevzpomeneš v čem byl zrovna oblečenej ten tvůj guru a učitel, co tě k tomuhle senza koníčku a zálibě dovedl, protože to byla věc naprosto nepodstatná a zbytečná ....

          Nu x a - Profil | So 24.5.2025 8:13:55

          Poslední rybáři jsou v knihách Slávy Štochla, dneska jsou u vody jen kreténí..

            NŘízek 5,125 - Profil | Pá 23.5.2025 21:42:10

            Vévoda z Wellingtonu >> to jsou brodaky ve variantě pro ultrahluboke brozeni, potápěči tomu říkají neopren:-)
            Jinak tohle je přijatelná kombinace.

              NPindˇa - Profil | Pá 23.5.2025 19:55:45

              Osumdesátky jsou dávno pryč😁

                NPV - Profil | Pá 23.5.2025 19:37:57

                otoš >> nejseš Ty náhodou nechtěným potomkem Járy Cimrmana?😀

                  NMates PB - Profil | Pá 23.5.2025 19:33:11

                  …… homo brzákus

                    NMates PB - Profil | Pá 23.5.2025 19:32:23

                    Podle mě to je jedno, kokoti jsou všichni.

                      Notoš - Profil | Pá 23.5.2025 19:11:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Čtu, čtu...a závidím vám všem...to rybářské oblečení...
                      Pocházím z chudé dělnické rodiny, kde byla nouze o čerstvý chléb. Když jsem jako dítě začal rybařit, tak jsem byl až do šesti let u vody nahatý. Až pak mě máma koupila červené trenýrky a já je pyšně nosil celé léto o prázdninách. V zadní kapsičce jsem měl krabičku a v ní pár žížal a pod nosem malou nudli, protože ty srpnová rána byla již chladná. Když to máma viděla, tak mi koupila bílé tričko, takové to dírkované...Moc mě to ale nezahřálo... jen u srdíčka. K vánocům jsem dostal první ponožky, ale ne pár, jen jednu, tu druhou jsem dostal až když jsem byl plnoletý a musel jsem narukovat. Tam u útvaru jsem vyfasoval tolik hader a oblečení, že chudák já ani nevěděl k čemu se hodí a tak když jsem dostal první opušťák, tak jsem jel domů v teplákovce a zelených teniskách ,,Jordanech". Máma mě málem nepoznala, páč mě oblečeného ještě neviděla...
                      Pak jsem celý život makal jak ďas, nežral jsem, nekouřil, nepil, za děvčaty nechodil...jen a jen šetřil. Po mnoha desetiletích jsem se vypracoval na pozici ředitele. A pak to vypuklo! Co s tolika penězi, že? Tak jsem si koupil dva páry ponožek a pánské tanga tuším od nějakýho Versaceho. Asi to byl taky rybář, protože na těch tangách byl obrázek rybářského háčku. Jo, a ty trička již nenosím, protože když mi je zima, tak pokaždé letím za teplem někam do tropů...
                      :-))

                        NDonrybarios - Profil | Pá 23.5.2025 18:00:07

                        Kreja >> Já jsem si užil "jehličí" naštěstí jen půl roku v peešce a nic příjemného to nebylo, v dubnu kdy jsem narukoval v tom byla kosa a pak zase naopak vedro, nedejchalo to. Naštěstí dalších 18 měsíců už jsem střídal jen bílé kuchařské hadry s vycházkovou uniformou, s výjimkou výjezdů kdy jsem navlíkal černou tankánskou kombinézu, mimochodem o hodně praktičtější než šedesátky.

                          NKreja - Profil | Pá 23.5.2025 16:35:08

                          Na dnešní dobu jsem rybářská ostuda protože pořád nosím staré maskáče jehličky.Velmi příjemný materiál na nošení.Rybám je to putna co mám na sobě a já si to užívám i v tom pravěku.Ale je fakt že chodím jen na kratší vycházky a tam kde je rybářů pomálu.

                            NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 16:08:40

                            kubah >> no TVL ty seš vůl :-)))

                              NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 16:08:05

                              murphyy >> tak zkusím ještě jednou, ať všichni vědí, že se nemáme za co stydět :-))

                                Nkubah - Profil | Pá 23.5.2025 16:07:58

                                Vévoda z Wellingtonu >> jsem Ti to opravil

                                  NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 16:05:54

                                  murphyy >> já moc neumím s počítačem, už takhle melu z posledního :-))

                                    Nmurphyy - Profil | Pá 23.5.2025 16:03:53

                                    Vévoda z Wellingtonu >> ale to ze posles neotocenu fotku uz neriesis :)

                                      NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 16:01:45

                                      Synátor při důkladné kontrole, jestli může na ryby - oblečení schváleno za 1- (ještě bych si to dokázal představit lepší (jo, někdo bude hledat podběrák - je tam, a vzadu trochu vidět).
                                      Jeho kámoše jsme u nás nechali vysvlíct, a půjčili mu něco z naší rybářské šatny, abychom se za něho nemuseli stydět.

                                        NDanda05 - Profil | Pá 23.5.2025 14:30:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Mě to je v podstatě úplný buřt, jediný co mi přišlo strašný když borec chytil rybu a místo aby ji pustil šel se prevliknout do hadrů s nápisem xyz baits a půl hodiny se fotit..tomu říkám děs a hrůza.