Nálepkujete rybáře podle toho, jak je oblečen?

Červené tričko, oranžové tričko, rybář na břehu či zabrozen. Další reflexní oblečení na místech, kde nic nehrozí. Nálepkujete či škatulkujete? Vadí vám to u vody?

Nčolkař,zloch - Profil | Pá 23.5.2025 14:08:53

PV >> jj, ve vercajku má statisíce, ale jinak dle vzhledu vágus, který má velkou žízeň 😄

    NPV - Profil | Pá 23.5.2025 13:44:06

    čolkař,zloch >> no když jsem ještě s Flipem chodil na ryby, tak vždycky chodil deset kroků přede mnou anebo za mnou. Dělal jsem, jako když jsem ho nikdy neviděl a neznal a to z důvodu aby mě nezatkli pro potulku, jako případně jeho.😀

      NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 12:02:50

      Ciffik >> ano, omlouvám se, napadlo mě to. Bral jsem to s tím veřejným prostorem stejně a obdivně se k té fotce vyjádřil. Snad mi to nemáš za zlé.

        NVattghernCZ - Profil | Pá 23.5.2025 11:48:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Co nosí ostatní mám celkem v pi*i. Maximálně si pomyslím něco nepříjemného o někom, kdo je na břehu naproti mně v něčem reflexním nebo prostě barevně výrazném. Prostě podle mě k tomu pobytu v přírodě patří tlumené přírodní barvy, to se u mě týká i hikingu a backpackingu, ne jen rybaření.

        Sám mám na ryby oblečení z armyshopu. De facto se řídím stejnými pravidly jako při výběru oblečení na hiking (bo to často spojuji a na ryby si vyrazím 10km tam a 10km zpátky) co se materiálů týče, jen vše v olivové barvě (nemám moc maskáče rád) a vše má víc kapes, i když to není nutně můj záměr.

          NCiffik - Profil | Pá 23.5.2025 11:44:43

          Vévoda z Wellingtonu >> Koukám se někdo inspiroval mnou vytvořenou diskuzí na chytej z před +- 17-18 roky? Koukám byla dokonce (zne)užita i fotografie mé osoby... ale budiž, jednou to bylo/je ve veřejném prostoru...

          K tématu - maskáče mi nesměly přes práh ani tehdy ani teď. Osobně k vodě chodím nejčastěji v zeleném, to mě stále nepřešlo. S ohledem na profesi nemám o „zelený" šatník nouzi, tedy v tomto nemám problém. Ovšem v létě nemám problém vyrazit v kraťasech, oranžovém triku a kroksách. V čem chodí ostatní neřeším, jejich věc - daleko více mě zajímá, jaký si kolem udržují pořádek a jak se chovají k rybám.

            NPvl - Profil | Pá 23.5.2025 11:13:10

            Rybáře nenálepkuju co se týká oblečení .. "Vadí" mi něco jiného .. příjde k vodě hubu neotevře (asi ztratil řeč . rozdělá pruty a hurá na výzvědy Na co ,jak daleko bere to?? atd A ejhle už ji našel . A pak bordel u vody ,ale to už tam není .

              NFlip - Profil | Pá 23.5.2025 11:11:30

              čolkař,zloch >> to víš je potřeba klamat tělem.Když mám napytlováno přes limit tak při kontrole se pan porybný nad chudákem rybaříkem smiluje.🤣

                NŘízek 5,125 - Profil | Pá 23.5.2025 11:04:27

                Bulda 64 >> jasná maskáčová noční můra:-))

                  NSerjoža - Profil | Pá 23.5.2025 10:57:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  No jde toto nálepkovat?

                    NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 10:44:59

                    Bulda 64 >> jj. a já jsem byl za snoba označen, když jsem prozradil cenovku tohoto mého nash top úlovku (od té doby zimní bundu potřebuju jen zřídka, ten kožíšek vevnitř je boží a jak udělat z mikiny kuklu je vynález století)

                      NBulda 64 - Profil | Pá 23.5.2025 10:40:08

                      Vévoda z Wellingtonu >>
                      Mimochodem, hadry od
                      Nash-e jsou fajn jak vizuálně tak prakticky, příjemně se to nosí... nejsem snob, ale uvěřil jsem, když jsem začal nosit 👍🤫

                        NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 9:32:25

                        ŠUKI >> já ho tam vidím. Ale vyháčkovávat bude asi rukou ve vodě.

                          NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 23.5.2025 9:25:18

                          vydra Lucky >> není nad ten pocit, když nemáš den a chytíš úplný howno, ale ostatní za tebou chodí obdivně v předklonu pro rady, bo dle jejich slov podle hadrů budeš nějaký profík... - ...kdo to nezná, buď nemá dostatečně drahé NASH oblečení, nebo nechodí do té správné rybí knajpy. A to si nechám líbit :-))

                            Nkoki128 - Profil | Pá 23.5.2025 9:14:54

                            Já mám taky rád zelené, popř maskačové,protože mě skoro pokaždé chytne kakanec, takže lopatku a hop do křoví. A hodně chodím po lese a tomu podobně, takže chce člověk splinout a ne se vystavovat. A úplně nemusím značkové rybářské hadry, to se jako přiznám.

                              NJigsawDave - Profil | Pá 23.5.2025 8:46:29

                              Abych pravdu řekl, tak vůbec netuším, co mají kolikrát rybáři na sobě, protože si hledím svého :-D. Já osobně dřív chodil v maskáčích a všelijakých cool rybářských hadrech ale je to těžké (opasek a milion kapes plných krámů), nepohodlné, je v tom v létě horko. Teď nosím přes den lehké koupací kraťasy, přes které na večer navléknu tepláky, když je chladno a je to mnohem pohodlnější jak na nošení, tak na balení do batohu. Je fakt, že chodím jen když je hezky, tak nic extra nepotřebuju. Rybaření miluju a jsem dost otužilý, že mi ty kraťasy stačí na většinu roku ale abych někde trčel v deštích nebo mrazu, na to se můžu.... Mám na rybách rád pohodlí a když si to můžu užít, což se u mě neslučuje být někde nabalený v pěti vrstvách ve vichřici. Na to mám zas jiné koníčky... 😂

                                NPedro1 - Profil | Pá 23.5.2025 8:37:04

                                Nejlepší jsou montérky lacláče a na léto s ustřiženýma nohavicema.
                                Vzdušné, nelepí se v nich pytel, nepotí se prdel, nevadí když jsou špinavé, nebo roztržené, nepadají díky laclu, na pupku je většinou velká kapsa na cigára a placatku a když člověk přijde po rybách o víkendu do hospody, hned ho všichni litují, že musí o víkendu makat.

                                  NBulda 64 - Profil | Pá 23.5.2025 8:33:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zajímavé názory, myslím, že to není úplně marná diskuse..
                                  Už jen z příspěvků je znát, jak jsou někteří soudruzi hodně netolerantní a zajímá je, "co lítá okolo"...
                                  Zvláštní je třeba, že averzi na maskáče mají lidi, co viděli vojnu leda z dálky nebo v akčních filmech.. já zažil vojnu s největšími hnusy co k tomu patřily, včetně šikany hodně za hranou..🥵 a do dalšího života mě to jen posílilo..;)
                                  Vandry, voda, cvičák, všude maskáče v pohodě... takže neřeším.. ti, co z mého okolí nosili maskáče na ryby, od toho postupně ustoupili, protože u vody bývalo přemaskáčováno, takže chápu i druhou stranu mince :"-D
                                  Tolerance ať kvete"

                                    Npepa-č - Profil | Pá 23.5.2025 8:31:09

                                    Řízek 5,125 >> pochopitelne.

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 23.5.2025 8:18:15

                                      pepa-č >> MM jako Mode Man, že.

                                        Npepa-č - Profil | Pá 23.5.2025 8:16:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        žaba >> mrk je především módní server, proč si myslíš, že v názvu to M? a dokonce před R? (co je důležitější je tím jasně dané). to že je vedoucí MM, to taky není náhoda. viš?