Nálepkujete rybáře podle toho, jak je oblečen?

Červené tričko, oranžové tričko, rybář na břehu či zabrozen. Další reflexní oblečení na místech, kde nic nehrozí. Nálepkujete či škatulkujete? Vadí vám to u vody?

čolkař,zloch - Profil | Po 2.6.2025 18:07:31

Tarn >> jj, po těch pádech do řeky z něj vyteče spousta vody, kdo to má pak vylejvat z lodi 😄

    Tarn - Profil | Po 2.6.2025 16:41:07

    čolkař,zloch >> hlavně aby rychle schly co ? :) :)

      Kuban - Profil | Po 2.6.2025 10:40:50

      murphyy >> asi jo,ale jit k nemu uz by bylo nekomfortni😉

        murphyy - Profil | Po 2.6.2025 10:31:30

        Kuban >> vpohode viem si predstavit, ale stojan by si tam snad vedel este vopchat do travy, tesne pred ten spad :) nic aj takto je to dobre chytanie zo zalohy :)

          Kuban - Profil | Po 2.6.2025 10:25:01

          murphyy >> v trave zacina sraz k rece,jsem tak 3m nad hladinou😁

            murphyy - Profil | Po 2.6.2025 9:40:55

            Kuban >> ani nemusis nohy su akurat do tej travy ;)

              Kuban - Profil | Po 2.6.2025 8:39:59

              kubah >> dam dlouhy nohy a muzu ho hodit do ty metrovy travy 😁

                kubah - Profil | Po 2.6.2025 8:38:15

                Kuban >> hodil bych maskovačku na stojan ...

                  Kuban - Profil | Po 2.6.2025 8:37:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Snad bude mistni modni guru spokojenej😁Chcije,nic to nedela,ale jsem nenapadnej😁

                    čolkař,zloch - Profil | Po 2.6.2025 4:33:03

                    Flip >> tak uvidíme, jak ti padnou, šviháku...
                    PS - o příspěvek si požádej na lampárně😄

                      Flip - Profil | Ne 1.6.2025 18:22:18

                      čolkař,zloch >> nasr... jsi mě koupil jsem si rybářské kalhoty abych byl in a nemusel jsi se za mě na LT stydět.
                      P.S Doufám ,že mi na ně trochu přispěješ.😂

                        atislav_fishing - Profil | So 31.5.2025 20:41:07

                        Skatulkuju, jak vidim nasivku Hanak na veste tak se pakuju! 😂

                          Vash - Profil | So 31.5.2025 5:42:19

                          el.ou >> 👍🤘👍

                            el.ou - Profil | Pá 30.5.2025 21:21:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nálepkuju rybáře dle toho, co po něm zůstane na místě, po jeho odchodu od vody. Sportexy s papírkem volné k odběru mi nevadí🤣 Rovněž když odpoví na pozdrav, má u mě bod.

                              čolkař,zloch - Profil | Pá 30.5.2025 12:12:53

                              Viz drvoštěp, do kamene tesat 👍

                                JiblaZ - Profil | Pá 30.5.2025 11:33:26

                                Tohle je asi každého věc, nedělal bych z toho úplně vědu. Jasně, když někdo vypadá jak kolotoč, je to možná k pousmání, ale zase jak často takového člověka potkáš? 99% lidí mi přijde že chodí v "něčem zeleném".

                                  medvěd - Profil | Pá 30.5.2025 8:53:56

                                  Rybář má k vodě chodit řádně , slušně a čistě oděn s ohledem na moderní trendy.Pro šlechtu ve vestíčkách to platí dvojnásob

                                    Rybni - Profil | Pá 30.5.2025 8:31:10

                                    Aď už jdu na ryby nebo do lesa tak se oblíkám nenápadně… když někdy vidím rybáře oblečdné jak semafor tak je to max pro smích ale ve finále každého věc…

                                      vicx - Profil | Čt 29.5.2025 15:33:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Najradšej chodím k vode v maskáčoch! Cez deň v zelených, ideálne deutsche flecktarn, na kamene v pieskových, v noci v čiernych. Spravidla lovím tak, že sa skrčím niekde pri kríku, alebo za veľkým kameňom, aby ma nebolo vidno. A keď príde nejaký vyčančaný jouda s muškarským DNA, alebo rovnokšiltom, nikdy si ma nevšimne. Často krát je to kvôli tomu, že chodia nosom hore a nevidia dobre čo je pri zemi. Ako v tomto vlákne. Začne chytať tak dva metre odomňa. Vtedy sa rýchlo postavím a zakričím "DOBRÝ DEŇ!!!!!" Vačšina si svrkne do rovnošaty Simms, alebo Westin, raz jedného skoro miglo do kolien. Milujem ten pocit, keď sú zmätený, a vykokcú maximálne "Dobrý" a ťahajú z kade došli.
                                      Niekedy si beriem na ryby polo košeľu s límčekom na slušáka a sukňu k tomu. Taký škótsky štýl, samozrejme nič pod tým. Počul som, že módna polícia nemá rada buzíkov, tak potom sa držia obďaleč a mám zase pokoj.
                                      :))))))))

                                        drvoštěp - Profil | Út 27.5.2025 15:31:42

                                        Vash >> To je v pořádku. Ty můžeš fšude😁😁

                                          Vash - Profil | Út 27.5.2025 14:22:07

                                          drvoštěp >> Ty Kájo 🤔 Na pohřbu sem nikdy nebyl v divadle už léta taky neé do hospody nechodím 😱 A na ryby jedině v sukni 😤🤘🤣

                                            drvoštěp - Profil | Út 27.5.2025 13:47:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            Na pohřeb v černém, do divadla ve společenském, do hospody co dům dal. Na ryby a do lesa v zeleném. Jak prosté...😁😁😁

                                              ToM1977 - Profil | Út 27.5.2025 13:43:12

                                              Donrybarios >> 😉 to byla reakce, že to někteří diskutující řeší , jako by to BP součástí bylo 😎 Takže tak pro odlehčení 😉

                                                Donrybarios - Profil | Út 27.5.2025 13:32:55

                                                ToM1977 >> Chápu ale to je tak logické, že mě to ani nenapadlo. :)

                                                  ToM1977 - Profil | Út 27.5.2025 12:22:50

                                                  Vash >> jo tiger! Vietnam war 👍😉 Je fakt, že ty real tree tím, jak jsou hodně barevně rozbitý splývají suprově.
                                                  Nicméně to není úplně můj šálek kávy 😎

                                                    ToM1977 - Profil | Út 27.5.2025 12:20:43

                                                    Donrybarios >> no právě, že nic. Chtěl jsem tím říct, že nám nic neurčuje, co máme při rybaření mít na sobě a pokud by chtěl někdo moje oblečení komentovat, budu ho s touto skutečností konfrontovat.

                                                      Vash - Profil | Út 27.5.2025 12:20:22

                                                      ToM1977 >> Mám rád real tree 😉 Tady super maskuje bo tu je hodně dubů 👍 Ale to sou lovecký maskáče. S klasik mám rád tiger 🤘

                                                        Donrybarios - Profil | Út 27.5.2025 12:18:51

                                                        ToM1977 >> Nějak mi uniká co mají bližší podmínky společného s rybářskou "módou"?

                                                          ToM1977 - Profil | Út 27.5.2025 11:48:43

                                                          Vash >> jj, taky se mi to líbí a je to přiblížení se k NATO trendu 😎 Ale jak jsem psal, pro mě je srdcovka woodland od mládí (nebyl jsem skinhead 🙂).
                                                          Zatím se v něm dá všechno více méně v moderních army střizích a materiálech sehnat od výstroje po oblečení, takže nemám důvod přemýšlet o změně 😉
                                                          Speciální síly využívají na různé části oblečení výstroje různé kamuflovací vzory, protože se tak lépe rozbije silueta jedince. Vlastně je sranda, když proti lesu vidíš jednotně maskovanou siluetu člověka. Paradoxně se tím zviditelníš. Když máš třeba oblečení koyot a výstroj s kloboukem/čepicí v nějakém maskovacím vzoru, jsi pro lidské oko hůže postřehnutelný.
                                                          Vlastně to ten woodland proto pohřbylo 😎
                                                          Ale i on má různé verze do více zalesněné nebo méně zalesněné krajiny s využitím jiných poměrů jeho čtyř barev.
                                                          Mno a protože mi na rybách nejde o to, abych někoho přepadl ze zálohy nebo byl 100% neviditelnej, tak se k své woodland siluetce hrdě hlásím 🤣
                                                          Omlouvám se za obsáhlý příspěvek 😎

                                                            Vash - Profil | Út 27.5.2025 11:24:27

                                                            ToM1977 >> Ten vypadá dost dobře 👍

                                                              ToM1977 - Profil | Út 27.5.2025 8:08:54

                                                              Deawon >> jak by řekl klasik, podle vkusu každého soudruha 😎 Nasi budou mít nový vzor, podobný americkému Multicamu 👍

                                                                Deawon - Profil | Út 27.5.2025 7:56:07

                                                                ToM1977 >> Woodland je taky super, ale preci jen vzor 95 je mi milejsi.