Nálepkujete rybáře podle toho, jak je oblečen?

Červené tričko, oranžové tričko, rybář na břehu či zabrozen. Další reflexní oblečení na místech, kde nic nehrozí. Nálepkujete či škatulkujete? Vadí vám to u vody?

NToM1977 - Profil | Po 26.5.2025 23:14:50

US woodland. Komplet. A ne jen na ryby. V případě nejake komunikace vuci tomuto faktu (kterou jsem tedy nikdy řešit nemusel a jsem si jisty, že z očí do očí ani nikdy nebudu), bych dotyčnému ochotně půjčil k přečtení BPVRP a jsem přesvědčen, že bychom si pak svorně popovídali uz jen o tom jak berou a jak je u vody krásně 😎

    NDarďas - Profil | Po 26.5.2025 21:20:50

    Jít na ryby...je svátek.
    Tak zásadně chodím ...ve fraku a cylindru od Armaniho.

      NQuel Malheur - Profil | Po 26.5.2025 19:47:05

      Jak vidim vlackare s rovnym ksiltem, tak muj vnitrni dalajlama stipe bambusaky...

        NQuel Malheur - Profil | Po 26.5.2025 19:46:33

        hraji >> tak treba me nalepkujes jako pablba a ja tebe jako chodici excelovou tabulku, tak vo co de...

          NKuban - Profil | Po 26.5.2025 12:25:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vite prd,co se nosi 😁

            NDeawon - Profil | Po 26.5.2025 9:48:56

            No ja mam od mala rad maskacove obleceni. Na Bahnech jsem si postupne koupil za hubicku spoustu obleceni a posledni roky jsem si oblibil Decathlon a Solognac. Snazim se byt v prirode a u vody nenapadny. Uz jenom pro to, ze se vas zvirata neboji a obcas zahlednu divy prirody. K narozeninam jsem dostal poukaz, tak jsem si vybral mikinu Fox. Ani ne kvuli znacce, ale protoze se mi libila.

              Nmurphyy - Profil | So 24.5.2025 19:38:18

              RomanZm >> j evaporator je super aj v tom ze je pekne dlhy az "skoro" po kolena :) ale zvyknem pod neho davat wizwool 150, lebo samostatny je uz na mna akosi hruby ale pojde o zvyk, samostatne by som nemal problem s 210kou ten som kupil otcovi par rokov dozadu a je s tym velmi spokojny

                NVash - Profil | So 24.5.2025 18:50:28

                u x a >> Budu nad tím dumat 👍😉🤘

                  Nu x a - Profil | So 24.5.2025 18:10:19

                  Vash >> éra opravdových rybářů skončila v roce 95..přeber si to jak chceš...

                    NRomanZm - Profil | So 24.5.2025 15:30:43

                    Vévoda z Wellingtonu >> jj mam komplet goeff anderson dozer 5 , pod to GEOFF ANDERSON - Mikina Evaporator a stačí úplně, hlavně člověk v tom neni jak medvěd. A : GEOFF ANDERSON - Ponožky BootWarmer - a na nohy mi zima konečně neni ;)

                      NKuban - Profil | So 24.5.2025 15:27:55

                      Vévoda z Wellingtonu >> jj,jedinej “maskac”,kterej nosim je od GA😉

                        NVévoda z Wellingtonu - Profil | So 24.5.2025 15:23:57

                        RomanZm >> ten má moc hezký věci

                          NPavel030 - Profil | So 24.5.2025 15:23:33

                          Nejlepsi je vagner,v te jeho bilosede teplakovce🦧

                            NRomanZm - Profil | So 24.5.2025 15:13:03

                            Je mi to jedno, ale já mám rád goeff anderson a vím, že mě to oblečení nezklame a využiji ho jak na rybách, dá se říct, že celoročně tak i v zimě na horách.

                              NTavris29 - Profil | So 24.5.2025 15:12:19

                              Kuban >> jsem to ale motyka hloupá. Máš recht :)

                                NVash - Profil | So 24.5.2025 15:12:03

                                u x a >> A když půjdu zítra 🤔 Budu pořád kretén bo už budu rybář 🤨🤘🤣

                                  NKuban - Profil | So 24.5.2025 15:07:40

                                  Tavris29 >> bacha na to,hadry muzou byt kamuflaz nebo provokace,zameril bych se na hodinky,ty reknou vse😁

                                    NTavris29 - Profil | So 24.5.2025 14:13:51

                                    Pokud nemá rybář hadry alespoň od Armaniho, nebavím se s ním :)

                                      NKuban - Profil | So 24.5.2025 12:28:17

                                      pajagogo >>
                                      Tak to si pamatuju naprosto presne..Modraky,flanelovou kosili a instalaterskou brasnu😁

                                        NVévoda z Wellingtonu - Profil | So 24.5.2025 11:03:13

                                        aleš vavřina >> a na navijáku má nějak málo silonu, to by si určitě pohlídal :-)